Jedete na delší pobyt a nechcete promeškat pokračování večerníčku, oblíbený pořad nebo film? Pokud máte přenosný televizor značky GoGEN PTV 901 U HDVBT s digitální tunerem DVB-T už to nebude problém! Stane se vám ideálním společníkem na cestách i doma. Chcete-li začít dovolenou pohodovým cestováním, bez křiku a všetečných otázek vašich dětí, pořiďte jim přenosný televizor, který je v autě i mimo něj zaručeně zabaví. Díky zadní stojné noze můžete televizi bezstarostně umístit na stůl nebo na více či méně rovný povrch.
Bohaté příslušenství pro vícero využití
K přenosnému televizoru dostanete také bohaté příslušenství v podobě adaptéru do auta, AV kabelu, dálkového ovládání a antény pro příjem digitálního signálu. Televizor plně podporuje české titulky, disponuje zabudovanými reproduktory, sluchátkovým a AV výstupem..
Díky nabíjecímu akumulátoru využijete přenosný televizor GoGEN PTV901UHDVBT především na cestách, ale také třeba na zahradě nebo všude tam, kde není ideální přístup k elektrické energii.
Ideální společník na cesty
Mini TV Gogen je univerzální cestovní doplněk, díky kterému získáváte stálé spojení se světem. A nejen to! Přes USB vstup lze přehrávat fotky a videa. Dětem zase pouštět oblíbené filmy a pohádky. Televizor je vyroben v jednoduchém černé elegantním provedení s 9“ (23cm) LCD displejem. Malý rozměrem, ale velký výbavou, to je Gogen PTV 901 UHD VBT – Váš ideální společník na cestování.
🔥 ZÍSKEJTE VÍCE ZÁBAVY ZDARMA!
Objednejte si předplatné ještě dnes
a získejte VŠECHNY doplňkové balíčky na 4 měsíce ZDARMA!
🔥 + Speciální obsah a další výhody
💰 Ušetříte až 4 440 Kč!
📢 Možnost přeskakování reklam na kanálech Primy
🎁 TV Barrandov zdarma na vyžádání
Hlavní vlastnosti GoGEN PTV 901 U HDVBT černý
- přenosná televize
- 9″ úhlopříčka
- rozlišení 800×480 px
- DVB-T2
- H.264
- formáty JPG, MP3, AVI, MPG, MP4
- USB (max. 32 GB)
- integrované reproduktory
- sluchátkový výstup
- AV výstup
- HDMI
- nabíjecí akumulátor
Označení certifikovaných přístrojů podporujících nové terestriální vysílání DVB-T2, které byly ověřeny Českými radiokomunikacemi (ČRa).
TOP 2 Televize GOGEN
| Manuály ke stažení GoGEN PTV 901 U HDVBT černý |
| Firmware ke stažení GoGEN PTV 901 U HDVBT černý |
| Firmware GoGEN PTV 901 U HDVBT černý – download |
Recenze Televize GoGEN PTV 901 U HDVBT černý
Parametry Televize GoGEN PTV 901 U HDVBT černý
| Distribuce | CZ |
|---|---|
| Přehr. média | USB flash |
| Přehrávané formáty | JPG,MP3,MP4,MPEG,AVI |
| Úhlopříčka displeje | 23 cm (9″) |
| Rozlišení displeje | 800 x 480 bodů |
| Druhý LCD displej | ne |
| Tuner | DVB-T,DVB-T2 |
| Podpora paměťových karet | ne |
| Dekodér Dolby Digital | ne |
| USB vstup | ano |
| AV vstup | ne |
| AC adaptér vstup | ano |
| AV výstup | ano |
| S-Video výstup | ne |
| Scart | ne |
| Sluchátkový výstup | ano |
| HDMI | 1 |
| Napájení | adaptér |
| Šířka výrobku | 24,5 cm |
| Výška výrobku | 2 cm |
| Hloubka výrobku | 16,5 cm |
| Hmotnost výrobku | 0,85 kg |
| Šířka balení | 28,7 cm |
| Výška balení | 9 cm |
| Hloubka balení | 19,7 cm |
| Hmotnost balení | 1,12 kg |
TOP 2 Televize GOGEN
Další informace o televizích Gogen najdete zde: Televize Gogen.
