Klíč k věrnému obrazu. Čtyřjádrový procesor nepřetržitě pracuje na redukci rušivého šumu, vylepšení ostrosti i při převodu obrazu v nižším rozlišení na kvalitu blížící se rozlišení 4K.
Zvýšený maximální jas
Technologie Ultra Luminance od společnosti LG umožňuje vychutnat si živější obraz a lepší jas díky tomu, že tmavé plochy ztmaví a světlejší části rozjasní.
🔥 ZÍSKEJTE VÍCE ZÁBAVY ZDARMA!
Objednejte si předplatné ještě dnes
a získejte VŠECHNY doplňkové balíčky na 4 měsíce ZDARMA!
🔥 + Speciální obsah a další výhody
💰 Ušetříte až 4 440 Kč!
📢 Možnost přeskakování reklam na kanálech Primy
🎁 TV Barrandov zdarma na vyžádání
4K Active HDR pro maximálně realistický obraz
HDR (High Dynamic Range = vysoký dynamický rozsah) je nový standard pro kvalitu obrazu. Zajišťuje jemné detaily, realistické barvy a široké možnosti kontrastu. Televizory LG UHD TV podporují několik formátů HDR včetně HDR10 Pro a HLG Pro.
DTS Virtual: X další rozměr zvuku
DTS Virtual: X poskytuje zážitek vícerozměrového zvuku. Poskytuje výrazný zvuk pouze pomocí vestavěných reproduktorů televizoru.
Promyšleno do posledního detailu
Stylové kovové rámečky přispívají k modernějšímu a působivějšímu vzhledu.
Jednoduchost pro vaše pohodlí
Objevte různé funkce chytrých televizorů se systémem LG webOS. Zapomeňte na standardní ovládání a vyhledávání. Seznamte se s vybranými aplikacemi a dalšími prémiovými službami, které můžete ovládat i hlasem.
Označení certifikovaných přístrojů podporujících nové terestriální vysílání DVB-T2, které byly ověřeny Českými radiokomunikacemi (ČRa).
TV získala certifikát pro příjem terestriálního signálu v přicházejícím standardu DVB-T2 s kódováním HEVC (verze 4.03).
TOP 5 televizí LG
| Manuály ke stažení LG 70UK6950PLA |
| Firmware ke stažení LG 70UK6950PLA |
| Firmware LG 70UK6950PLA |
Recenze LG 70UK6950PLA
dosud žádná recenze.
Technické parametry televize LG 70UK6950PLA
| Energetická třída | A |
|---|---|
| Úhlopříčka | 177 cm |
| Úhlopříčka v palcích | 70 „ |
| Rozlišení | Ultra HD (3840×2160) |
| TV tuner | Kabelový DVB-C, Satelitní DVB-S/S2, Pozemní DVB-T, Pozemní DVB-T2, Pozemní DVB-T2 HEVC |
| Typ podsvícení | Edge LED, Lokální stmívání |
| Chytré funkce | HbbTV, sdílení v domácí síti (DLNA), internetový prohlížeč, podpora klávesnice, Miracast (zrcadlení obrazu), přehrávání z USB, nahrávání na USB, Timeshift, ovládání hlasem |
| Síťová připojení | Bluetooth, LAN, Wi-Fi |
| Barva | stříbrná |
| Tvar obrazovky | rovná |
| 3D technologie | Bez 3D |
| Typ TV | Smart TV |
| Frekvence panelu | 50 Hz |
| HDR | ano |
| Konektory | komponentní vstup, kompozitní vstup, HDMI 2.0, sluchátkový výstup, optický audio výstup, USB |
| Vestavěný DVD přehrávač | ne |
| Obraz v obrazu (PIP) | ne |
| Základní hotelový mód | ne |
| Časovač zapnutí | ano |
| Výstupní výkon (RMS) | 20 W |
| ARC (zpětný audio kanál) | ano |
| Samostatná regulace sluchátek | ne |
| Šířka | 157.3 cm |
| Výška | 91 cm |
| Hloubka | 6.9 cm |
| Hmotnost | 35.3 kg |
| Šířka včetně podstavce | 157.3 cm |
| Výška včetně podstavce | 96.8 cm |
| Hloubka včetně podstavce | 35 cm |
| Hmotnost včetně podstavce | 35.3 kg |
| Spotřeba energie (roční) | 248 Kilowatth. |
| Spotřeba energie (průměrná) | 179 W |
| Napájení 12 V (auto) | ne |
| Rozteč otvorů VESA | 600×400 |
| Model roku | 2018 |
TOP 5 televizí LG
Další informace o televizích LG najdete zde: Televize LG.
