32“ televizor Philips 24PFS5505 Hledáte kompaktní televizor s veškerými funkcemi pro maximální zážitek, ale nechcete za něj utratit jmění? V tom případě vás tento televizor uchvátí jak svým Full HD obrazem s rozlišením 1920 x 1080px, díky kterému vyniknou sebemenší detaily, tak svým krásně čistým zvukem. Televizor má také k dispozici funkci Engine Philips Plus HD, díky které optimalizuje kvalitu obrazu a vy si tak užijete perfektně ostrý obraz. Pixel Plus HD Díky funkci Engine Philips Plus HD bude váš televizor jedinečnou přehlídkou jak ostrých, tak i krásně plných barev. Také optimalizuje kvalitu obrazu, takže ať už streamujete online nebo sledujete kabelové vysílání, vždy si maximálně vychutnáte ostřejší obraz s úžasným kontrastem. Úžasné rozlišení Full HD, kterým televize disponuje, nabízí ostřejší obraz s vyšším jasem, lepším kontrastem a realistickými barvami. Díky tomu si maximálně užijete sledování jak online, tak i kabelové televize.
Označení certifikovaných přístrojů podporujících nové terestriální vysílání DVB-T2, které byly ověřeny Českými radiokomunikacemi (ČRa).
Klíčové vlastnosti Televize philips 32phs5505 (2020) / 32″ (80 cm)
- 32“ televizor s úhlopříčkou 80 cm pro perfektní a ničím nerušený zážitek
- Televizor disponuje funkcí Philips Pixel Plus HD, která optimalizuje kvalitu obrazu
- Rozlišení panelu je 1920 x 1080px, díky tomuto rozlišení krásně vyniknou i ty nejmenší detaily
| Manuály ke stažení Televize philips 32phs5505 (2020) / 32″ (80 cm) |
| Firmware ke stažení Televize philips 32phs5505 (2020) / 32″ (80 cm) |
| Firmware Televize philips 32phs5505 (2020) / 32″ (80 cm) |
Recenze Televize philips 32phs5505 (2020) / 32″ (80 cm)
Parametry Televize philips 32phs5505 (2020) / 32″ (80 cm)
| Parametry a specifikace | |
|---|---|
| Energetická třída | G |
| Obrazovka | |
| Technologie TV | LED |
| Úhlopříčka | 32 „ |
| Nativní rozlišení | HD Ready |
| Multimediální funkce | |
| Operační systém | Nemá |
| PVR – nahrávání | Ano |
| Výbava televize | |
| Typ tuneru | DVB-T2/C/S2 |
| Počet HDMI | 2 |
| Počet USB konektorů | 1 |
| Rozměry a hmotnost | |
| Výška | 52.00000 mm |
| Šířka | 79.80000 mm |
| Hloubka | 13.30000 mm |
Další informace o televizích Philips najdete zde: Televize Philips.
🔥 ZÍSKEJTE VÍCE ZÁBAVY ZDARMA!
Objednejte si předplatné ještě dnes
a získejte VŠECHNY doplňkové balíčky na 4 měsíce ZDARMA!
🔥 + Speciální obsah a další výhody
💰 Ušetříte až 4 440 Kč!
📢 Možnost přeskakování reklam na kanálech Primy
🎁 TV Barrandov zdarma na vyžádání
