Obraz, ze kterého nespustíte oči, i perfektní přizpůsobení pro jednoduché a pohodlné používání. Takový je LED televizor od značky Philips, který disponuje kvalitním Full HD rozlišením a 80centimetrovou úhlopříčkou. Prvotřídní obraz zajišťuje technologie Digital Crystal Clear a dokonale vyvážený kontrast, se kterým si sledování televize opravdu užijete. K vašemu plnohodnotnému zážitku přispívá USB port, se kterým si budete moci přehrávat multimediální soubory z externího zařízení, nebo na něj nahrávat pořady z televize. Potěší vás i jednoduchý stylový design, kterému kraluje tenký stojan s perfektním umístěním, a funkce EasyLink pro integrované připojení.
Hlavní vlastnosti Philips 32PFS4132 černá
- 32″ Full HD TV
- rozlišení 1920×1080 px
- technologie Digital Crystal Clear
- DVB-T2/C/S2 tuner
- kodek HEVC (H.265) – nový digitální standard
- zvukový výkon 16 W
- 2× HDMI • 1× USB port • 1× Scart
- nahrávání pořadů na USB disky
Označení certifikovaných přístrojů podporujících nové terestriální vysílání DVB-T2, které byly ověřeny Českými radiokomunikacemi (ČRa).
TOP 5 televizí PHILIPS
| Manuály ke stažení Philips 32PFS4132 černá |
| Firmware ke stažení Philips 32PFS4132 černá |
| Firmware Philips 32PFS4132 černá – download |
🔥 ZÍSKEJTE VÍCE ZÁBAVY ZDARMA!
Objednejte si předplatné ještě dnes
a získejte VŠECHNY doplňkové balíčky na 4 měsíce ZDARMA!
🔥 + Speciální obsah a další výhody
💰 Ušetříte až 4 440 Kč!
📢 Možnost přeskakování reklam na kanálech Primy
🎁 TV Barrandov zdarma na vyžádání
Recenze Televize Philips 32PFS4132 černá
Parametry Televize Philips 32PFS4132 černá
| Distribuce | CZ |
|---|---|
| Modelový rok | 2017 |
| Barva | černá |
| Televize pro náročné | Ne |
| Hotelový mód | ne |
| Rodičovský mód | ano |
| Teletext | ano |
| 3D brýle v základním balení | Ne |
| Stojan | Ano – statický |
| Rozměr pro uchycení (VESA) | 100×100 mm |
| Hmotnost bez podstavce | 4,8 kg |
| Výška bez podstavce | 42,54 cm |
| Šířka bez podstavce | 72,65 cm |
| Hloubka bez podstavce | 8,18 cm |
| Počet jader procesoru | 1jádrový |
| Distribuce | oficiální ČR |
| Země původu | |
| Smart TV | Ne |
| HbbTV (červené tlačítko) | Ne |
| Tuner | DVB-C,DVB-S2,DVB-T2 (H.265) – certifikováno ČRa |
| Twin Tuner | ne |
| 3D | Ne |
| Konverze z 2D na 3D | ne |
| Operační systém | Linux |
| Wi-Fi | Ne |
| Internetový prohlížeč | ne |
| Webové aplikace | ne |
| YouTube | ne |
| Stream | ne |
| Topfun | ne |
| Voyo | ne |
| HBO GO | ne |
| Netflix | ne |
| IP TV | IP TV |
| Bluetooth | ne |
| NFC | ne |
| MHL | ne |
| DLNA | ne |
| Timeshift | ano |
| PVR (záznam na USB/HDD) | Ne |
| Přehrávání multimédií z USB/ HDD | ano |
| Fast scan – automatické ladění Skylink | ano |
| ne | |
| Ovládání hlasem | Ne |
| Chytrý ovladač | Ne |
| Technologie displeje | LED |
| Úhlopříčka obrazovky | 80 cm (32″) |
| Full HD | |
| Rozlišení TV | |
| Technologie zobrazení | Digital Crystal Clear |
| Frekvence panelu | 50 Hz |
| Index zpracování obrazu | 200 PPI |
| Ne | |
| Typ podsvícení | Direct LED |
| Prohnutá obrazovka | Ne |
| Lokální řízení jasu (Micro Dimming) | ne |
| Zrcadlení obrazu (Miracast, WiDi…) | ne |
| ne | |
| Zvuk | Clear Sound |
| Hudební výkon | 16 W |
| Komponentní | ne |
| Počet HDMI | 2 |
| HDMI 1.4 | 2 |
| HDMI ARC | ano |
| USB 2.0 | 1 |
| USB 3.0 | 0 |
| CI slot | ano |
| LAN (Ethernet) | ne |
| Scart | ano |
| ne | |
| Sluchátkový výstup | Ano ( nezávislá hlasitost sluchátek a repro TV) |
| Optický výstup | ano |
| Energetická třída | A |
| Spotřeba v běžném režimu | 35 W |
| Spotřeba v pohotovostním režimu | 0,3 W |
| Napájení 12/24 V | ne |
| Doporučená sledovací vzdálenost | m |
| Odhadované náklady na provoz TV za 1 rok | 184 Kč |
| Odhadované náklady na provoz TV za 5 let | 920 Kč |
| Odhadované náklady na provoz TV za 10 let | 1840 Kč |
| Šířka výrobku | 72,65 cm |
| Výška výrobku | 42,54 cm |
| Hloubka výrobku | 8,18 cm |
| 4,8 kg | |
| Šířka balení | 14,8 cm |
| Výška balení | 52 cm |
| Hloubka balení | 79 cm |
| Hmotnost balení | 6,7 kg |
TOP 5 televizí PHILIPS
Další informace o televizích Philips najdete zde: Televize Philips.
