Full HD televizory společnosti Samsung přináší neuvěřitelně realistický a pohlcující zážitek ze sledování, jaký jste ještě nezažili. Své oblíbené televizní programy a filmy uvidíte v novém světle. Technologie Ultra Clean View analyzuje váš obsah pokročilým algoritmem s cílem vyfiltrovat a snížit obrazový šum. Dokonce i v případě, že je zdrojové video nižší kvality než Full HD, si můžete užít obraz, který konkuruje Full HD standardům.
S vyšším kontrastem přesnější detaily
Technologie Micro Dimming Pro společnosti Samsung přináší temnější černou a jasnější bílou a díky tomu dosahuje úžasného jasu a kontrastu obrazu. Užijte si chvíle plné dramatického napětí při sledování vaší zábavy.
🔥 ZÍSKEJTE VÍCE ZÁBAVY ZDARMA!
Objednejte si předplatné ještě dnes
a získejte VŠECHNY doplňkové balíčky na 4 měsíce ZDARMA!
🔥 + Speciální obsah a další výhody
💰 Ušetříte až 4 440 Kč!
📢 Možnost přeskakování reklam na kanálech Primy
🎁 TV Barrandov zdarma na vyžádání
S hlubším kontrastem ožívá sledovaný obraz
Zažijte ten nejrealističtější zážitek ze sledování, jaký je na televizoru s plochou obrazovkou možný, díky technologii Contrast Enhancer. Tato technologie inteligentně upravuje kontrast v jednotlivých oblastech obrazovky a vytváří tak dramatický efekt.
| Manuály ke stažení: |
| Firmware ke stažení: |
| Firmware Samsung UE49K5572 |
Technické parametry SAMSUNG UE49K5572
| Úhlopříčka obrazovky (v cm) | 123 |
| Úhlopříčka (v palcích) | 49 „ |
| Rozlišení | Full HD (1920×1080) |
| Frekvence | 400 Hz |
| HbbTV | Ano |
| Smart TV | Ano |
| DLNA | Ano |
| Lokální řízení jasu (Micro Dimming) | Ano |
| Obraz v obraze (PIP) | Ano |
| Rodičovský/hotelový mód | Ano |
| Ovládání gesty | Ne |
| Obraz v obraze (PiP) | Ano |
| Ovládání hlasem | Ne |
| Integrovaný tuner | DVB-T2/C/S2 |
| DVB-T2 | Ano |
| DVB-T2 (HEVC/H.265) | Ano |
| CI-Slot | Ano |
| Časovač vypnutí | Ano |
| Integrovaná webkamera | Ne |
| Hudební výkon | 20 W |
| Komponentní | Ano |
| PC vstupy | HDMI |
| Wi-Fi připojení | Ano |
| HDMI | Ano |
| USB | Ano |
| Ethernet (LAN) | Ano |
| Energetická třída | A+ |
| Šířka včetně podstavce | 110,58 cm |
| Výška včetně podstavce | 71,05 cm |
| Hloubka včetně podstavce | 29,38 cm |
| Hmotnost včetně podstavce | 14,2 kg |
| Šířka bez podstavce | 110,58 cm |
| Výška bez podstavce | 64,55 cm |
| Hloubka bez podstavce | 5,49 cm |
| Hmotnost bez podstavce | 12,5 kg |
| Šířka | 110,58 cm |
| Výška | 64,55 cm |
| Hloubka | 5,49 cm |
| Hmotnost | 12,5 kg |
| Záruční doba | 24 měsíců | |
| Teletext | Ano | |
| Modelový rok | 2 016 | |
| Výrobce | SAMSUNG | |
| Kategorie | Televize SAMSUNG | |
Další informace o televizích Samsung najdete zde: Televize Samsung.
