Hlavní vlastnosti Panasonic TX-75GX942E černá
Označení certifikovaných přístrojů podporujících nové terestriální vysílání DVB-T2, které byly ověřeny Českými radiokomunikacemi (ČRa).
| Manuály ke stažení Panasonic TX-75GX942E černá |
| Firmware ke stažení Panasonic TX-75GX942E černá |
| Firmware Panasonic TX-75GX942E černá – download |
Recenze Televize Panasonic TX-75GX942E černá
Parametry Televize Panasonic TX-75GX942E černá
| Distribuce | CZ |
|---|---|
| Modelový rok | 2019 |
| Barva | stříbrná |
| Televize pro náročné | Ano |
| Hotelový mód | ano |
| Teletext | ano |
| 3D brýle v základním balení | Ne |
| Stojan | Ano – statický |
| Rozměr pro uchycení (VESA) | 600×300 mm |
| Hmotnost bez podstavce | 62,5 kg |
| Výška bez podstavce | 96,6 cm |
| Šířka bez podstavce | 168 cm |
| Hloubka bez podstavce | 7 cm |
| Distribuce | oficiální ČR |
| Země původu | |
| Smart TV | Ano |
| HbbTV (červené tlačítko) | Ano |
| Tuner | DVB-C,DVB-T,DVB-S2,DVB-T2 (H.265) – certifikováno ČRa |
| Twin Tuner | ano |
| 3D | Ne |
| Konverze z 2D na 3D | ne |
| Operační systém | my Home Screen |
| Wi-Fi | Integrovaná |
| Internetový prohlížeč | ano |
| Webové aplikace | ano |
| YouTube | ano |
| Voyo | ano |
| Netflix | ano |
| IP TV | ano |
| Bluetooth | ano |
| NFC | ne |
| DLNA | ano |
| Timeshift | ano |
| PVR (záznam na USB/HDD) | PVR (záznam na USB/HDD) |
| Přehrávání multimédií z USB/ HDD | ano |
| Fast scan – automatické ladění Skylink | ano |
| Integrovaný DVD přehrávač | ne |
| Ovládání hlasem | Ano |
| Chytrý ovladač | Ne |
| Technologie displeje | LED |
| Úhlopříčka obrazovky | 189 cm (75") |
| Rozlišení displeje | Ultra HD (4K) |
| Technologie zobrazení | LCD |
| Frekvence panelu | 100 Hz |
| Index zpracování obrazu | 2200 Hz BMR IFC |
| HDR (vysoce dynamický rozsah) | Ano |
| Ne | |
| Lokální řízení jasu (Micro Dimming) | ano |
| Zrcadlení obrazu (Miracast, WiDi…) | ano |
| Obraz v obraze (PIP) | ano |
| Zvuk | Dolby Atmos |
| 20 W | |
| Prémiové ozvučení | ne |
| Komponentní | ano |
| Počet HDMI | 4 |
| HDMI 2.0 | 4 |
| ano | |
| Počet USB | 3 |
| USB 2.0 | 2 |
| USB 3.0 | 1 |
| CI slot | ano |
| LAN (Ethernet) | ano |
| Scart | ne |
| PC vstup (VGA) | ne |
| Sluchátkový výstup | Ano |
| Optický výstup | ano |
| Energetická třída | A |
| Spotřeba v běžném režimu | 129 W |
| 0,5 W | |
| Napájení 12/24 V | ne |
| Doporučená sledovací vzdálenost | m |
| Odhadované náklady na provoz TV za 1 rok | 678 Kč |
| Odhadované náklady na provoz TV za 5 let | 3390 Kč |
| Odhadované náklady na provoz TV za 10 let | 6780 Kč |
| Šířka výrobku | 168 cm |
| Výška výrobku | 104,6 cm |
| Hloubka výrobku | 41,3 cm |
| Hmotnost výrobku | 62,5 kg |
| Šířka balení | 209,1 cm |
| Výška balení | 108,1 cm |
| Hloubka balení | 27,7 cm |
| Hmotnost balení | 74 kg |
🔥 ZÍSKEJTE VÍCE ZÁBAVY ZDARMA!
Objednejte si předplatné ještě dnes
a získejte VŠECHNY doplňkové balíčky na 4 měsíce ZDARMA!
🎬 Filmy | ⚽ Sport | 👨👩👧 Děti | 📺 Dokumenty | 🇨🇿 Česká tvorba
🔥 + Speciální obsah a další výhody
🔥 + Speciální obsah a další výhody
💰 Ušetříte až 4 440 Kč!
⚡ Neomezená zábava bez závazků
📢 Možnost přeskakování reklam na kanálech Primy
🎁 TV Barrandov zdarma na vyžádání
👉 OBJEDNAT NYNÍ
📢 Možnost přeskakování reklam na kanálech Primy
🎁 TV Barrandov zdarma na vyžádání
Další informace o televizích Panasonic najdete zde: Televize Panasonic.
