Úžasná obrazová kvalita díky UHD procesoru
Obrazová kvalita vás ohromí. Stojí za ní jediný čip, který řídí zobrazení barev, optimalizuje vysoký kontrastní poměr a ovládá HDR.
Díky HDR spatříte více detailů
Sledujte na obrazovce ostřejší obsah s ještě působivějším podáním barev s technologií HDR. Samsung UHD TV vám díky ní poskytnou mnohem preciznější detaily v jasných i tmavých scénách.
Technologie PurColor
Oblíbený obsah si nyní vychutnáte ve zcela přirozených barvách a plný detailů, které budou tak ostré jako ve skutečnosti. Váš zážitek ze sledování bude jednoduše ještě barevnější.
🔥 ZÍSKEJTE VÍCE ZÁBAVY ZDARMA!
Objednejte si předplatné ještě dnes
a získejte VŠECHNY doplňkové balíčky na 4 měsíce ZDARMA!
🔥 + Speciální obsah a další výhody
💰 Ušetříte až 4 440 Kč!
📢 Možnost přeskakování reklam na kanálech Primy
🎁 TV Barrandov zdarma na vyžádání
Snadný přístup k obsahu a zjednodušené ovládání
Smart Hub a Samsung One Remote dělají vaši Samsung UHD TV ještě chytřejší. Veškerý obsah díky nim máte na dosah prstu, od set-top boxu po konzole, aplikaci a živé vysílání. Vše, co potřebujete, je jeden ovladač.
Hlavní vlastnosti televize Samsung UE55RU7172
- úhlopříčka: 55 palců
- rozlišení: 3840 x 2160 pixely
- výrobní technologie: LCD
- index zpracování obrazu: 1400
- Smart TV: ano
Označení certifikovaných přístrojů podporujících nové terestriální vysílání DVB-T2, které byly ověřeny Českými radiokomunikacemi (ČRa).
| Manuály ke stažení televize Samsung UE55RU7172 |
| Firmware ke stažení Samsung UE55RU7172 |
| Firmware Samsung UE55RU7172 |
Recenze Televize Samsung UE55RU7172
Parametry Televize Samsung UE55RU7172
| Modelový rok | 2019 |
| Barva | černá |
| Televize pro náročné | Ne |
| Hotelový mód | Ne |
| Rodičovský mód | Ano |
| Teletext | Ano |
| 3D brýle v základním balení | Ne |
| Stojan | Ano – statický |
| Rozměr pro uchycení (VESA) | 200×200 mm |
| Hmotnost bez podstavce | 17,3 kg |
| Výška bez podstavce | 71,4 cm |
| Šířka bez podstavce | 123,9 cm |
| Hloubka bez podstavce | 5,9 cm |
| Distribuce | oficiální ČR |
| Smart TV | Ano |
| HbbTV (červené tlačítko) | Ano |
| Typ panelu | VA |
| Tuner | DVB-C, DVB-T, DVB-S2, DVB-T2 (H.265) – certifikováno ČRa |
| Twin Tuner | Ne |
| 3D | Ne |
| Konverze z 2D na 3D | Ne |
| Operační systém | Tizen |
| Wi-Fi | Integrovaná |
| Internetový prohlížeč | Ano |
| Webové aplikace | Ano |
| YouTube | Ano |
| Stream | Ano |
| Topfun | Ano |
| Voyo | Ano |
| HBO GO | Ano |
| Netflix | Ano |
| IP TV | Ano |
| Bluetooth | Ano |
| NFC | Ne |
| MHL | Ne |
| DLNA | Ano |
| Timeshift | Ne |
| PVR (záznam na USB/HDD) | Ne |
| Přehrávání multimédií z USB/ HDD | Ano |
| Fast scan – automatické ladění Skylink | Ano |
| Integrovaný DVD přehrávač | Ne |
| Ovládání hlasem | Ne |
| Chytrý ovladač | Ne |
| Technologie displeje | LED |
| Úhlopříčka obrazovky | 139 cm (55″) |
| Rozlišení displeje | Ultra HD (4K) |
| Technologie zobrazení | Pur Color |
| Index zpracování obrazu | 1400 PQI |
| HDR (vysoce dynamický rozsah) | Ano |
| Typ podsvícení | Edge LED |
| Prohnutá obrazovka | Ne |
| Lokální řízení jasu (Micro Dimming) | Ano |
| Zrcadlení obrazu (Miracast, WiDi…) | Ano |
| Obraz v obraze (PIP) | Ne |
| Zvuk | Dolby Digital Plus |
| Hudební výkon | 20 W |
| Prémiové ozvučení | Ne |
| Komponentní | Ano |
| Počet HDMI | 3 |
| HDMI 2.0 | 4 |
| HDMI ARC | Ano |
| Počet USB | 2 |
| USB 2.0 | 2 |
| CI slot | Ano |
| LAN (Ethernet) | Ano |
| Scart | Ne |
| PC vstup (VGA) | Ne |
| Sluchátkový výstup | Ne |
| Optický výstup | Ano |
| Energetická třída | A |
| Spotřeba v běžném režimu | 110 W |
| Spotřeba v pohotovostním režimu | 0,5 W |
| Napájení 12/24 V | Ne |
| Odhadované náklady na provoz TV za 1 rok | 578 Kč |
| Odhadované náklady na provoz TV za 5 let | 2891 Kč |
| Odhadované náklady na provoz TV za 10 let | 5782 Kč |
| Rozměry výrobku | |
| Šířka výrobku | 123,86 cm |
| Výška výrobku | 80 cm |
| Hloubka výrobku | 26,13 cm |
| Hmotnost výrobku | 17,7 kg |
| Rozměry balení | |
| Šířka balení | 139,6 cm |
| Výška balení | 85,2 cm |
| Hloubka balení | 15,8 cm |
| Hmotnost balení | 22,6 kg |
Další informace o televizích Samsung najdete zde: Televize Samsung.
