Široký zorný úhel a vysoký kontrast
Vychutnejte si ostrý a zřetelný obraz díky LED televizoru Orava LT-634 LED M100B. LED obrazovka o velikosti 60 cm se může pochlubit širokým zorným úhlem, vysokým kontrastem a nízkou odezvou. Disponuje také praktickým konektorem pro sluchátka.
Rozlišení HD Ready
Vysoké rozlišení HD Ready nabízí vynikající obraz, ať už díváte filmy nebo televizní vysílání ve vysokém rozlišení. S televizory Orava s HD Ready si užijete vyšší rozlišení než u televizorů se standardním rozlišením obrazu. V každé jednotlivé snímku se zobrazuje minimálně 720 řádků informací.
Ultra tenký a moderní design
I technologie může být krásná. Ultra tenký rámeček a moderní design činí z televizorů Orava ozdobu každého obývacího pokoje.
🔥 ZÍSKEJTE VÍCE ZÁBAVY ZDARMA!
Objednejte si předplatné ještě dnes
a získejte VŠECHNY doplňkové balíčky na 4 měsíce ZDARMA!
🔥 + Speciální obsah a další výhody
💰 Ušetříte až 4 440 Kč!
📢 Možnost přeskakování reklam na kanálech Primy
🎁 TV Barrandov zdarma na vyžádání
PVR Ready
Funkce PVR umožňuje nahrávání oblíbených televizních pořadů. Stačí jen zapojit USB klíč nebo HDD, vybrat požadovaný televizní kanál, datum a čas. Funkce PVR provede všechno ostatní. Nahrané filmy nebo pořady si tak můžete podívat, kdy budete chtít.
Hlavní vlastnosti televize Orava LT-634 černá (M100B)
- 24″ HD Ready TV
- rozlišení 1366×768 px
- DVB-T2/C
- podpora HEVC (H.265) – nový digitální standard
- nahrávání na USB disky
- HDMI
- USB
- Scart
- CI/CI+ slot
- konektor pro sluchátka
- hotelový mód
- časovač vypnutí
- rodičovský zámek
- zvuk 6 W
Označení certifikovaných přístrojů podporujících nové terestriální vysílání DVB-T2, které byly ověřeny Českými radiokomunikacemi (ČRa).
| Manuály ke stažení televize Orava LT-634 černá (M100B) |
| Firmware ke stažení Orava LT-634 černá (M100B) |
| Firmware Orava LT-634 černá (M100B) |
Recenze Televize Orava LT-634 černá (M100B)
dosud žádná recenze.
Parametry Televize Orava LT-634 černá (M100B)
| Distribuce | CZ |
|---|---|
| Modelový rok | 2019 |
| Barva | černá |
| Televize pro náročné | Ne |
| Hotelový mód | ano |
| Rodičovský mód | ano |
| Teletext | ano |
| 3D brýle v základním balení | Ne |
| Stojan | Ano – statický |
| Rozměr pro uchycení (VESA) | 100×100 mm |
| Hmotnost bez podstavce | 2,3 kg |
| Výška bez podstavce | 33,4 cm |
| Šířka bez podstavce | 55,6 cm |
| Hloubka bez podstavce | 7,5 cm |
| Distribuce | oficiální ČR |
| Země původu | |
| Smart TV | Ne |
| HbbTV (červené tlačítko) | Ne |
| Typ panelu | VA |
| Tuner | DVB-C,DVB-T,DVB-S2,DVB-T2 (H.265) |
| Twin Tuner | ne |
| 3D | Ne |
| Konverze z 2D na 3D | ne |
| Operační systém | Vlastní OS |
| Wi-Fi | Ne |
| Internetový prohlížeč | ne |
| Webové aplikace | ne |
| Netflix | ne |
| Bluetooth | ne |
| NFC | ne |
| MHL | ne |
| DLNA | ne |
| Timeshift | ne |
| PVR (záznam na USB/HDD) | PVR (záznam na USB/HDD) |
| Přehrávání multimédií z USB/ HDD | ano |
| Fast scan – automatické ladění Skylink | ne |
| Integrovaný DVD přehrávač | ne |
| Ovládání hlasem | Ne |
| Chytrý ovladač | Ne |
| Technologie displeje | LED |
| Úhlopříčka obrazovky | 60 cm (24″) |
| Rozlišení displeje | HD ready |
| Technologie zobrazení | LED |
| Frekvence panelu | 50 Hz |
| Index zpracování obrazu | 100 UMR |
| HDR (vysoce dynamický rozsah) | Ne |
| Edge LED | |
| Prohnutá obrazovka | Ne |
| Lokální řízení jasu (Micro Dimming) | ano |
| Zrcadlení obrazu (Miracast, WiDi…) | ne |
| Obraz v obraze (PIP) | ne |
| Dolby Digital | |
| Hudební výkon | 6 W |
| Prémiové ozvučení | ne |
| Komponentní | ano |
| Počet HDMI | 2 |
| 2 | |
| HDMI ARC | ne |
| Počet USB | 1 |
| USB 2.0 | 1 |
| CI slot | ano |
| LAN (Ethernet) | ne |
| Scart | ano |
| PC vstup (VGA) | ano |
| Sluchátkový výstup | Ano |
| Optický výstup | ano |
| Energetická třída | A |
| Spotřeba v běžném režimu | 22 W |
| 0,5 W | |
| Napájení 12/24 V | ne |
| Doporučená sledovací vzdálenost | m |
| Odhadované náklady na provoz TV za 1 rok | 116 Kč |
| Odhadované náklady na provoz TV za 5 let | 578 Kč |
| Odhadované náklady na provoz TV za 10 let | 1156 Kč |
| Šířka výrobku | 55,6 cm |
| Výška výrobku | 37,6 cm |
| Hloubka výrobku | 18 cm |
| Hmotnost výrobku | 2,4 kg |
| Šířka balení | 59 cm |
| Výška balení | 41 cm |
| Hloubka balení | 12 cm |
| Hmotnost balení | 4,5 kg |
Další informace o televizích Orava najdete zde: Televize Orava.
