Dolby Vision a Dolby Atmos. Obraz a zvuk jako v kině.
Podpora špičkového zvuku a formátů videa Dolby znamená, že obsah HDR bude skvěle vypadat i znít. Ať už streamujete nejnovější část seriálu, nebo sledujete obsah z disku Blu-Ray, vždy si budete moci vychutnat kontrast, jas a barvy, které odrážejí režisérův původní záměr. A navíc uslyšíte jasný, detailní a hluboký prostorový zvuk.
Přístup do přehledné nabídky s ikonami jedním stisknutím tlačítka.
SAPHI je rychlý a intuitivní operační systém, díky kterému je televizor Philips Smart TV radost používat. Vychutnejte si skvělou kvalitu obrazu a přístup do přehledné nabídky s ikonami stisknutím jednoho tlačítka. Snadno ovládejte svůj televizor a rychle přecházejte k oblíbeným aplikacím Philips Smart TV, včetně YouTube, Netflix a dalších.
4K LED televizor. Syté barvy, krásné detaily.
Díky naší jedinečné technologii zvýšení rozlišení Ultra Resolution se na obrazovce televizoru rozsvítí přes 8 milionů pixelů. Tato obrazovka nabízí čtyřikrát vyšší rozlišení než běžný televizor. Vychutnejte si vylepšenou kvalitu obrazu bez ohledu na původní obsah a užívejte si ostřejší snímky s vynikající hloubkou, kontrastem, přirozeným pohybem a živými detaily.
🔥 ZÍSKEJTE VÍCE ZÁBAVY ZDARMA!
Objednejte si předplatné ještě dnes
a získejte VŠECHNY doplňkové balíčky na 4 měsíce ZDARMA!
🔥 + Speciální obsah a další výhody
💰 Ušetříte až 4 440 Kč!
📢 Možnost přeskakování reklam na kanálech Primy
🎁 TV Barrandov zdarma na vyžádání
Pixel Precise Ultra HD. Plynulý pohyb, zřetelná hloubka.
Krása televizoru 4K Ultra HD spočívá v tom, že si vychutnáte každý detail. Engine Philips Pixel Precise Ultra HD převádí jakýkoli obraz vstupu na vaší obrazovce do úchvatného rozlišení UHD. Užijte si plynulý a zároveň ostrý pohyb obrazu a výjimečný kontrast. Objevte temnější tóny černé, jasnější odstíny bílé, živé barvy a přirozené tóny pleti – vždy a z jakéhokoli zdroje.
Podpora technologie HDR10+. Prozkoumejte hlouběji, co režisér zamýšlel.
Váš televizor Philips získá z videoformátu HDR10+ maximum. Úrovně kontrastu, barev a jasu jsou upravovány snímek od snímku. Ať už se jedná o seriál, který zkrátka potřebujete vidět, nebo film, stíny v nich budou temnější. Jasné povrchy budou zářit. Barvy budou reálnější.
Označení certifikovaných přístrojů podporujících nové terestriální vysílání DVB-T2, které byly ověřeny Českými radiokomunikacemi (ČRa).
TV získala certifikát pro příjem terestriálního signálu v přicházejícím standardu DVB-T2 s kódováním HEVC (verze 4.03).
Hlavní vlastnosti Philips 55PUS6554
- 139 cm (55″)
- Index dokonalého obrazu 1000
- HDR 10+
- Pixel Precise Ultra HD
| Manuály ke stažení Philips 55PUS6554 |
| Firmware ke stažení Philips 55PUS6554 |
| Firmware Philips 55PUS6554 |
Recenze Philips 55PUS6554
dosud žádná recenze.
Technické parametry televize Philips 55PUS6554
| Energetická třída | A+ |
|---|---|
| Úhlopříčka | 139 cm |
| Úhlopříčka v palcích | 55 „ |
| Rozlišení | 4K (3840×2160) |
| TV tuner | Pozemní DVB-T, Kabelový DVB-C, Satelitní DVB-S/S2, Pozemní DVB-T2 HEVC |
| Typ podsvícení | LED, Lokální stmívání |
| Chytré funkce | internetový prohlížeč, přehrávání z USB, Timeshift, nahrávání na USB, Miracast (zrcadlení obrazu), sdílení v domácí síti (DLNA), HbbTV (červené tlačítko) |
| Síťová připojení | Wi-Fi, LAN |
| Barva | stříbrná |
| Tvar obrazovky | rovná |
| 3D technologie | Bez 3D |
| Typ TV | Smart TV |
| HDR | ano |
| Operační systém | SAPHI |
| Konektory | HDMI, sluchátkový výstup, optický audio výstup, USB 2.0, komponentní vstup |
| Vestavěný DVD přehrávač | ne |
| Obraz v obrazu (PIP) | ne |
| Základní hotelový mód | ne |
| Časovač zapnutí | ne |
| Výstupní výkon (RMS) | 20 W |
| ARC (zpětný audio kanál) | ano |
| Šířka | 124.3 cm |
| Výška | 72.3 cm |
| Hloubka | 9.2 cm |
| Hmotnost | 13.7 kg |
| Šířka včetně podstavce | 124.3 cm |
| Výška včetně podstavce | 74.1 cm |
| Hloubka včetně podstavce | 24.5 cm |
| Hmotnost včetně podstavce | 13.9 kg |
| Spotřeba energie (roční) | 106 kWh |
| Spotřeba energie (průměrná) | 72 W |
| Napájení 12 V (auto) | ne |
| Rozteč otvorů VESA | 200×200 |
| Model roku | 2019 |
Další informace o televizích Philips najdete zde: Televize Philips.
