Dolby Vision a Dolby Atmos. Obraz a zvuk jako v kině
Podpora špičkového zvuku a formátů videa Dolby znamená, že obsah HDR bude skvěle vypadat i znít. Ať už streamujete nejnovější část seriálu, nebo sledujete obsah z disku Blu-Ray, vždy si budete moci vychutnat kontrast, jas a barvy, které odrážejí režisérův původní záměr. A navíc uslyšíte jasný, detailní a hluboký prostorový zvuk.
Technologie Ambilight. Emoce, které překračují hranice obrazovky
Díky funkci Philips Ambilight vás filmy i hry ještě více pohltí. Hudba získá svou vlastní světelnou show a obrazovka vám bude připadat větší, než ve skutečnosti je. Inteligentní světla LED na okrajích televizoru vrhají promítané barvy na zdi a do místnosti v reálném čase, takže dostanete dokonale vyladěné okolní osvětlení – další důvod, proč milovat svůj televizor.
4K UHD OLED televizor: tak vypadá realistický zážitek
Na televizoru Philips OLED působí každá scéna až neuvěřitelně skutečně. Jednotlivé pixely lze ztlumit nebo vypnout, díky čemuž získáte sytější odstíny černé, živé barvy a ohromující kontrast. Přesně reprodukovány jsou i detaily ve stínech a v plném osvícení. Získáte také širší pozorovací úhel a díky procesoru Philips i nádherně plynulý pohyb.
🔥 ZÍSKEJTE VÍCE ZÁBAVY ZDARMA!
Objednejte si předplatné ještě dnes
a získejte VŠECHNY doplňkové balíčky na 4 měsíce ZDARMA!
🔥 + Speciální obsah a další výhody
💰 Ušetříte až 4 440 Kč!
📢 Možnost přeskakování reklam na kanálech Primy
🎁 TV Barrandov zdarma na vyžádání
Obchod Google Play a galerie aplikací Philips. Ještě více obsahu, do kterého se můžete zamilovat
Překročte hranice tradičního televizního programu pomocí obchodu Google Play a galerii aplikací Philips. Vychutnejte si nekonečný výběr online filmů, televizních pořadů, hudby, aplikací a her. Ještě více obsahu, do kterého se můžete zamilovat.
Hlavní vlastnosti televize Philips 55OLED804
- 4K UHD OLED Android TV s 3-stranným Ambilight
- 139 cm (55″) televizor
- HDR 10+ / WCG 99%
- Technologie Ambilight / Google Assistant / Amazon Alexa / Bluetooth
- Index dokonalého obrazu 5 000
- P5 Pro Perfect Picture Engine
- HbbTV
- Dolby Vision / 50 W
- DVB-T/T2/T2-HD (H.265)/C/S/S2
- Wi-Fi
- Smart TV
Označení certifikovaných přístrojů podporujících nové terestriální vysílání DVB-T2, které byly ověřeny Českými radiokomunikacemi (ČRa).
| Manuály ke stažení televize Philips 55OLED804 |
| Firmware ke stažení Philips 55OLED804 |
| Firmware Philips 55OLED804 |
Recenze Televize Philips 55OLED804
dosud žádná recenze.
Parametry Televize Philips 55OLED804
| Distribuce | CZ |
|---|---|
| Modelový rok | 2019 |
| Barva | stříbrná |
| Televize pro náročné | Ano |
| Hotelový mód | ne |
| Rodičovský mód | ano |
| Teletext | ano |
| 3D brýle v základním balení | Ne |
| Specifické funkce | |
| Stojan | Ano – otočný |
| Rozměr pro uchycení (VESA) | 300×300 mm |
| Hmotnost bez podstavce | 21,2 kg |
| Výška bez podstavce | 70,56 cm |
| Šířka bez podstavce | 122,78 cm |
| Hloubka bez podstavce | 5,23 cm |
| Počet jader procesoru | 4jádrový |
| Distribuce | oficiální ČR |
| Země původu | |
| Ambilight | 3stranný |
| Smart TV | Ano |
| HbbTV (červené tlačítko) | Ano |
| Tuner | DVB-C,DVB-T,DVB-S2,DVB-T2 (H.265) – certifikováno ČRa |
| Twin Tuner | ano |
| 3D | Ne |
| Konverze z 2D na 3D | ne |
| Operační systém | Android |
| Wi-Fi | Integrovaná |
| Internetový prohlížeč | ano |
| Webové aplikace | ano |
| YouTube | ano |
| Stream | ano |
| Topfun | ne |
| Voyo | ano |
| HBO GO | HBO GO |
| Netflix | ano |
| IP TV | ano |
| Bluetooth | ano |
| NFC | ne |
| MHL | ano |
| DLNA | ano |
| Timeshift | ano |
| PVR (záznam na USB/HDD) | Ano |
| ano | |
| Fast scan – automatické ladění Skylink | ano |
| Integrovaný DVD přehrávač | ne |
| Ovládání hlasem | Ano |
| Chytrý ovladač | Ano (v balení) |
| OLED | |
| Úhlopříčka obrazovky | 139 cm (55″) |
| Rozlišení displeje | Ultra HD (4K) |
| Rozlišení TV | |
| Technologie zobrazení | Engine P5 Perfect Picture,Ambilight |
| 100 Hz | |
| Index zpracování obrazu | 5000 PPI |
| HDR (vysoce dynamický rozsah) | Ano |
| Prohnutá obrazovka | Ne |
| Lokální řízení jasu (Micro Dimming) | ano |
| ano | |
| Obraz v obraze (PIP) | ano |
| Zvuk | Dolby Atmos |
| Hudební výkon | 50 W |
| Prémiové ozvučení | ne |
| Komponentní | ano |
| Počet HDMI | 4 |
| HDMI 2.0 | 4 |
| HDMI ARC | ano |
| Počet USB | 2 |
| USB 2.0 | 1 |
| USB 3.0 | 1 |
| ano | |
| LAN (Ethernet) | ano |
| Scart | ne |
| PC vstup (VGA) | ne |
| Sluchátkový výstup | Ano ( nezávislá hlasitost sluchátek a repro TV) |
| Optický výstup | ano |
| Energetická třída | B |
| Spotřeba v běžném režimu | 147 W |
| Spotřeba v pohotovostním režimu | 0,3 W |
| Napájení 12/24 V | ne |
| Doporučená sledovací vzdálenost | m |
| Odhadované náklady na provoz TV za 1 rok | 773 Kč |
| Odhadované náklady na provoz TV za 5 let | 3863 Kč |
| Odhadované náklady na provoz TV za 10 let | 7726 Kč |
| 122,78 cm | |
| Výška výrobku | 73,3 cm |
| Hloubka výrobku | 24,3 cm |
| Hmotnost výrobku | 23,7 kg |
| Šířka balení | 140 cm |
| Výška balení | 86,7 cm |
| Hloubka balení | 17,4 cm |
| Hmotnost balení | 28 kg |
Další informace o televizích Philips najdete zde: Televize Philips.
