Hlavní vlastnosti televize Philips 55OLED803 stříbrná
- 55″ 4K Ultra HD Smart TV
- rozlišení 3840×2160 px
- OLED panel
- zpracování obrazu 4 100 PPI
- technologie Philips P5 Perfect Picture Engine
- HDR Perfect
- 3stranný Ambilight
- DVB-T2/C/S2 tuner
- kodek HEVC (H.265) – nový digitální standard
- 4jádrový procesor
- zvukový výkon 50 W
- Wi-Fi • LAN • 4× HDMI • 2× USB port
- operační systém Android TV
Označení certifikovaných přístrojů podporujících nové terestriální vysílání DVB-T2, které byly ověřeny Českými radiokomunikacemi (ČRa).
| Manuály ke stažení televize Philips 55OLED803 stříbrná |
| Firmware ke stažení Philips 55OLED803 stříbrná |
| Firmware Philips 55OLED803 stříbrná |
Recenze Televize Philips 55OLED803 stříbrná
Parametry Televize Philips 55OLED803 stříbrná
| Distribuce | CZ |
|---|---|
| Modelový rok | 2018 |
| Barva | stříbrná |
| Televize pro náročné | Ano |
| Hotelový mód | ne |
| Rodičovský mód | ano |
| Teletext | ano |
| 3D brýle v základním balení | Ne |
| Specifické funkce | |
| Stojan | Ano – statický |
| Rozměr pro uchycení (VESA) | 300×300 mm |
| Hmotnost bez podstavce | 20,8 kg |
| Výška bez podstavce | 70,56 cm |
| Šířka bez podstavce | 122,78 cm |
| Hloubka bez podstavce | 4,93 cm |
| Počet jader procesoru | 4jádrový |
| Distribuce | oficiální ČR |
| Země původu | |
| Ambilight | 3stranný |
| Smart TV | Ano |
| HbbTV (červené tlačítko) | Ano |
| Tuner | DVB-C,DVB-T,DVB-S2,DVB-T2 (H.265) – certifikováno ČRa |
| Twin Tuner | ne |
| 3D | Ne |
| Konverze z 2D na 3D | ne |
| Operační systém | Android |
| Wi-Fi | Integrovaná |
| Internetový prohlížeč | ano |
| Webové aplikace | ano |
| Netflix | ano |
| NFC | ne |
| MHL | ano |
| DLNA | ano |
| Timeshift | Timeshift |
| PVR (záznam na USB/HDD) | Ano |
| Přehrávání multimédií z USB/ HDD | ano |
| Fast scan – automatické ladění Skylink | ano |
| Integrovaný DVD přehrávač | ne |
| Ovládání hlasem | Ne |
| Chytrý ovladač | Ne |
| Technologie displeje | OLED |
| Úhlopříčka obrazovky | 139 cm (55″) |
| Ultra HD (4K) | |
| Rozlišení TV | |
| Technologie zobrazení | Engine P5 Perfect Picture,Ambilight |
| Frekvence panelu | 100 Hz |
| Index zpracování obrazu | 4500 PPI |
| Ano | |
| Typ podsvícení | Nemá |
| Prohnutá obrazovka | Ne |
| Lokální řízení jasu (Micro Dimming) | ano |
| Zrcadlení obrazu (Miracast, WiDi…) | ano |
| ne | |
| Zvuk | Dolby Digital,Dolby Atmos,Dolby Digital Plus,DTS HD |
| Hudební výkon | 50 W |
| Prémiové ozvučení | ne |
| Komponentní | ano |
| 4 | |
| HDMI 2.0 | 4 |
| HDMI ARC | ano |
| Počet USB | 2 |
| USB 2.0 | 1 |
| USB 3.0 | 1 |
| CI slot | ano |
| LAN (Ethernet) | ano |
| Scart | ne |
| PC vstup (VGA) | ne |
| Sluchátkový výstup | Ano |
| Optický výstup | ano |
| B | |
| Spotřeba v běžném režimu | 144 W |
| Spotřeba v pohotovostním režimu | 0,3 W |
| Napájení 12/24 V | ne |
| Doporučená sledovací vzdálenost | m |
| Odhadované náklady na provoz TV za 1 rok | 757 Kč |
| Odhadované náklady na provoz TV za 5 let | 3784 Kč |
| Odhadované náklady na provoz TV za 10 let | 7569 Kč |
| Šířka výrobku | 122,78 cm |
| Výška výrobku | 70,56 cm |
| Hloubka výrobku | 4,93 cm |
| Hmotnost výrobku | 20,8 kg |
| Šířka balení | 140 cm |
| Výška balení | 86,7 cm |
| 16 cm | |
| Hmotnost balení | 26,2 kg |
Další informace o televizích Philips najdete zde: Televize Philips.
🔥 ZÍSKEJTE VÍCE ZÁBAVY ZDARMA!
Objednejte si předplatné ještě dnes
a získejte VŠECHNY doplňkové balíčky na 4 měsíce ZDARMA!
🎬 Filmy | ⚽ Sport | 👨👩👧 Děti | 📺 Dokumenty | 🇨🇿 Česká tvorba
🔥 + Speciální obsah a další výhody
🔥 + Speciální obsah a další výhody
💰 Ušetříte až 4 440 Kč!
⚡ Neomezená zábava bez závazků
📢 Možnost přeskakování reklam na kanálech Primy
🎁 TV Barrandov zdarma na vyžádání
👉 OBJEDNAT NYNÍ
📢 Možnost přeskakování reklam na kanálech Primy
🎁 TV Barrandov zdarma na vyžádání
