Tento skvělý SMART TV Orava umožňuje kromě pasivního odpočinku před televizí i aktivně se zapojovat do komunikace na sociálních sítích, dívat videa na YouTube, hrát se různé hry či prohlížet si internet přímo na obrazovce, která je se svou úhlopříčkou 109 cm a Full HD rozlišením (1920 x 1080) dostatečně velká, kvalitní a nabízí náležitý komfort. Může se také pochlubit vysokým kontrastem a nízkou odezvou.
LED TV s rozlišením Full HD a frekvencí 400 Hz vám garantuje úžasný obraz s neuvěřitelným kontrastem, vysokým jasem, ostrým pohybem, realistickými barvami a věrným zobrazením.
Abyste mohli všechny tyto vymoženosti využívat, potřebujete být připojeni na internet, což vám umožní klasický LAN konektor nebo WiFi Ready. Skvělá LED obrazovka televizoru LT-1095 LED C110B se dá použít i jako monitor pro váš notebook, počítač či PlayStation díky 3 HDMI konektorem, a tak se sledování filmů z pevného disku nebo hraní her stane opravdovým zážitkem. Připojení umožňuje i USB port.
Televizor je možné ovládat i Smartová telefonem pomocí aplikací Orava SMART REMOTE pro iOS či ORAVA SMART CENTER pro Android.
🔥 ZÍSKEJTE VÍCE ZÁBAVY ZDARMA!
Objednejte si předplatné ještě dnes
a získejte VŠECHNY doplňkové balíčky na 4 měsíce ZDARMA!
🔥 + Speciální obsah a další výhody
💰 Ušetříte až 4 440 Kč!
📢 Možnost přeskakování reklam na kanálech Primy
🎁 TV Barrandov zdarma na vyžádání
Označení certifikovaných přístrojů podporujících nové terestriální vysílání DVB-T2, které byly ověřeny Českými radiokomunikacemi (ČRa).
| Manuály ke stažení Orava LT-1095 LED C110B |
| Firmware ke stažení LT-1095 LED C110B |
| Firmware Orava LT-1095 LED C110B |
Recenze Orava LT-1095 LED C110B
dosud žádná recenze.
Technické parametry Orava LT-1095 LED C110B
| Energetická třída | A+ |
|---|---|
| Úhlopříčka | 109 cm |
| Úhlopříčka v palcích | 43 „ |
| Rozlišení | Full HD (1920×1080) |
| TV tuner | DVB-T/T2/C/S/S2 |
| TV tuner (kodek) | DVB-T2 (H.265/HEVC) |
| Typ podsvícení | Edge LED |
| Barva | černá/stříbrná |
| Tvar obrazovky | rovná |
| 3D technologie | Bez 3D |
| Inteligence televizoru | Smart TV |
| Frekvence panelu | 50 Hz |
| HDR | ne |
| Operační systém | žádný |
| TV tuner (počet) | 1 |
| Záznam TV vysílání na USB | ano |
| Funkce Timeshift | ne |
| Vestavěný DVD přehrávač | ne |
| Obraz v obrazu (PIP) | ne |
| Základní hotelový mód | ano |
| Časovač zapnutí | ne |
| Výstupní výkon (RMS) | 16 W |
| Sdílení z domácí sítě (DLNA) | ano |
| Přehrávání souborů přes USB | video/fotografie/hudba |
| Bluetooth | ne |
| Wi-Fi | lze dokoupit |
| Internetový prohlížeč | ano |
| HbbTV | ne |
| Podpora klávesnice | ne |
| HDMI vstup | 3 |
| ARC(Audio Return Channel) | ano |
| YUV (komponentní vstup) | |
| USB vstup | 1 |
| SCART vstup | 1 |
| Video vstup (1x cinch) | 1 |
| Audio vstup (2x cinch) | 1 |
| PC vstup (15pin D-sub) | 1 |
| PC vstup (audio jack) | |
| Ethernet(LAN) | 1 |
| Sluchátkový výstup | 1 |
| Samostatná regulace sluchátek | ne |
| Digitální optický výstup | 1 |
| Digitální koaxiální výstup | |
| Šířka | 97.4 cm |
| Výška | 57.2 cm |
| Hloubka | 7.9 cm |
| Hmotnost | 9.7 kg |
| Šířka včetně podstavce | 97.4 cm |
| Výška včetně podstavce | 61.5 cm |
| Hloubka včetně podstavce | 22 cm |
| Hmotnost včetně podstavce | 10.2 kg |
| Rozteč podstavce | 40 cm |
| Otočný podstavec | ne |
| Spotřeba energie (roční) | 78 Kilowatth. |
| Spotřeba energie (průměrná) | 54 W |
| Napájení 12 V (auto) | ne |
| Rozteč otvorů VESA | 200×200 |
| Model roku | 2016 |
Další informace o televizích Orava najdete zde: Televize Orava.
