Pociťte napětí na vlastní kůži se zvukem jako v kině
Dolby Atmos® – Náš audio systém doprovází skvělý obraz, abyste se z pohovky přenesli přímo doprostřed filmu. Integrované reproduktory a zpracování zvuku spolupracují s technologií Dolby Atmos® 3D a přináší zvuk, který vás pohltí – abyste si mohli užívat zábavu nové úrovně.
Inteligentní způsob, jak získat skvělý obraz
Auto AI – Naše prémiové televizory analyzují vstupní signál pomocí AI a okamžitě upravují vlastnosti obrazu. Auto AI rozpozná nastavení pro sport, filmové scény a další – takže je pro vás optimalizuje. Jednoduše se usaďte a užijte si show.
Optimální jas a barvy – za všech podmínek
Více formátů HDR – podporou všech formátů HDR (vysoký dynamický rozsah) zajišťuje náš prémiový televizor nejlepší možný výkon – bez ohledu na zdroj obrazu. Jas a barvy jsou optimalizované podle scén. Bez ohledu na to, zda zdroj má formát Dolby Vision, HLG, HDR10 nebo nový HDR10+ Adaptive.
🔥 ZÍSKEJTE VÍCE ZÁBAVY ZDARMA!
Objednejte si předplatné ještě dnes
a získejte VŠECHNY doplňkové balíčky na 4 měsíce ZDARMA!
🔥 + Speciální obsah a další výhody
💰 Ušetříte až 4 440 Kč!
📢 Možnost přeskakování reklam na kanálech Primy
🎁 TV Barrandov zdarma na vyžádání
Režim NETFLIX Calibrated Mode
Netflix si zaslouží ten nejlepší možný obraz. Sledujte pořady na Netflixu ve 4K kvalitě a prožijte všechny scény očima režiséra, to vše z pohodlí svého domova.
Funkce vysílání
Věděli jste, že seriály na Netflixu můžete ze svého telefonu snadno vysílat do svého televizoru Panasonic? Prostě jen připojíte obě zařízení k Wi-Fi. Klepněte na ikonu Cast (Vysílat) a můžete začít. Vyzkoušejte to na nejnovějším seriálu na Netflixu.
Ovládejte svůj televizor hlasem s pomocí Google
Zapněte svůj televizor Panasonic pomocí svého hlasu bez potřeby dálkového ovládání – jednoduše požádejte Google. Televizor můžete zapnout, upravit jeho hlasitost a další funkce pomocí vašeho hlasu. Jednoduše řekněte „OK Google“ v zařízení se službou Google Assistant a začněte.
Hraní s ohromující rychlostí, rozlišením a pohybem
Game Mode Extreme – náš nový OLED televizor s rozlišením 4K je připravený do akce. Podporuje HDMI 2.1 s vysokým počtem snímků (HFR) a variabilní obnovovací frekvencí (VRR) a technologii AMD FreeSync Premium pro novou úroveň realismu požadovanou nejnovějšími herními zařízeními.
Plynulé akční hraní na velké OLED obrazovce
AMD Freesync Premium – Naše OLED televizory pro rok 2021 mají certifikaci AMD Freesync Premium. Jsou navrženy k zajištění nejlepšího herního zážitku spolu s nejnovějšími a nejúžasnějšími herními zařízeními. Užijte si plynulý 4K obraz na velké obrazovce a unikněte do herního světa.
Označení certifikovaných přístrojů podporujících nové terestriální vysílání DVB-T2, které byly ověřeny Českými radiokomunikacemi (ČRa).
Klíčové vlastnosti Smart televize panasonic tx-55jz1000e (2021) / 55″ (139 cm)
- OLED 4K Ultra HD televize s rozlišením 3840×2160 o úhlopříčce 139 cm (55 „)
- Multi HDR (vč. Dolby Vision IQ a HDR10+ Adaptive)
- duální tuner DVB-T/T2 (HEVC/H.265)/C/S/S2
- procesor HCX Pro AI
- Smooth Motion Drive Pro
- OS my Home Screen 6.0
- HbbTV, Wi-Fi, Bluetooth
- hlasové ovládání
- Google Assistant, Amazon Alexa
- herní režim
- LAN, DLNA, Timeshift, Miracast
- Zvuk Cinema Surround Pro
- Dolby Atmos
- Připojení: 2× HDMI 2.1 (eARC), 2× HDMI 2.0 (ALLM), 2× USB 2.0, 1× USB 3.0, digitální optický výstup, sluchátkový výstup
| Manuály ke stažení Smart televize panasonic tx-55jz1000e (2021) / 55″ (139 cm) |
| Firmware ke stažení Smart televize panasonic tx-55jz1000e (2021) / 55″ (139 cm) |
| Firmware Smart televize panasonic tx-55jz1000e (2021) / 55″ (139 cm) |
Recenze Smart televize panasonic tx-55jz1000e (2021) / 55″ (139 cm)
Parametry Smart televize panasonic tx-55jz1000e (2021) / 55″ (139 cm)
| Úhlopříčka | 139 cm |
| Úhlopříčka v palcích | 55 „ |
| Rozlišení | 4K (3840×2160) |
| TV tuner | Pozemní DVB-T2 HEVC, Satelitní DVB-S/S2, Pozemní DVB-T, Kabelový DVB-C, Duální |
| Typ podsvícení | OLED |
| Chytré funkce | internetový prohlížeč, HbbTV (červené tlačítko), sdílení v domácí síti (DLNA), Miracast (zrcadlení obrazu), ovládání hlasem, podpora klávesnice, nahrávání na USB, Timeshift, přehrávání z USB, Amazon Alexa, Google Asistent |
| Aplikace a služby | Lepší TV, Sledovani TV, Voyo, Skylink Live Tv, Amazon Prime, Youtube, Netflix |
| Síťová připojení | Bluetooth, LAN, Wi-Fi |
| Barva | černá |
| Tvar obrazovky | rovná |
| 3D technologie | Bez 3D |
| Typ TV | Smart TV |
| Frekvence panelu | 100 Hz |
| Operační systém | my Home Screen 6.0 |
| Konektory | CI slot, Ethernet, HDMI 2.0, HDMI 2.1, sluchátkový výstup, optický (audio), USB 2.0, USB 3.0 |
| HDMI (ARC) zpětný přenos zvuku | eARC |
| Podporované HDR formáty | Dolby Vision, HDR10, HDR10+, HLG |
| Vestavěný DVD přehrávač | ne |
| Obraz v obrazu (PIP) | ne |
| Základní hotelový mód | ano |
| Prostorový zvuk | Dolby Atmos |
| Výstupní výkon (RMS) | 30 W |
| Samostatná regulace sluchátek | ano |
| Šířka | 122.7 cm |
| Výška | 71.1 cm |
| Hloubka | 6.9 cm |
| Hmotnost | 14.5 kg |
| Šířka včetně podstavce | 122.7 cm |
| Výška včetně podstavce | 77.1 cm |
| Hloubka včetně podstavce | 34.8 cm |
| Hmotnost včetně podstavce | 19.5 kg |
| Rozteč podstavce | 38.8 cm |
| Energetická třída | G |
| Spotřeba v SDR (1000h) | 102 kWh |
| Spotřeba v HDR (1000h) | 121 kWh |
| Napájení 12 V (auto) | ne |
| Rozteč otvorů VESA | 300×300 |
| Model roku | 2021 |
Další informace o televizích Panasonic najdete zde: Televize Panasonic.
