Objevte detaily ve vysokém kontrastu
Přímé zadní podsvícení
Precizně ovládané podsvícení se inteligentně přizpůsobuje tak, aby poskytovalo co nejbohatší odstíny černé barvy. Připravte se na superostré detaily s bezkonkurenčním kontrastem.
Inteligentní zdokonalení obrazu
Quantum Processor 4K
Výkonný čip Quantum Processor 4K od společnosti Samsung optimalizuje kvalitu obrazu, vytváří vynikající podmínky pro sledování a posouvá veškerý obsah na vyšší úroveň.
Aktivní zvuk, který sleduje objekt
Zvuk sledující pohyb (OTS)
Vychutnejte si živé nuance v každé scéně se zvukem, který sleduje každý pohyb. Díky specializovaným horním a spodním reproduktorem můžete zažít živý realistický 3D zvuk, který vás vtáhne hlouběji do děje.
🔥 ZÍSKEJTE VÍCE ZÁBAVY ZDARMA!
Objednejte si předplatné ještě dnes
a získejte VŠECHNY doplňkové balíčky na 4 měsíce ZDARMA!
🔥 + Speciální obsah a další výhody
💰 Ušetříte až 4 440 Kč!
📢 Možnost přeskakování reklam na kanálech Primy
🎁 TV Barrandov zdarma na vyžádání
Bohatý, dynamický a realistický obraz
Quantum HDR 1500
Quantum HDR 1500 zabezpečuje hlubší kontrasty a zesiluje jas, aby odhalil skryté detaily i ve velmi tmavých či světlých částech obrazovky. Dynamické mapování odstínů technologie HDR10+ umožňuje úpravu barev a kontrastu scénu po scéně.
Váš nový home office
Vzdálený přístup
Pracujte z domova prostřednictvím vaší TV. Vzdálený přístup umožňuje bezdrátově zrcadlit displej vašeho počítače na televizní obrazovce. Můžete dokonce klepnout na svůj počítač a získat přístup k souborům nebo pracovat s dokumenty Microsoft Office 365 ‒ vše z pohodlí vaší pohovky.
Více vítězství, více kontroly
Pokročilý herní režim
Zažijte vylepšené hraní, aniž byste museli provádět jakékoli úpravy. Extra čisté zobrazení pohybu snižuje zkreslení a rozmazání obrazu při rychlých dynamických herních scénách. Získejte jasnou viditelnost i v tmavých scénách a zvuk, který se synchronizuje s každou herní scénou. AMD FreeSync snižuje trhání a zpoždění obrazu, takže máte vítězství vždy na dosah.
Hlavní vlastnosti televize Samsung QE85Q80T
- 85″ 4K QLED TV
- rozlišení 3840×2160 px
- DVB T2/C/S2 (H.265/HEVC)
- 3 800 PQI
- Quantum Processor 4K
- 100% objem barev
- Q HDR 1500 (HDR 10+/HLG)
- Supreme UHD Dimming
- adaptivní obraz • Wi-Fi • HbbTV 2.0 • Bluetooth • LAN • optický výstup • 4× HDMI • 3× USB • CI slot
- Dolby Digital plus
- smart ovladač
- operační systém Tizen
Označení certifikovaných přístrojů podporujících nové terestriální vysílání DVB-T2, které byly ověřeny Českými radiokomunikacemi (ČRa).
| Manuály ke stažení televize Samsung QE85Q80T |
| Firmware ke stažení Samsung QE85Q80T |
| Firmware Samsung QE85Q80T |
Recenze televize Samsung QE85Q80T
Parametry televize Samsung QE85Q80T
| Energetická třída | A |
|---|---|
| Úhlopříčka | 216 cm |
| Úhlopříčka v palcích | 85 „ |
| Rozlišení | 4K (3840×2160) |
| TV tuner | Pozemní DVB-T2 HEVC, Satelitní DVB-S/S2, Pozemní DVB-T, Kabelový DVB-C, Duální |
| Typ podsvícení | Direct LED, Lokální stmívání |
| Chytré funkce | internetový prohlížeč, HbbTV (červené tlačítko), sdílení v domácí síti (DLNA), ovládání hlasem, podpora klávesnice, nahrávání na USB, Timeshift, přehrávání z USB |
| Síťová připojení | Wi-Fi, LAN, Bluetooth |
| Barva | šedá |
| Tvar obrazovky | rovná |
| 3D technologie | Bez 3D |
| Typ TV | Smart TV |
| Frekvence panelu | 100 Hz |
| Operační systém | Tizen |
| Konektory | USB 2.0, HDMI 2.1, optický (audio) |
| Vestavěný DVD přehrávač | ne |
| Obraz v obrazu (PIP) | ano |
| Základní hotelový mód | ano |
| Časovač zapnutí | ano |
| Výstupní výkon (RMS) | 60 W |
| Samostatná regulace sluchátek | ano |
| Šířka | 189.2 cm |
| Výška | 108.3 cm |
| Hloubka | 5.4 cm |
| Hmotnost (kg) | 43.3 kg |
| Šířka včetně podstavce | 189.2 cm |
| Výška včetně podstavce | 116.3 cm |
| Hloubka včetně podstavce | 33.8 cm |
| Hmotnost včetně podstavce | 50.1 kg |
| Rozteč podstavce | 42 cm |
| Spotřeba energie (roční) | 356 kWh |
| Spotřeba energie (průměrná) | 257 W |
| Napájení 12 V (auto) | ne |
| Rozteč otvorů VESA | 600×400 |
| Model roku | 2020 |
| ARC (zpětný audio kanál) | ano |
| HDR | ano |
Další informace o televizích Samsung najdete zde: Televize Samsung.
