Hlavní vlastnosti televize Finlux 22FDMC4760 černá
- 22″ Full HD TV
- rozlišení 1920×1080 px
- 100 Hz FMX
- DVB-T2/C/S2
- podpora HEVC (H.265) – nový digitální standard
- integrovaná DVD mechanika
- hotelový mód
- zvuk 10 W
- 2× HDMI • 1× USB • 1× Scart
- možnost napájení z 12V v automobilu
Označení certifikovaných přístrojů podporujících nové terestriální vysílání DVB-T2, které byly ověřeny Českými radiokomunikacemi (ČRa).
| Manuály ke stažení televize Finlux 22FDMC4760 černá |
| Firmware ke stažení Finlux 22FDMC4760 černá |
| Firmware Finlux 22FDMC4760 černá |
Recenze Televize Finlux 22FDMC4760 černá
Parametry Televize Finlux 22FDMC4760 černá
| Distribuce | CZ |
|---|---|
| Modelový rok | 2018 |
| Barva | černá |
| Televize pro náročné | Ne |
| Hotelový mód | ano |
| Rodičovský mód | ano |
| Teletext | ano |
| Stojan | Ano – statický |
| Rozměr pro uchycení (VESA) | 75×75 mm |
| Hmotnost bez podstavce | 4,1 kg |
| Výška bez podstavce | 31,5 cm |
| Šířka bez podstavce | 51,5 cm |
| Hloubka bez podstavce | 5,5 cm |
| Distribuce | oficiální ČR |
| Země původu | |
| Smart TV | Ne |
| HbbTV (červené tlačítko) | Ne |
| Tuner | DVB-C,DVB-T,DVB-S2,DVB-T2 (H.265) – certifikováno ČRa |
| Twin Tuner | ne |
| 3D | Ne |
| Konverze z 2D na 3D | ne |
| Operační systém | Vlastní OS |
| Wi-Fi | Ne |
| Internetový prohlížeč | ne |
| Webové aplikace | ne |
| Netflix | ne |
| Bluetooth | ne |
| NFC | ne |
| MHL | ne |
| DLNA | ne |
| Timeshift | ano |
| PVR (záznam na USB/HDD) | Ano |
| Přehrávání multimédií z USB/ HDD | ano |
| Fast scan – automatické ladění Skylink | Fast scan – automatické ladění Skylink |
| Integrovaný DVD přehrávač | ano |
| Ovládání hlasem | Ne |
| Chytrý ovladač | Ne |
| Technologie displeje | LED |
| Úhlopříčka obrazovky | 56 cm (22″) |
| Rozlišení displeje | Full HD |
| Rozlišení TV | |
| Technologie zobrazení | LED |
| 50 Hz | |
| HDR (vysoce dynamický rozsah) | Ne |
| Typ podsvícení | Edge LED |
| Prohnutá obrazovka | Ne |
| Lokální řízení jasu (Micro Dimming) | ne |
| ne | |
| Obraz v obraze (PIP) | ne |
| Zvuk | Dolby Digital Plus |
| Hudební výkon | 10 W |
| Prémiové ozvučení | ne |
| ne | |
| Počet HDMI | 1 |
| HDMI 1.4 | 1 |
| HDMI ARC | ano |
| Počet USB | 1 |
| 1 | |
| CI slot | ano |
| LAN (Ethernet) | ne |
| Scart | ano |
| PC vstup (VGA) | ano |
| Sluchátkový výstup | Ano |
| Optický výstup | ne |
| Energetická třída | A+ |
| Spotřeba v běžném režimu | 24 W |
| Spotřeba v pohotovostním režimu | 0,5 W |
| Napájení 12/24 V | ano |
| Doporučená sledovací vzdálenost | m |
| 126 Kč | |
| Odhadované náklady na provoz TV za 5 let | 631 Kč |
| Odhadované náklady na provoz TV za 10 let | 1261 Kč |
| Šířka výrobku | 52 cm |
| Výška výrobku | 36 cm |
| Hloubka výrobku | 13,5 cm |
| Hmotnost výrobku | 3,7 kg |
| Šířka balení | 62,5 cm |
| Výška balení | 38 cm |
| Hloubka balení | 11 cm |
| Hmotnost balení | 4,5 kg |
Další informace o televizích Finlux najdete zde: Televize Finlux.
🔥 ZÍSKEJTE VÍCE ZÁBAVY ZDARMA!
Objednejte si předplatné ještě dnes
a získejte VŠECHNY doplňkové balíčky na 4 měsíce ZDARMA!
🎬 Filmy | ⚽ Sport | 👨👩👧 Děti | 📺 Dokumenty | 🇨🇿 Česká tvorba
🔥 + Speciální obsah a další výhody
🔥 + Speciální obsah a další výhody
💰 Ušetříte až 4 440 Kč!
⚡ Neomezená zábava bez závazků
📢 Možnost přeskakování reklam na kanálech Primy
🎁 TV Barrandov zdarma na vyžádání
👉 OBJEDNAT NYNÍ
📢 Možnost přeskakování reklam na kanálech Primy
🎁 TV Barrandov zdarma na vyžádání
