Hlasový průvodce televize VIERA vás informuje o programu, nahrávání nebo jiných nastaveních s čistou výslovností a jasným tónem. Také starší lidé nebo lidé s poruchou zraku tak snadno chytrým funkcím porozumí. Sdílení nikdy nebylo snadnější a zábavnější. S mobilní aplikací přeneste multimédia nebo webovou stránku ze svého telefonu na velkou obrazovku a zpátky.
| Manuály ke stažení Panasonic TX-L47ET60E |
| Firmware ke stažení Panasonic TX-L47ET60E |
| Upgrade Panasonic TX-L47ET60E |
Recenze Panasonic TX-L47ET60E
dosud žádná recenze.
Technické parametry Panasonic TX-L47ET60E
Displej |
|
|---|---|
| Panel | IPS LED |
| Poměr stran | 16:9 |
| Řízení panelu | 600 Hz BLS |
| Obrazový režim | Dynamický/Normalní/Kino/True cinema/Uživ. nastavení |
| Pozorovací úhel | 178° |
| Filtr | Clear Panel Pro |
| 1080 Pure Direct | — |
| Jasně čisté rozlišení | — |
| Optimalizátor obsahu webových stránek | Ano |
| Isf mód | — |
| 24p Přehrávání (2:2)/24p Smooth Film | Ano/ Ano |
| Hexa-Processing Engine | — |
3D |
|
|---|---|
| 3D | Ano (Polarizované) |
| Konverze 2D/3D | Ano |
| 3D 24p Filmové zobrazení/Kino kvalita | Ano |
| Přiložené 3D brýle | 2 v balení |
Zvuk |
|
|---|---|
| Reproduktory | 2x přední reproduktory, 1x basový reproduktor (75 mm) |
| Výstup reproduktoru | 18 W (4 + 4 + 10) |
| Surround režim | VR-Audio Surround 2.1 |
Snadné ovládání |
|
|---|---|
| Moje úvodní stránka | Ano |
| Integrovaná kamera | — ***** |
| Hlasová Interakce | — |
| Hlasový průvodce | Ano |
| Ovladač Touch Pad Controller | — |
| EPG | Gemstar EPG: Itálie, Německo, Španělsko SI EPG pro ostatní země |
| eHelp | Ano |
Síťové připojení |
|
|---|---|
| VIERA Remote2 | |
| VIERA Remote2 (Smartphone App) | Ano |
| Swipe and Share2.0 | Ano |
| Sdílení a uložení | Ano |
| Procházení a sdílení | Ano |
| Vzdálené přehrávání | Ano |
| Seznam aplikací | Ano |
| Smart Calibration | — |
| VIERA Connect | Ano |
| Webový prohlížeč | Ano |
| Skype v TV | Ano |
| Media Player | |
| Media Player (obrázky/videa/hudba) | Ano |
| Podporované formáty | AVCHD 3D/Progressivní, SD-VIDEO/AVI/MKV/WMV/MP4/M4v/FLV/3GPP/VRO/VOB/TS/PS, MP3/AAC/WMA Pro/FLAC/WAV, JPEG/MPO |
| Display Mirroring | — |
| HbbTV | Ano |
| Obnovení přehrávání | Ano |
| DLNA 1.5 | Ano (RUI2.0/DTCP-IP/DMP/DMR/DMS) |
| Bluetooth * | — |
| VIERA Link | Ano |
| Multi Window | PAT |
| Bezdrátová LAN | Ano |
| USB-HDD nahrávání | — |
| Hotelový režim | Ano |
| Režim pro hry | Ano |
Eco |
|
|---|---|
| Senzor okolního osvětlení | Ano |
| Okolní snímače | Ano |
Design |
|
|---|---|
| Design koncept | Super Úzký Rámeček |
Terminál |
|
|---|---|
| Tuner | |
| Tuner | PAL -B/G/H, -I, -D/K: SECAM -B/G, -D/K, L/L‘, DVB-T (MPEG4-AVC [H.264]), DVB-C (MPEG4-AVC [H.264]) |
| Twin Tuner | — |
| Příjem teletextu | 1000P |
| HDMI | |
| HDMI vstup | 3 (3 boční) |
| Podporované vlastnosti | Audio Return Channel (Vstup 2) |
| Vstup komponentního videa sdíleného s kompozitním | 1x Tyo RCA phono |
| CI (Common Interface) | 1 |
| Scart konektor | 1 (dole) |
| USB | Ano (ver.2.0) |
| SD karta | Ano (SDXC) |
| Port LAN | 1 (dole) |
| Digitální audio výstup (optický) | 1 (boční) |
| Konektor pro sluchátka | 1 (boční) |
| Servisní port | — |
OBECNÉ |
|
|---|---|
| Ochranná známka | Panasonic |
| Model ID | TX-L47ET60E |
| Třída energetické účinnosti | A+ |
| Viditelná velikost obrazovky (úhlopříčka) | 119 cm/47″ |
| Průměrná spotřeba v zapnutém stavu*** | 67 W |
| Roční spotřeba energie**** | 92 kWh/ rok |
| Spotřeba v pohotovostním režimu | 0.2 W |
| Spotřeba energie při vypnutém režimu | 0.2 W |
| Rozlišení obrazovky | 1920 x 1080 |
| Jmenovitá spotřeba | 105 W |
| Napájení | AC 220 – 240 V, 50/60 Hz |
| Rozměry (Š x V x H) (bez podstavce) | 1,067 x 627 x 35 mm |
| Rozměry (Š x V x H) (s podstavcem) | 1,067 x 682 x 265 mm |
| Hmotnost (bez podstavce) | 15 kg |
| Hmotnost (s podstavcem) | 18 kg |
| Úhel sklonu | ±15° |
| VESA standard | Ano |
Další informace o televizích Panasonic najdete zde: Televize Panasonic.
🔥 ZÍSKEJTE VÍCE ZÁBAVY ZDARMA!
Objednejte si předplatné ještě dnes
a získejte VŠECHNY doplňkové balíčky na 4 měsíce ZDARMA!
🎬 Filmy | ⚽ Sport | 👨👩👧 Děti | 📺 Dokumenty | 🇨🇿 Česká tvorba
🔥 + Speciální obsah a další výhody
🔥 + Speciální obsah a další výhody
💰 Ušetříte až 4 440 Kč!
⚡ Neomezená zábava bez závazků
📢 Možnost přeskakování reklam na kanálech Primy
🎁 TV Barrandov zdarma na vyžádání
👉 OBJEDNAT NYNÍ
📢 Možnost přeskakování reklam na kanálech Primy
🎁 TV Barrandov zdarma na vyžádání
