Hlavní vlastnosti televize LG OLED55E8PLA černá
- 55″ 4K Ultra HD OLED Smart TV
- rozlišení 3840×2160 px
- Cinema HDR
- lokální stmívání
- 4K upscaler
- Perfect Colour
- Magic Zoom
- tuner DVB-T2/C/S2
- kodek HEVC (H.265) – nový digitální standard
- Wi-Fi • Bluetooth • WiDi • LAN • DLNA
- Miracast
- 4× HDMI
- 3× USB
- CI slot
- zvuk 60 W
- magický ovladač
- operační systém webOS
Označení certifikovaných přístrojů podporujících nové terestriální vysílání DVB-T2, které byly ověřeny Českými radiokomunikacemi (ČRa).
| Manuály ke stažení televize LG OLED55E8PLA černá |
| Firmware ke stažení LG OLED55E8PLA černá |
| Firmware LG OLED55E8PLA černá |
Recenze Televize LG OLED55E8PLA černá
dosud žádná recenze.
Parametry Televize LG OLED55E8PLA černá
🔥 ZÍSKEJTE VÍCE ZÁBAVY ZDARMA!
Objednejte si předplatné ještě dnes
a získejte VŠECHNY doplňkové balíčky na 4 měsíce ZDARMA!
🎬 Filmy | ⚽ Sport | 👨👩👧 Děti | 📺 Dokumenty | 🇨🇿 Česká tvorba
🔥 + Speciální obsah a další výhody
🔥 + Speciální obsah a další výhody
💰 Ušetříte až 4 440 Kč!
⚡ Neomezená zábava bez závazků
📢 Možnost přeskakování reklam na kanálech Primy
🎁 TV Barrandov zdarma na vyžádání
👉 OBJEDNAT NYNÍ
📢 Možnost přeskakování reklam na kanálech Primy
🎁 TV Barrandov zdarma na vyžádání
| Distribuce | CZ |
|---|---|
| Modelový rok | 2018 |
| Barva | černá |
| Televize pro náročné | Ano |
| Hotelový mód | ano |
| Rodičovský mód | ano |
| Teletext | ano |
| 3D brýle v základním balení | Ne |
| Specifické funkce | |
| Stojan | Ano – statický |
| Rozměr pro uchycení (VESA) | 300×200 mm |
| Hmotnost bez podstavce | 22,3 kg |
| Výška bez podstavce | 77,6 cm |
| Šířka bez podstavce | 122,8 cm |
| Hloubka bez podstavce | 5,2 cm |
| Počet jader procesoru | Procesor α9 |
| Distribuce | oficiální ČR |
| Země původu | |
| Smart TV | Ano |
| HbbTV (červené tlačítko) | Ano |
| Tuner | DVB-C,DVB-S2,DVB-T2 (H.265) – certifikováno ČRa |
| Twin Tuner | ne |
| 3D | Ne |
| Konverze z 2D na 3D | ne |
| Operační systém | WebOS |
| Wi-Fi | Integrovaná |
| Internetový prohlížeč | ano |
| Webové aplikace | ano |
| YouTube | ano |
| Stream | ano |
| Topfun | ne |
| Voyo | ano |
| HBO GO | ano |
| Netflix | Netflix |
| IP TV | ano |
| Bluetooth | ano |
| NFC | ne |
| MHL | ano |
| DLNA | ano |
| Timeshift | ano |
| PVR (záznam na USB/HDD) | Ano |
| Přehrávání multimédií z USB/ HDD | ano |
| ano | |
| Integrovaný DVD přehrávač | ne |
| Ovládání hlasem | Ano |
| Chytrý ovladač | Ano (v balení) |
| Technologie displeje | OLED |
| 139 cm (55″) | |
| Rozlišení displeje | Ultra HD (4K) |
| Rozlišení TV | |
| Technologie zobrazení | OLED |
| Frekvence panelu | Neomezeně Hz |
| PMI neomezeně | |
| HDR (vysoce dynamický rozsah) | Ano |
| Typ podsvícení | Nemá |
| Prohnutá obrazovka | Ne |
| Lokální řízení jasu (Micro Dimming) | ano |
| ano | |
| Obraz v obraze (PIP) | ano |
| Zvuk | Dolby Atmos |
| Hudební výkon | 60 W |
| Prémiové ozvučení | ano |
| Komponentní | ne |
| Počet HDMI | 4 |
| HDMI 2.0 | 4 |
| HDMI ARC | ano |
| Počet USB | 3 |
| USB 2.0 | 2 |
| USB 3.0 | 1 |
| ano | |
| LAN (Ethernet) | ano |
| Scart | ne |
| PC vstup (VGA) | ne |
| Sluchátkový výstup | Ano ( nezávislá hlasitost sluchátek a repro TV) |
| Optický výstup | ano |
| Energetická třída | A |
| Spotřeba v běžném režimu | 113 W |
| Spotřeba v pohotovostním režimu | 0,5 W |
| Napájení 12/24 V | ne |
| Doporučená sledovací vzdálenost | m |
| Odhadované náklady na provoz TV za 1 rok | 594 Kč |
| Odhadované náklady na provoz TV za 5 let | 2970 Kč |
| Odhadované náklady na provoz TV za 10 let | 5939 Kč |
| 122,8 cm | |
| Výška výrobku | 78,4 cm |
| Hloubka výrobku | 22,2 cm |
| Hmotnost výrobku | 23,8 kg |
| Šířka balení | 136 cm |
| Výška balení | 87,8 cm |
| Hloubka balení | 17,5 cm |
| Hmotnost balení | 29,3 kg |
Další informace o televizích LG najdete zde: Televize LG.
