Svět plný možností v jednoduchém balení se špičkovým obrazem
4K LED televizor Android TV™ řady JX800 je vybaven panelem HDR Bright Panel Plus pro špičkovou barvu obrazu. Tato atraktivní sada nabízí snadní použití a široký výběr streamovacích služeb. Náš procesor HCX vylepšuje obraz tak, aby i napínavé scény vypadaly fantasticky.
See it all. Feel it all.
Proč omezovat domácí zábavu na televizní vysílání a jeho pevný program? Android TV vám umožní sledovat všechny oblíbené pořady dle vašeho přání. Přináší vám chytřejší, jednodušší způsob, jak získat více z vašeho televizoru. Sledujte nejlepší seriály ze služeb jako jsou Netflix* a Prime Video* v nádherných barvách s ohromujícími 4K detaily, jak jejich tvůrci zamýšleli.
Získejte více ze svého televizoru
Android TV – zjednodušte si přístup k zábavě pomocí Android TV. Více než 400.000 filmů a seriálů na jednom místě. Ovládejte svůj televizor hlasem pomocí Google.
🔥 ZÍSKEJTE VÍCE ZÁBAVY ZDARMA!
Objednejte si předplatné ještě dnes
a získejte VŠECHNY doplňkové balíčky na 4 měsíce ZDARMA!
🔥 + Speciální obsah a další výhody
💰 Ušetříte až 4 440 Kč!
📢 Možnost přeskakování reklam na kanálech Primy
🎁 TV Barrandov zdarma na vyžádání
Sledujte, co se vám líbí a ovládejte to svým hlasem.
Používejte svůj hlas k rychlému sledování pořadů, ovládání zařízení a dalším funkcím – jednoduše požádejte Google.
Zářivý kontrast k vyššímu napětí při sledování
Chytré televizory 4K LED s obrazovkami HDR Bright Panel Plus jsou ideální pro místnosti s velkým množstvím přirozeného světla. Produkují ostrý barevný obraz a ohromující kontrast – i při nejjasnějších dnech. Proč čekat na večer, než začnete streamovat svůj seriál?
Skutečně přesný obraz, který zachytí každý okamžik.
Procesor HCX – tento procesor je mozkem tohoto modelu. Znalosti z oboru televizorů vykrystalizovaly v tento obrazový procesor, který přináší neuvěřitelný kontrast, čistotu a skutečně přesné barvy.
Zábava se skvělým zvukem
Prostorový zvuk – vychutnejte si soundtrack stejně působivý, jako akci na velké obrazovce. Zvuk vás lépe zapojí do sledování a budete se cítit více vtaženi do příběhu.
Optimální jas a barvy – bez ohledu na zdroj
Podporou všech formátů HDR (vysoký dynamický rozsah) zajišťuje náš prémiový televizor nejlepší možný výkon – bez ohledu na zdroj obrazu. Jas a barvy jsou optimalizované podle scén. Nezáleží na tom, zda má zdroj formát Dolby Vision, HLG, HDR10 nebo HDR10+ Adaptive.
Funkce vysílání
Věděli jste, že seriály na Netflixu můžete ze svého telefonu snadno vysílat do svého televizoru Panasonic? Prostě jen připojíte obě zařízení k Wi-Fi. Klepněte na ikonu Cast (Vysílat) a můžete začít. Vyzkoušejte to na nejnovějším seriálu na Netflixu.
Označení certifikovaných přístrojů podporujících nové terestriální vysílání DVB-T2, které byly ověřeny Českými radiokomunikacemi (ČRa).
Klíčové vlastnosti Smart televize panasonic tx-65jx800e (2021) / 65″ (164 cm)
- obrazovky HDR Bright Panel Plus jsou zárukou obrazu s vysokým kontrastem i v prudkém denním světle
- špičkový procesor HCX je vyladěný zkušenostmi i výkonem a zabezpečí zobrazení v nejlepší kvalitě
- televize kromě krásného obrazu slibuje i špičkový prostorový zvuk, který vás zaručeně vtáhne do děje
- vynikající rozlišení 4K Ultra HD se postará o obraz plný detailů a skvělých barev
- operační systém Android přináší snadné ovládání, svižný chod a řadu přeinstalovaných i stažitelných aplikací
- chytrý Google asistent vás nechá pomocí hlasu vyhledávat mezi pořady, zapínat aplikace nebo ovládat chytrou domácnost
| Manuály ke stažení Smart televize panasonic tx-65jx800e (2021) / 65″ (164 cm) |
| Firmware ke stažení Smart televize panasonic tx-65jx800e (2021) / 65″ (164 cm) |
| Firmware Smart televize panasonic tx-65jx800e (2021) / 65″ (164 cm) |
Recenze Smart televize panasonic tx-65jx800e (2021) / 65″ (164 cm)
Parametry Smart televize panasonic tx-65jx800e (2021) / 65″ (164 cm)
| Úhlopříčka | 164 cm |
| Úhlopříčka v palcích | 65 „ |
| Rozlišení | 4K (3840×2160) |
| TV tuner | Kabelový DVB-C, Pozemní DVB-T, Satelitní DVB-S/S2, Pozemní DVB-T2 HEVC |
| Typ podsvícení | LED |
| Chytré funkce | nahrávání na USB, podpora klávesnice, Timeshift, přehrávání z USB, Google Asistent, ovládání hlasem, sdílení v domácí síti (DLNA), HbbTV (červené tlačítko), internetový prohlížeč |
| Aplikace a služby | Sledovani TV, Voyo, Disney+, Amazon Prime, Netflix, O2 TV |
| Síťová připojení | Wi-Fi, LAN, Chromecast, Bluetooth |
| Barva | černá |
| Tvar obrazovky | rovná |
| 3D technologie | Bez 3D |
| Typ TV | Smart TV |
| Frekvence panelu | 50 Hz |
| Operační systém | Android |
| Konektory | USB 2.0, optický (audio), sluchátkový výstup, HDMI 2.0, Ethernet, komponentní vstup |
| HDMI (ARC) zpětný přenos zvuku | ARC |
| Podporované HDR formáty | HLG, HDR10+, HDR10, Dolby Vision |
| Vestavěný DVD přehrávač | ne |
| Obraz v obrazu (PIP) | ne |
| Základní hotelový mód | ano |
| Výstupní výkon (RMS) | 20 W |
| Šířka | 145.9 cm |
| Výška | 84.7 cm |
| Hloubka | 6.2 cm |
| Hmotnost | 20.3 kg |
| Šířka včetně podstavce | 145.9 cm |
| Výška včetně podstavce | 87.2 cm |
| Hloubka včetně podstavce | 27.1 cm |
| Hmotnost včetně podstavce | 20.9 kg |
| Rozteč podstavce | 120.8 cm |
| Energetická třída | G |
| Spotřeba v SDR (1000h) | 106 kWh |
| Spotřeba v HDR (1000h) | 149 kWh |
| Rozteč otvorů VESA | 400×200 |
| Model roku | 2021 |
Další informace o televizích Panasonic najdete zde: Televize Panasonic.
