Přinášíme vám galerii světové úrovně Art Store
Vyzkoušejte zdarma zkušební verzi s vaším The Frame a objevte veškerý úžasný obsah v Samsung Art Store. Staňte se členem a získejte neomezený přístup k uměleckým sbírkám a fotografiím od klasiky až po současnost.
Objevte umění v každé kategorii Snadné objevování
Každý si najde umění, které se mu líbí. Jednoduché a přehledné kategorie umění v Samsung Art Store umožňují zábavné a snadné objevování široké škály umění pro každou příležitost — od barev přes objekty a mnohem více.
Režim UMĚNÍ,Zvýrazněte váš obývací pokoj uměním
Objevte moderní způsob zobrazování umění. The Frame se sladí s vaším interiérem i s vaším stylem. Stane se elegantním doplňkem vašeho domova. Po zapnutí to bude úžasná televize, po vypnutí úžasné umělecké dílo.
🔥 ZÍSKEJTE VÍCE ZÁBAVY ZDARMA!
Objednejte si předplatné ještě dnes
a získejte VŠECHNY doplňkové balíčky na 4 měsíce ZDARMA!
🔥 + Speciální obsah a další výhody
💰 Ušetříte až 4 440 Kč!
📢 Možnost přeskakování reklam na kanálech Primy
🎁 TV Barrandov zdarma na vyžádání
Vnímá vaši přítomnost Pohybový senzor
Když jste poblíž, pohybový senzor detekuje vaši přítomnost a promění TV obrazovku na umělecká díla, takže si můžete užívat své oblíbené umění, aniž byste se museli starat o zapínání televize. Když odejdete, TV se vypne, a šetří tak energii.
Přizpůsobí se vašemu stylu Přizpůsobitelný rám
Když přijde na The Frame od společnosti Samsung, volba je pouze na vás. Vyberte si ideální přizpůsobitelný rám, který bude ladit s vaším interiérem, stylem anebo uměleckým dílem – magnety se jednoduše připnou nebo odepnou k dosáhnutí jiného stylu.
Visí jako skutečný rám – Držák No Gap Wall-Mount
Instalace The Frame je jednoduchá a rychlá, navíc ho můžete naklonit do stran, dozadu nebo dopředu pro ideální výhled. Je nádherný ze všech stran, perfektně se hodí do vašeho interiéru.
Detaily ožijí před vašima očima
HDR 10+
Nádherné barvy. Výjimečný kontrast. Bezchybné detaily. HDR 10+ je pokročilá technologie, která dokáže zobrazit všechny tak, jak je zamýšlel režisér. I v těch nejjasnějších a nejtmavších scénách uvidíte detaily tak, jako nikdy předtím.
Hlavní vlastnosti Samsung QE65LS03R černá
- QLED TV
- Art Store
- Rozlišení 3 840 × 2 160
- HbbTV
- Režim umění
- 100% barevný objem
- Přizpůsobitelný rám
- Držák na zeď
- Neviditelný kabel
Označení certifikovaných přístrojů podporujících nové terestriální vysílání DVB-T2, které byly ověřeny Českými radiokomunikacemi (ČRa).
| Manuály ke stažení Samsung QE65LS03R černá |
| Firmware ke stažení Samsung QE65LS03R černá |
| Firmware Samsung QE65LS03R černá – download |
Recenze Televize Samsung QE65LS03R černá
Parametry Televize Samsung QE65LS03R černá
| Distribuce | CZ |
|---|---|
| Modelový rok | 2019 |
| Barva | černá |
| Televize pro náročné | Ano |
| Hotelový mód | ano |
| Rodičovský mód | ano |
| Teletext | ano |
| 3D brýle v základním balení | Ne |
| Specifické funkce | |
| Stojan | Ano – statický |
| Rozměr pro uchycení (VESA) | 400×400 mm |
| Hmotnost bez podstavce | 25,7 kg |
| Výška bez podstavce | 83,09 cm |
| Šířka bez podstavce | 145,39 cm |
| Hloubka bez podstavce | 4,25 cm |
| Země původu | |
| Smart TV | Ano |
| HbbTV (červené tlačítko) | Ano |
| Typ panelu | VA |
| Tuner | DVB-C,DVB-T,DVB-S2,DVB-T2 (H.265) |
| Twin Tuner | ne |
| 3D | Ne |
| Konverze z 2D na 3D | ne |
| Operační systém | Tizen |
| Wi-Fi | Integrovaná |
| Internetový prohlížeč | ano |
| Webové aplikace | ano |
| YouTube | ano |
| Stream | ano |
| Topfun | ano |
| Voyo | ano |
| HBO GO | ano |
| Netflix | ano |
| IP TV | IP TV |
| Bluetooth | ano |
| NFC | ne |
| MHL | ne |
| DLNA | ano |
| Timeshift | ano |
| PVR (záznam na USB/HDD) | Ano |
| Přehrávání multimédií z USB/ HDD | ano |
| Fast scan – automatické ladění Skylink | ano |
| ne | |
| Ovládání hlasem | Ano |
| Chytrý ovladač | Ano (v balení) |
| Technologie displeje | LED |
| Úhlopříčka obrazovky | 163 cm (65″) |
| Ultra HD (4K) | |
| Rozlišení TV | |
| Technologie zobrazení | QLED (Quantum Dot) |
| Index zpracování obrazu | 3000 PQI |
| HDR (vysoce dynamický rozsah) | Ano |
| Edge LED | |
| Prohnutá obrazovka | Ne |
| Lokální řízení jasu (Micro Dimming) | ano |
| Zrcadlení obrazu (Miracast, WiDi…) | ano |
| Obraz v obraze (PIP) | ano |
| Dolby Digital Plus | |
| Hudební výkon | 20 W |
| Prémiové ozvučení | ne |
| Komponentní | ne |
| Počet HDMI | 4 |
| HDMI 2.0 | 4 |
| HDMI ARC | ano |
| Počet USB | 2 |
| USB 2.0 | 2 |
| CI slot | ano |
| LAN (Ethernet) | ano |
| Scart | ne |
| ne | |
| Sluchátkový výstup | Ne |
| Optický výstup | ano |
| Energetická třída | A |
| Spotřeba v běžném režimu | 145 W |
| Spotřeba v pohotovostním režimu | 0,5 W |
| Napájení 12/24 V | ne |
| Doporučená sledovací vzdálenost | m |
| Odhadované náklady na provoz TV za 1 rok | 762 Kč |
| Odhadované náklady na provoz TV za 5 let | 3811 Kč |
| Odhadované náklady na provoz TV za 10 let | 7621 Kč |
| Šířka výrobku | 145,39 cm |
| Výška výrobku | 87,55 cm |
| Hloubka výrobku | 29,4 cm |
| 26,5 kg | |
| Šířka balení | 160,1 cm |
| Výška balení | 96,2 cm |
| Hloubka balení | 21,9 cm |
| Hmotnost balení | 39,3 kg |
Další informace o televizích Samsung najdete zde: Televize Samsung.
