Hlavní vlastnosti televize Philips 24PHS4354 bílá
Televizor LED s technologií Pixel Plus HD
» 60 cm (24″)
» Index dokonalého obrazu 200
» Televizor LED
» Pixel Plus HD
Pixel Plus HD. Ostrý obraz bez ohledu na zdroj
Engine Philips Pixel Plus HD optimalizuje kvalitu obrazu a výsledkem je ostrý obraz s úžasným kontrastem. Takže ať streamujete online nebo sledujete kabelové vysílání, vychutnáte si ostřejší obraz s jasnějšími tóny bílé a hlubší odstíny černé.
Označení certifikovaných přístrojů podporujících nové terestriální vysílání DVB-T2, které byly ověřeny Českými radiokomunikacemi (ČRa).
🔥 ZÍSKEJTE VÍCE ZÁBAVY ZDARMA!
Objednejte si předplatné ještě dnes
a získejte VŠECHNY doplňkové balíčky na 4 měsíce ZDARMA!
🔥 + Speciální obsah a další výhody
💰 Ušetříte až 4 440 Kč!
📢 Možnost přeskakování reklam na kanálech Primy
🎁 TV Barrandov zdarma na vyžádání
| Manuály ke stažení televize Philips 24PHS4354 bílá |
| Firmware ke stažení Philips 24PHS4354 bílá |
| Firmware Philips 24PHS4354 bílá |
Recenze Televize Philips 24PHS4354 bílá
Parametry Televize Philips 24PHS4354 bílá
| Distribuce | CZ |
|---|---|
| Modelový rok | 2019 |
| Barva | bílá |
| Televize pro náročné | Ne |
| Hotelový mód | ne |
| Rodičovský mód | ano |
| Teletext | ano |
| 3D brýle v základním balení | Ne |
| Stojan | Ano – statický |
| Rozměr pro uchycení (VESA) | 75×75 mm |
| Hmotnost bez podstavce | 3,1 kg |
| Výška bez podstavce | 33,7 cm |
| Šířka bez podstavce | 56 cm |
| Hloubka bez podstavce | 3,46 cm |
| Počet jader procesoru | 1jádrový |
| Distribuce | oficiální ČR |
| Země původu | |
| Smart TV | Ne |
| HbbTV (červené tlačítko) | Ne |
| Tuner | DVB-C,DVB-T,DVB-S2,DVB-T2 (H.265) – certifikováno ČRa |
| Twin Tuner | ne |
| 3D | Ne |
| Konverze z 2D na 3D | ne |
| Operační systém | Vlastní OS |
| Wi-Fi | Ne |
| Internetový prohlížeč | ne |
| Webové aplikace | ne |
| YouTube | ne |
| Stream | ne |
| Topfun | ne |
| Voyo | ne |
| HBO GO | ne |
| Netflix | ne |
| IP TV | IP TV |
| Bluetooth | ne |
| NFC | ne |
| MHL | ne |
| DLNA | ne |
| Timeshift | ano |
| PVR (záznam na USB/HDD) | Ano |
| Přehrávání multimédií z USB/ HDD | ano |
| Fast scan – automatické ladění Skylink | ano |
| ne | |
| Ovládání hlasem | Ne |
| Chytrý ovladač | Ne |
| Technologie displeje | LED |
| Úhlopříčka obrazovky | 60 cm (24″) |
| HD ready | |
| Rozlišení TV | |
| Technologie zobrazení | Pixel Plus HD |
| Frekvence panelu | 50 Hz |
| Index zpracování obrazu | 200 PPI |
| Ne | |
| Typ podsvícení | Edge LED |
| Prohnutá obrazovka | Ne |
| Lokální řízení jasu (Micro Dimming) | ne |
| Zrcadlení obrazu (Miracast, WiDi…) | ne |
| ne | |
| Zvuk | DTS |
| Hudební výkon | 6 W |
| Prémiové ozvučení | ne |
| Komponentní | ne |
| Počet HDMI | 2 |
| HDMI 1.4 | 2 |
| HDMI ARC | ano |
| Počet USB | 1 |
| USB 2.0 | 1 |
| CI slot | ano |
| LAN (Ethernet) | ne |
| ano | |
| PC vstup (VGA) | ano |
| Sluchátkový výstup | Ano ( nezávislá hlasitost sluchátek a repro TV) |
| Optický výstup | ano |
| Energetická třída | A+ |
| Spotřeba v běžném režimu | 20 W |
| Spotřeba v pohotovostním režimu | 0,3 W |
| Napájení 12/24 V | ne |
| Doporučená sledovací vzdálenost | m |
| Odhadované náklady na provoz TV za 1 rok | 105 Kč |
| Odhadované náklady na provoz TV za 5 let | 526 Kč |
| Odhadované náklady na provoz TV za 10 let | 1051 Kč |
| Šířka výrobku | 56 cm |
| Výška výrobku | 33,6 cm |
| 12,41 cm | |
| Hmotnost výrobku | 3,2 kg |
| Šířka balení | 63 cm |
| Výška balení | 42,5 cm |
| Hloubka balení | 11,2 cm |
| Hmotnost balení | 4,2 kg |
Další informace o televizích Philips najdete zde: Televize Philips.
