Lesklý bílý rám a skvělý zvuk
Víme, že chcete televizor s malou obrazovkou, u kterého je vzhled stejně důležitý jako výkon. Náš designérský tým vytvořil rám z elegantní bílé s lesklým povrchem a odlehčený design, který lichotí každému současnému interiéru.
HD LED TV. Křišťálově průzračné rozlišení
Full HD přináší ještě další úroveň HD. Díky nabídce ostřejšího obrazu s vyšším jasem, lepším kontrastem a realistickými barvami přináší obrazovka Full HD ještě lepší zážitky ze sledování televize.
Pixel Plus HD. Ostrý obraz bez ohledu na zdroj
Technologie Philips Pixel Plus HD optimalizuje kvalitu obrazu a výsledkem je zřetelný obraz s úžasným kontrastem. Takže ať sledujete kabelové televizní vysílání nebo film z disku, vychutnáte si ostřejší obraz s jasnějšími tóny bílé a sytějšími odstíny černé.
🔥 ZÍSKEJTE VÍCE ZÁBAVY ZDARMA!
Objednejte si předplatné ještě dnes
a získejte VŠECHNY doplňkové balíčky na 4 měsíce ZDARMA!
🔥 + Speciální obsah a další výhody
💰 Ušetříte až 4 440 Kč!
📢 Možnost přeskakování reklam na kanálech Primy
🎁 TV Barrandov zdarma na vyžádání
Hlavní vlastnosti televize Philips 24PFS5703 bílá
- 24″ Full HD TV
- rozlišení 1920×1080 px
- technologie Pixel Plus HD
- DVB-T2/C/S2
- kodek HEVC (H.265) – nový digitální standard
- zvukový výkon 16 W
- 2× HDMI • VGA • 1× USB • 1× Scart
- Bluetooth reproduktor
Označení certifikovaných přístrojů podporujících nové terestriální vysílání DVB-T2, které byly ověřeny Českými radiokomunikacemi (ČRa).
TOP 5 televizí PHILIPS
| Manuály ke stažení televize Philips 24PFS5703 bílá |
| Firmware ke stažení Philips 24PFS5703 bílá |
| Firmware Philips 24PFS5703 bílá |
Recenze Televize Philips 24PFS5703 bílá
dosud žádná recenze.
Parametry Televize Philips 24PFS5703 bílá
| Distribuce | CZ |
|---|---|
| Modelový rok | 2018 |
| Barva | bílá |
| Televize pro náročné | Ne |
| Hotelový mód | ne |
| Rodičovský mód | ano |
| Teletext | ano |
| 3D brýle v základním balení | Ne |
| Specifické funkce | |
| Hmotnost bez podstavce | 4,4 kg |
| Výška bez podstavce | 32,58 cm |
| Šířka bez podstavce | 54,79 cm |
| Hloubka bez podstavce | 3,41 cm |
| Počet jader procesoru | 1jádrový |
| Distribuce | oficiální ČR |
| Země původu | |
| Smart TV | Ne |
| HbbTV (červené tlačítko) | Ne |
| Tuner | DVB-C,DVB-T,DVB-S2,DVB-T2 (H.265) – certifikováno ČRa |
| Twin Tuner | ne |
| 3D | Ne |
| Konverze z 2D na 3D | ne |
| Operační systém | Linux |
| Wi-Fi | Ne |
| Internetový prohlížeč | ne |
| Webové aplikace | ne |
| YouTube | ne |
| Stream | ne |
| Topfun | ne |
| Voyo | ne |
| HBO GO | ne |
| Netflix | ne |
| IP TV | ne |
| Bluetooth | Bluetooth |
| NFC | ne |
| MHL | ne |
| DLNA | ne |
| Timeshift | ano |
| PVR (záznam na USB/HDD) | Ano |
| Přehrávání multimédií z USB/ HDD | ano |
| Fast scan – automatické ladění Skylink | ano |
| Integrovaný DVD přehrávač | ne |
| Ne | |
| Chytrý ovladač | Ne |
| Technologie displeje | LED |
| Úhlopříčka obrazovky | 60 cm (24″) |
| Rozlišení displeje | Full HD |
| Technologie zobrazení | Pixel Plus HD |
| Frekvence panelu | 50 Hz |
| Index zpracování obrazu | 200 PPI |
| HDR (vysoce dynamický rozsah) | Ne |
| Edge LED | |
| Prohnutá obrazovka | Ne |
| Lokální řízení jasu (Micro Dimming) | ne |
| Zrcadlení obrazu (Miracast, WiDi…) | ne |
| Obraz v obraze (PIP) | ne |
| Dolby Digital 2.0 | |
| Hudební výkon | 16 W |
| Prémiové ozvučení | ne |
| Komponentní | ne |
| Počet HDMI | 2 |
| HDMI 1.4 | 2 |
| HDMI ARC | ano |
| Počet USB | 1 |
| USB 2.0 | 1 |
| CI slot | ano |
| LAN (Ethernet) | ne |
| Scart | ano |
| ano | |
| Sluchátkový výstup | Ano ( nezávislá hlasitost sluchátek a repro TV) |
| Optický výstup | ano |
| Energetická třída | A |
| Spotřeba v běžném režimu | 23 W |
| Spotřeba v pohotovostním režimu | 0,3 W |
| Napájení 12/24 V | ne |
| Doporučená sledovací vzdálenost | m |
| Odhadované náklady na provoz TV za 1 rok | 121 Kč |
| Odhadované náklady na provoz TV za 5 let | 604 Kč |
| Odhadované náklady na provoz TV za 10 let | 1209 Kč |
| Šířka výrobku | 54,79 cm |
| Výška výrobku | 32,58 cm |
| Hloubka výrobku | 3,41 cm |
| 4,4 kg | |
| Šířka balení | 60,2 cm |
| Výška balení | 49,8 cm |
| Hloubka balení | 17,8 cm |
| Hmotnost balení | 5,6 kg |
TOP 5 televizí PHILIPS
Další informace o televizích Philips najdete zde: Televize Philips.
