Hlavní vlastnosti televize Philips 55OLED903 stříbrná
Ultratenký 4K UHD televizor OLED+ 903 Android s 3strannou funkcí Ambilight
• 139 cm (55″) televizor Ambilight
• Index dokonalého obrazu 4500
• HDR Perfect WCG 99 %
• Engine P5 Perfect Picture
OLED televizor: tak vypadá realistický zážitek.
Na televizoru Philips OLED působí každá scéna až neuvěřitelně skutečně. Jednotlivé pixely lze ztlumit nebo vypnout, díky čemuž získáte sytější odstíny černé, živé barvy.
🔥 ZÍSKEJTE VÍCE ZÁBAVY ZDARMA!
Objednejte si předplatné ještě dnes
a získejte VŠECHNY doplňkové balíčky na 4 měsíce ZDARMA!
🔥 + Speciální obsah a další výhody
💰 Ušetříte až 4 440 Kč!
📢 Možnost přeskakování reklam na kanálech Primy
🎁 TV Barrandov zdarma na vyžádání
Označení certifikovaných přístrojů podporujících nové terestriální vysílání DVB-T2, které byly ověřeny Českými radiokomunikacemi (ČRa).
| Manuály ke stažení televize Philips 55OLED903 stříbrná |
| Firmware ke stažení Philips 55OLED903 stříbrná |
| Firmware Philips 55OLED903 stříbrná |
Recenze Televize Philips 55OLED903 stříbrná
dosud žádná recenze.
Parametry Televize Philips 55OLED903 stříbrná
| Distribuce | CZ |
|---|---|
| Modelový rok | 2018 |
| Barva | stříbrná |
| Televize pro náročné | Ano |
| Teletext | ano |
| Specifické funkce | |
| Rozměr pro uchycení (VESA) | 300×300 mm |
| Hmotnost bez podstavce | 22 kg |
| Výška bez podstavce | 75,24 cm |
| Šířka bez podstavce | 122,8 cm |
| Hloubka bez podstavce | 5,03 cm |
| Počet jader procesoru | 4jádrový |
| Distribuce | oficiální ČR |
| Země původu | |
| Ambilight | 3stranný |
| Smart TV | Ano |
| HbbTV (červené tlačítko) | Ano |
| Tuner | DVB-C,DVB-T,DVB-S2,DVB-T2 (H.265) – certifikováno ČRa |
| Twin Tuner | ano |
| 3D | Ne |
| Konverze z 2D na 3D | ne |
| Operační systém | Android |
| Wi-Fi | Integrovaná |
| Internetový prohlížeč | ano |
| Webové aplikace | ano |
| YouTube | ano |
| Netflix | ano |
| Bluetooth | ano |
| DLNA | ano |
| PVR (záznam na USB/HDD) | Ano |
| Technologie displeje | OLED |
| Úhlopříčka obrazovky | 139 cm (55″) |
| Rozlišení displeje | Ultra HD (4K) |
| Rozlišení TV | Rozlišení TV |
| Technologie zobrazení | Engine P5 Perfect Picture,Ambilight |
| Frekvence panelu | 100 Hz |
| Index zpracování obrazu | 4500 PPI |
| HDR (vysoce dynamický rozsah) | Ano |
| Prohnutá obrazovka | Ne |
| Lokální řízení jasu (Micro Dimming) | ano |
| Zvuk | Dolby Digital,Dolby Digital Plus,DTS HD |
| Hudební výkon | 50 W |
| ano | |
| Počet HDMI | 4 |
| Počet USB | 2 |
| CI slot | ano |
| LAN (Ethernet) | ano |
| Ano | |
| Optický výstup | ano |
| Energetická třída | B |
| Spotřeba v běžném režimu | 146 W |
| Spotřeba v pohotovostním režimu | 0,3 W |
| ne | |
| Doporučená sledovací vzdálenost | m |
| Odhadované náklady na provoz TV za 1 rok | 767 Kč |
| Odhadované náklady na provoz TV za 5 let | 3837 Kč |
| Odhadované náklady na provoz TV za 10 let | 7674 Kč |
| 122,8 cm | |
| Výška výrobku | 75,2 cm |
| Hloubka výrobku | 5,03 cm |
| Hmotnost výrobku | 22 kg |
| Šířka balení | 140 cm |
| Výška balení | 91,7 cm |
| Hloubka balení | 16 cm |
| Hmotnost balení | 26,5 kg |
Další informace o televizích Philips najdete zde: Televize Philips.
