Hlavní vlastnosti Panasonic TX-50GX700E černá
- 50″ 4K Ultra HD Smart TV
- rozlišení 3840×2160 px
- 1 200Hz technologie BMR IFC
- Adaptive Backlight Dimming
- podpora HDR10+
- DVB-T2/C/S2
- kodek HEVC (H.265) – nový digitální standard
- EPG • Wi-Fi • LAN • 3× HDMI • 2× USB • zvuk 20 W
Označení certifikovaných přístrojů podporujících nové terestriální vysílání DVB-T2, které byly ověřeny Českými radiokomunikacemi (ČRa).
| Manuály ke stažení Panasonic TX-50GX700E černá |
| Firmware ke stažení Panasonic TX-50GX700E černá |
| Firmware Panasonic TX-50GX700E černá – download |
Recenze Televize Panasonic TX-50GX700E černá
Parametry Televize Panasonic TX-50GX700E černá
| Distribuce | CZ |
|---|---|
| Modelový rok | 2019 |
| Barva | černá |
| Televize pro náročné | Ne |
| Hotelový mód | ano |
| Teletext | ano |
| 3D brýle v základním balení | Ne |
| Stojan | Ano – statický |
| Rozměr pro uchycení (VESA) | 400×200 mm |
| Hmotnost bez podstavce | 15 kg |
| Šířka bez podstavce | 112 cm |
| Distribuce | oficiální ČR |
| Země původu | |
| Smart TV | Ano |
| HbbTV (červené tlačítko) | Ano |
| Tuner | DVB-C,DVB-T,DVB-S2,DVB-T2 (H.265) – certifikováno ČRa |
| Twin Tuner | ne |
| 3D | Ne |
| Konverze z 2D na 3D | ne |
| Operační systém | Vlastní OS |
| Wi-Fi | Integrovaná |
| Internetový prohlížeč | ano |
| Webové aplikace | ano |
| YouTube | ano |
| Voyo | ano |
| Netflix | ano |
| IP TV | ano |
| Bluetooth | ne |
| NFC | ne |
| DLNA | ano |
| Timeshift | ano |
| PVR (záznam na USB/HDD) | Ano |
| Přehrávání multimédií z USB/ HDD | ano |
| Fast scan – automatické ladění Skylink | Fast scan – automatické ladění Skylink |
| Integrovaný DVD přehrávač | ne |
| Ovládání hlasem | Ne |
| Chytrý ovladač | Ne |
| Technologie displeje | LED |
| Úhlopříčka obrazovky | 126 cm (50") |
| Rozlišení displeje | Ultra HD (4K) |
| Rozlišení TV | |
| Technologie zobrazení | LCD |
| 50 Hz | |
| Index zpracování obrazu | 1200 Hz BMR IFC |
| HDR (vysoce dynamický rozsah) | Ano |
| Prohnutá obrazovka | Ne |
| Zrcadlení obrazu (Miracast, WiDi…) | ano |
| ne | |
| Hudební výkon | 20 W |
| Prémiové ozvučení | ne |
| Komponentní | ano |
| Počet HDMI | 3 |
| 3 | |
| HDMI ARC | ano |
| Počet USB | 2 |
| USB 2.0 | 1 |
| USB 3.0 | 1 |
| ano | |
| LAN (Ethernet) | ano |
| Scart | ne |
| PC vstup (VGA) | ne |
| Sluchátkový výstup | Ano |
| Optický výstup | ano |
| Energetická třída | A+ |
| Spotřeba v běžném režimu | 73 W |
| Spotřeba v pohotovostním režimu | 0,5 W |
| Napájení 12/24 V | ne |
| Doporučená sledovací vzdálenost | m |
| Odhadované náklady na provoz TV za 1 rok | 384 Kč |
| 1918 Kč | |
| Odhadované náklady na provoz TV za 10 let | 3837 Kč |
| Šířka výrobku | 112 cm |
| Výška výrobku | 70,3 cm |
| Hloubka výrobku | 24,2 cm |
| Hmotnost výrobku | 15 kg |
| Šířka balení | 123,5 cm |
| Výška balení | 78,5 cm |
| Hloubka balení | 14,1 cm |
| Hmotnost balení | 19 kg |
🔥 ZÍSKEJTE VÍCE ZÁBAVY ZDARMA!
Objednejte si předplatné ještě dnes
a získejte VŠECHNY doplňkové balíčky na 4 měsíce ZDARMA!
🎬 Filmy | ⚽ Sport | 👨👩👧 Děti | 📺 Dokumenty | 🇨🇿 Česká tvorba
🔥 + Speciální obsah a další výhody
🔥 + Speciální obsah a další výhody
💰 Ušetříte až 4 440 Kč!
⚡ Neomezená zábava bez závazků
📢 Možnost přeskakování reklam na kanálech Primy
🎁 TV Barrandov zdarma na vyžádání
👉 OBJEDNAT NYNÍ
📢 Možnost přeskakování reklam na kanálech Primy
🎁 TV Barrandov zdarma na vyžádání
Další informace o televizích Panasonic najdete zde: Televize Panasonic.
