Dolby Vision a Dolby Atmos. Obraz a zvuk jako v kině
Podpora špičkového zvuku a formátů videa Dolby znamená, že obsah HDR bude skvěle vypadat i znít. Ať už streamujete nejnovější část seriálu, nebo sledujete obsah z disku Blu-Ray, vždy si budete moci vychutnat kontrast, jas a barvy, které odrážejí režisérův původní záměr. A navíc uslyšíte jasný, detailní a hluboký prostorový zvuk.
Systém Android TV. Jednoduše chytrý
Přizpůsobte si systém Philips Android TV podle svého. Pokud vás tento týden zajímá jen Amazon a YouTube a v tom příštím Rakuten TV a Netflix – žádný problém. Přehledné, intuitivní rozhraní umožňuje umístit váš oblíbený obsah do popředí a do středu. Snadno najdete místo, kde jste skončili v nejnovějším seriálu, nebo se můžete podívat do databáze filmových novinek.
Jasný 4K LED televizor. Zářivý obraz HDR. Plynulý pohyb
Televizor Philips 4K UHD přináší živý obraz s bohatými barvami a výrazným kontrastem. Obrazy mají větší hloubku a pohyb je plynulý. Filmy, pořady, hry a další obsah vypadají skvěle bez ohledu na zdroj.
🔥 ZÍSKEJTE VÍCE ZÁBAVY ZDARMA!
Objednejte si předplatné ještě dnes
a získejte VŠECHNY doplňkové balíčky na 4 měsíce ZDARMA!
🔥 + Speciální obsah a další výhody
💰 Ušetříte až 4 440 Kč!
📢 Možnost přeskakování reklam na kanálech Primy
🎁 TV Barrandov zdarma na vyžádání
Hlavní vlastnosti televize Philips 58PUS7304 stříbrná
- 58″ 4K Ultra HD Smart TV
- rozlišení 3840×2160 px
- zpracování obrazu 1 700 PPI
- technologie Philips P5 Perfect Picture Engine
- Micro Dimming Pro
- HDR10+ • Dolby Vision a Dolby Atmos
- 3stranný Ambilight
- DVB-T2/C/S2 tuner
- kodek HEVC (H.265) – nový digitální standard
- zvukový výkon 20 W
- Wi-Fi • Bluetooth • LAN • 4× HDMI • 2× USB
- operační systém Android TV
Označení certifikovaných přístrojů podporujících nové terestriální vysílání DVB-T2, které byly ověřeny Českými radiokomunikacemi (ČRa).
TOP 5 televizí PHILIPS
| Manuály ke stažení televize Philips 58PUS7304 stříbrná |
| Firmware ke stažení Philips 58PUS7304 stříbrná |
| Firmware Philips 58PUS7304 stříbrná |
Recenze Televize Philips 58PUS7304 stříbrná
Parametry Televize Philips 58PUS7304 stříbrná
| Distribuce | CZ |
|---|---|
| Modelový rok | 2019 |
| Barva | stříbrná |
| Televize pro náročné | Ne |
| Hotelový mód | ne |
| Rodičovský mód | ano |
| Teletext | ano |
| 3D brýle v základním balení | Ne |
| Specifické funkce | |
| Stojan | Ano – otočný |
| Rozměr pro uchycení (VESA) | 300×200 mm |
| Hmotnost bez podstavce | 17,9 kg |
| Výška bez podstavce | 76,5 cm |
| Šířka bez podstavce | 129,8 cm |
| Hloubka bez podstavce | 11,52 cm |
| Počet jader procesoru | 4jádrový |
| Distribuce | oficiální ČR |
| Země původu | |
| Ambilight | 3stranný |
| Smart TV | Ano |
| HbbTV (červené tlačítko) | Ano |
| Tuner | DVB-C,DVB-T,DVB-S2,DVB-T2 (H.265) – certifikováno ČRa |
| Twin Tuner | ne |
| 3D | Ne |
| Konverze z 2D na 3D | ne |
| Operační systém | Android |
| Wi-Fi | Integrovaná |
| Internetový prohlížeč | ano |
| Webové aplikace | ano |
| YouTube | ano |
| Stream | ano |
| Topfun | ne |
| Voyo | ano |
| HBO GO | HBO GO |
| Netflix | ano |
| IP TV | ano |
| Bluetooth | ano |
| NFC | ne |
| MHL | ano |
| DLNA | ano |
| Timeshift | ano |
| PVR (záznam na USB/HDD) | Ano |
| ano | |
| Fast scan – automatické ladění Skylink | ano |
| Integrovaný DVD přehrávač | ne |
| Ovládání hlasem | Ano |
| Chytrý ovladač | Ano (v balení) |
| LED | |
| Úhlopříčka obrazovky | 146 cm (58″) |
| Rozlišení displeje | Ultra HD (4K) |
| Rozlišení TV | |
| Technologie zobrazení | Engine P5 Perfect Picture,Ambilight |
| 50 Hz | |
| Index zpracování obrazu | 1700 PPI |
| HDR (vysoce dynamický rozsah) | Ano |
| Typ podsvícení | Direct LED |
| Prohnutá obrazovka | Ne |
| ano | |
| Zrcadlení obrazu (Miracast, WiDi…) | ano |
| Obraz v obraze (PIP) | ne |
| Zvuk | Dolby Atmos |
| Hudební výkon | 20 W |
| Prémiové ozvučení | ne |
| Komponentní | ano |
| Počet HDMI | 4 |
| HDMI 2.0 | 4 |
| HDMI ARC | ano |
| Počet USB | 2 |
| USB 2.0 | 1 |
| 1 | |
| CI slot | ano |
| LAN (Ethernet) | ano |
| Scart | ne |
| PC vstup (VGA) | ne |
| Sluchátkový výstup | Ano ( nezávislá hlasitost sluchátek a repro TV) |
| Optický výstup | ano |
| Energetická třída | A |
| Spotřeba v běžném režimu | 98 W |
| Spotřeba v pohotovostním režimu | 0,3 W |
| Napájení 12/24 V | ne |
| Doporučená sledovací vzdálenost | m |
| Odhadované náklady na provoz TV za 1 rok | 515 Kč |
| Odhadované náklady na provoz TV za 5 let | 2575 Kč |
| 5151 Kč | |
| Šířka výrobku | 129,87 cm |
| Výška výrobku | 78,81 cm |
| Hloubka výrobku | 24 cm |
| Hmotnost výrobku | 19,2 kg |
| Šířka balení | 142,5 cm |
| Výška balení | 88 cm |
| Hloubka balení | 16 cm |
| 25,6 kg |
TOP 5 televizí PHILIPS
Další informace o televizích Philips najdete zde: Televize Philips.
