Hlavní vlastnosti GoGEN TVF 22R302 STWEB černá
- 22″ Full HD Smart TV
- rozlišení 1920×1080 px
- 200 Hz technologie Clear Motion Picture
- DVB-T2/C/S2 • kodek HEVC (H.265) – nový digitální standard
- stereo zvuk
- ekvalizér
- Wi-Fi Ready
- internetový prohlížeč
- HbbTV
- DLNA • Skylink Fast Scan
- časovač vypnutí • dětská pojistka • herní a hotelový režim
- 2× HDMI • 1× USB • VGA • CI+ slot • VESA 75 × 75 mm
- dálkové ovládání v balení
Označení certifikovaných přístrojů podporujících nové terestriální vysílání DVB-T2, které byly ověřeny Českými radiokomunikacemi (ČRa).
| Manuály ke stažení GoGEN TVF 22R302 STWEB černá |
| Firmware ke stažení GoGEN TVF 22R302 STWEB černá |
| Firmware GoGEN TVF 22R302 STWEB černá – download |
Recenze Televize GoGEN TVF 22R302 STWEB černá
Parametry Televize GoGEN TVF 22R302 STWEB černá
| Distribuce | CZ |
|---|---|
| Modelový rok | 2018 |
| Barva | černá |
| Hotelový mód | ano |
| Rodičovský mód | ano |
| Teletext | ano |
| 3D brýle v základním balení | Ne |
| Rozšířená záruka | GoGEN záruka 40 měsíců |
| Stojan | Ano – statický |
| Rozměr pro uchycení (VESA) | 75×75 mm |
| Hmotnost bez podstavce | 2,67 kg |
| Výška bez podstavce | 31,5 cm |
| Šířka bez podstavce | 50,5 cm |
| Hloubka bez podstavce | 5,5 cm |
| Distribuce | oficiální ČR |
| Smart TV | Ano |
| HbbTV (červené tlačítko) | Ano |
| Tuner | DVB-C,DVB-T,DVB-S2,DVB-T2 (H.265) – certifikováno ČRa |
| Twin Tuner | ne |
| 3D | Ne |
| Konverze z 2D na 3D | ne |
| Wi-Fi | Wi-Fi ready |
| Internetový prohlížeč | ano |
| Webové aplikace | ano |
| YouTube | ano |
| Skylink Live TV | ano |
| Netflix | ano |
| IP TV | ne |
| Bluetooth | ne |
| NFC | ne |
| DLNA | ano |
| Timeshift | ne |
| PVR (záznam na USB/HDD) | Ne |
| Přehrávání multimédií z USB/ HDD | Přehrávání multimédií z USB/ HDD |
| Fast scan – automatické ladění Skylink | ano |
| Integrovaný DVD přehrávač | ne |
| Ovládání hlasem | Ne |
| Chytrý ovladač | Ne |
| Technologie displeje | LED |
| Úhlopříčka obrazovky | 55 cm (22″) |
| Rozlišení displeje | Full HD |
| Rozlišení TV | |
| LED | |
| Frekvence panelu | 50 Hz |
| Index zpracování obrazu | 200 Hz CMP |
| HDR (vysoce dynamický rozsah) | Ne |
| Typ podsvícení | Edge LED |
| Ne | |
| Zrcadlení obrazu (Miracast, WiDi…) | ne |
| Obraz v obraze (PIP) | ne |
| Zvuk | stereo |
| Hudební výkon | 5 W |
| ne | |
| Komponentní | ne |
| Počet HDMI | 2 |
| HDMI 1.4 | 2 |
| HDMI ARC | ano |
| 1 | |
| CI slot | ano |
| LAN (Ethernet) | ano |
| Scart | ne |
| PC vstup (VGA) | ano |
| Sluchátkový výstup | Ano |
| Optický výstup | ne |
| Energetická třída | A+ |
| Napájení 12/24 V | ne |
| Šířka výrobku | 50,5 cm |
| Výška výrobku | 34,5 cm |
| Hloubka výrobku | 13,5 cm |
| 2,97 kg | |
| Šířka balení | 66 cm |
| Výška balení | 38 cm |
| Hloubka balení | 11 cm |
| Hmotnost balení | 3,71 kg |
Další informace o televizích Gogen najdete zde: Televize Gogen.
🔥 ZÍSKEJTE VÍCE ZÁBAVY ZDARMA!
Objednejte si předplatné ještě dnes
a získejte VŠECHNY doplňkové balíčky na 4 měsíce ZDARMA!
🎬 Filmy | ⚽ Sport | 👨👩👧 Děti | 📺 Dokumenty | 🇨🇿 Česká tvorba
🔥 + Speciální obsah a další výhody
🔥 + Speciální obsah a další výhody
💰 Ušetříte až 4 440 Kč!
⚡ Neomezená zábava bez závazků
📢 Možnost přeskakování reklam na kanálech Primy
🎁 TV Barrandov zdarma na vyžádání
👉 OBJEDNAT NYNÍ
📢 Možnost přeskakování reklam na kanálech Primy
🎁 TV Barrandov zdarma na vyžádání
