Real 4K televizor pro nekončící zábavu
Televizor LG UHD posouvá veškerou zábavu na zcela novou úroveň. Ať je to kino, sport, nebo hry, poskytuje opravdový 4K obraz s živými barvami a jemnými detaily. Užijte si realistický obraz se čtyřnásobným rozlišením, než je Full HD.
Čtyřjádrový procesor 4K
Dokáže vylepšit cokoliv sledujete
Procesor odstraňuje obrazový šum videa a vytváří dynamičtější barvy a kontrast. Obraz v nízkém rozlišení je převeden do vyššího rozlišení a reprodukován co nejblíže kvalitě 4K.
Centrum vaší domácnosti
Díky LG AI ThinQ je život mnohem pohodlnější. *Pomocí rozpoznávání řeči můžete ovládat celý systém chytré domácnosti IoT
🔥 ZÍSKEJTE VÍCE ZÁBAVY ZDARMA!
Objednejte si předplatné ještě dnes
a získejte VŠECHNY doplňkové balíčky na 4 měsíce ZDARMA!
🔥 + Speciální obsah a další výhody
💰 Ušetříte až 4 440 Kč!
📢 Možnost přeskakování reklam na kanálech Primy
🎁 TV Barrandov zdarma na vyžádání
Sledujte filmy tak, jak si to autor představoval
Procesor automaticky vypíná vyhlazování pohybu pro dosažení úplného efektu kinofilmu. Sledujte filmy a další obsah bez ztráty kreativního záměru tvůrců a zážitku jako v kině.
HDR 10 Pro a HLG Pro
Vychutnejte si obraz v maximální kvalitě
Televizory LG UHD mají optimální kvalitu obrazu HDR a podporují hlavní formáty HDR, jako je HDR 10 Pro a HLG Pro.
Realistický zážitek z hraní
Vyhrávejte s LG UHD TV
Vzrušující sportovní zážitek
Atmosféra jako na stadionu
Žijte chytřeji s novým systémem webOS
Se streamovacími službami Netflix, YouTube a dalšími si budete moci užít ještě více obsahu. S nově přidanou funkcí hlasového ovládání navíc můžete hlasem ovládat své domácí spotřebiče.
Klíčové vlastnosti LG 70UN7400 černá
- webOS Smart TV
- 4K rozlišení (ULTRA HD)
- Přesné a živé barvy
- Čtyřjádrový procesor
- webOS SMART TV + HbbTV
- Propojení s mobilem
- LG ThinQ
| Manuály ke stažení LG 70UN7400 černá |
| Firmware ke stažení LG 70UN7400 černá |
| Firmware LG 70UN7400 černá |
>Recenze Televize LG 70UN7400 černá
Parametry Televize LG 70UN7400 černá
| Distribuce | CZ |
|---|---|
| Modelový rok | 2020 |
| Barva | černá |
| Hotelový mód | ano |
| Rodičovský mód | ano |
| Teletext | ano |
| Specifické funkce | |
| Stojan | Ano – statický |
| Rozměr pro uchycení (VESA) | 600×400 mm |
| Hmotnost bez podstavce | 30,7 kg |
| Výška bez podstavce | 91,3 cm |
| Šířka bez podstavce | 157,8 cm |
| Hloubka bez podstavce | 9,11 cm |
| Počet jader procesoru | 4jádrový |
| Distribuce | oficiální ČR |
| Země původu | |
| Smart TV | Ano |
| HbbTV (červené tlačítko) | Ano |
| Typ panelu | VA |
| Tuner | DVB-C,DVB-T,DVB-S2,DVB-T2 (H.265) – certifikováno ČRa |
| Twin Tuner | ne |
| Operační systém | WebOS |
| Wi-Fi | Integrovaná |
| Internetový prohlížeč | ano |
| Webové aplikace | ano |
| YouTube | ano |
| Netflix | ano |
| Stream | ano |
| Topfun | ne |
| Voyo | ano |
| HBO GO | ano |
| IP TV | ano |
| Bluetooth | ano |
| NFC | NFC |
| MHL | ne |
| DLNA | ano |
| Timeshift | ano |
| PVR (záznam na USB/HDD) | Ano |
| Přehrávání multimédií z USB/ HDD | ano |
| Fast scan – automatické ladění Skylink | ano |
| Integrovaný DVD přehrávač | ne |
| Ovládání hlasem | Ano |
| Ano (v balení) | |
| Technologie displeje | LED |
| Úhlopříčka obrazovky | 177 cm (70") |
| Rozlišení displeje | 4K Ultra HD |
| Technologie zobrazení | LED |
| 50 Hz | |
| HDR (vysoce dynamický rozsah) | Ano |
| Typ podsvícení | Direct LED |
| Zrcadlení obrazu (Miracast, WiDi…) | ano |
| Lokální řízení jasu (Micro Dimming) | ne |
| ne | |
| Zvuk | Ultra Surround |
| Hudební výkon | 20 W |
| Prémiové ozvučení | ne |
| Komponentní | ano |
| 3 | |
| HDMI 2.0 | 3 |
| HDMI ARC | ano |
| Počet USB | 2 |
| USB 2.0 | 2 |
| CI slot | ano |
| LAN (Ethernet) | ano |
| Scart | ne |
| PC vstup (VGA) | ne |
| Sluchátkový výstup | Ne |
| Optický výstup | ano |
| Energetická třída | A |
| 169 W | |
| Spotřeba v pohotovostním režimu | 0,5 W |
| Napájení 12/24 V | ne |
| Doporučená sledovací vzdálenost | m |
| Odhadované náklady na provoz TV za 1 rok | 888 Kč |
| Odhadované náklady na provoz TV za 5 let | 4441 Kč |
| Odhadované náklady na provoz TV za 10 let | 8883 Kč |
| Šířka výrobku | 157,8 cm |
| Výška výrobku | 99,1 cm |
| Hloubka výrobku | 38,4 cm |
| Hmotnost výrobku | 33,8 kg |
| Šířka balení | 170,5 cm |
| Výška balení | 107,5 cm |
| Hloubka balení | 25,5 cm |
| 42,3 kg |
Další informace o televizích LG najdete zde: Televize LG.
