Hlavní vlastnosti Samsung UE75RU7172 černá
- 75″ 4K Ultra HD Smart LED TV
- rozlíšení 3840×2160 px
- 1 400 PQI
- Pur Color
- HDR • UHD Dimming
- DVB-T/T2/S2
- kodek HEVC (H.265) – nový digitální standard
- Wi-Fi • Bluetooth • LAN • 3× HDMI • 2× USB • CI slot
- optický výstup
- zvuk Dolby Digital plus
- výkon 20 W
- operační systém Tizen
Označení certifikovaných přístrojů podporujících nové terestriální vysílání DVB-T2, které byly ověřeny Českými radiokomunikacemi (ČRa).
| Manuály ke stažení Samsung UE75RU7172 černá |
| Firmware ke stažení Samsung UE75RU7172 černá |
| Firmware Samsung UE75RU7172 černá – download |
Recenze Televize Samsung UE75RU7172 černá
Parametry Televize Samsung UE75RU7172 černá
| Distribuce | CZ |
|---|---|
| Modelový rok | 2019 |
| Barva | černá |
| Televize pro náročné | Ne |
| Hotelový mód | ne |
| Rodičovský mód | ano |
| Teletext | ano |
| 3D brýle v základním balení | Ne |
| Stojan | Ano – statický |
| Rozměr pro uchycení (VESA) | 400×400 mm |
| Hmotnost bez podstavce | 37 kg |
| Výška bez podstavce | 96,6 cm |
| Šířka bez podstavce | 168,5 cm |
| Hloubka bez podstavce | 6 cm |
| Distribuce | oficiální ČR |
| Země původu | |
| Smart TV | Ano |
| HbbTV (červené tlačítko) | Ano |
| Typ panelu | VA |
| Tuner | DVB-C,DVB-T,DVB-S2,DVB-T2 (H.265) – certifikováno ČRa |
| Twin Tuner | ne |
| 3D | Ne |
| Konverze z 2D na 3D | ne |
| Operační systém | Tizen |
| Wi-Fi | Integrovaná |
| Internetový prohlížeč | ano |
| Webové aplikace | ano |
| YouTube | ano |
| Stream | ano |
| Topfun | ano |
| Voyo | ano |
| HBO GO | ano |
| Netflix | ano |
| IP TV | IP TV |
| Bluetooth | ano |
| NFC | ne |
| MHL | ne |
| DLNA | ano |
| Timeshift | ne |
| PVR (záznam na USB/HDD) | Ne |
| Přehrávání multimédií z USB/ HDD | ano |
| Fast scan – automatické ladění Skylink | ano |
| ne | |
| Ovládání hlasem | Ne |
| Chytrý ovladač | Ne |
| Technologie displeje | LED |
| Úhlopříčka obrazovky | 189 cm (75″) |
| Ultra HD (4K) | |
| Rozlišení TV | |
| Technologie zobrazení | Pur Color |
| Index zpracování obrazu | 1400 PQI |
| HDR (vysoce dynamický rozsah) | Ano |
| Edge LED | |
| Prohnutá obrazovka | Ne |
| Lokální řízení jasu (Micro Dimming) | ano |
| Zrcadlení obrazu (Miracast, WiDi…) | ano |
| Obraz v obraze (PIP) | ne |
| Dolby Digital Plus | |
| Hudební výkon | 20 W |
| Prémiové ozvučení | ne |
| Komponentní | ano |
| Počet HDMI | 3 |
| HDMI 2.0 | 4 |
| HDMI ARC | ano |
| Počet USB | 2 |
| USB 2.0 | 2 |
| CI slot | ano |
| LAN (Ethernet) | ano |
| Scart | ne |
| ne | |
| Sluchátkový výstup | Ne |
| Optický výstup | ano |
| Energetická třída | A+ |
| Spotřeba v běžném režimu | 154 W |
| Spotřeba v pohotovostním režimu | 0,5 W |
| Napájení 12/24 V | ne |
| Doporučená sledovací vzdálenost | m |
| Odhadované náklady na provoz TV za 1 rok | 809 Kč |
| Odhadované náklady na provoz TV za 5 let | 4047 Kč |
| Odhadované náklady na provoz TV za 10 let | 8094 Kč |
| Šířka výrobku | 168,46 cm |
| Výška výrobku | 105,65 cm |
| Hloubka výrobku | 35,61 cm |
| 37,5 kg | |
| Šířka balení | 187,1 cm |
| Výška balení | 113,1 cm |
| Hloubka balení | 23,4 cm |
| Hmotnost balení | 49,3 kg |
Další informace o televizích Samsung najdete zde: Televize Samsung.
🔥 ZÍSKEJTE VÍCE ZÁBAVY ZDARMA!
Objednejte si předplatné ještě dnes
a získejte VŠECHNY doplňkové balíčky na 4 měsíce ZDARMA!
🎬 Filmy | ⚽ Sport | 👨👩👧 Děti | 📺 Dokumenty | 🇨🇿 Česká tvorba
🔥 + Speciální obsah a další výhody
🔥 + Speciální obsah a další výhody
💰 Ušetříte až 4 440 Kč!
⚡ Neomezená zábava bez závazků
📢 Možnost přeskakování reklam na kanálech Primy
🎁 TV Barrandov zdarma na vyžádání
👉 OBJEDNAT NYNÍ
📢 Možnost přeskakování reklam na kanálech Primy
🎁 TV Barrandov zdarma na vyžádání
