Elegantní design televizoru LG SIGNATURE OLED TV W9 mu umožňuje splynout se stěnou, čímž do vašeho interiéru vnese kouzelný nádech estetiky. To je možné výhradně díky výjimečně sofistikované technologii LG OLED TV.
Procesor α9 druhé generace s umělou inteligencí
Procesor α9 druhé generace vylepšený o algoritmus hlubokého učení umělé inteligence (AI) optimalizuje rychlost procesoru a grafiky s cílem přinést technologie příští generace pro úchvatně detailní obraz a dokonale naladěný zvuk, do nichž se můžete ponořit a jež vám svou věrností vyrazí dech.
ALL SMART – Žasněte s novou inteligencí
LG AI TV rozšiřuje váš zážitek s AI o asistenty Google Assistant a Amazon Alexa. Vychutnejte si zázraky, které předvádí LG AI TV, na vlastní kůži.
🔥 ZÍSKEJTE VÍCE ZÁBAVY ZDARMA!
Objednejte si předplatné ještě dnes
a získejte VŠECHNY doplňkové balíčky na 4 měsíce ZDARMA!
🔥 + Speciální obsah a další výhody
💰 Ušetříte až 4 440 Kč!
📢 Možnost přeskakování reklam na kanálech Primy
🎁 TV Barrandov zdarma na vyžádání
OLED BLACK – Dokonalá černá, dokonalé barvy
Dokonalá černá. Ohromující kontrast vytváří barvu intenzivnější a do obrazu dodává hloubku.
Dolby Vision & Atmos
Zážitek jako v kině
Technologie Dolby díky kinematickému HDR obrazu a zvuku přemění vaši domácnost ve skutečný svatostánek zábavy.
4K Cinema HDR, zhmotnění vize filmařů
4K Cinema HDR společnosti LG zásluhou podpory většiny formátů HDR zajišťuje věrnost vize filmařů. Užijte si filmy naplno díky hlavním formátům HDR včetně Advanced HDR od společnosti Technicolor a HDR10 Pro.
Označení certifikovaných přístrojů podporujících nové terestriální vysílání DVB-T2, které byly ověřeny Českými radiokomunikacemi (ČRa).
TV získala certifikát pro příjem terestriálního signálu v přicházejícím standardu DVB-T2 s kódováním HEVC (verze 4.03).
Hlavní vlastnosti LG OLED77W9
| Manuály ke stažení LG OLED77W9 |
| Firmware ke stažení LG OLED77W9 |
| Firmware LG OLED77W9 |
Recenze LG OLED77W9
dosud žádná recenze.
Technické parametry televize LG OLED77W9
Další vlastnosti
| Značka: | Lg |
|---|---|
| Techn.pohyb.interpolace: | PMI |
Display/Grafika
| ? Úhlopříčka: | 77 „ |
|---|---|
| ? Úhlopříčka: | 195 cm |
| ? Typ obrazovky: | OLED |
| ? Typ rozlišení: | 4K Ultra HD |
| ? Rozlišení: | 3840×2160 |
| Hloubka barev: | 10 Bit |
| Tvar obrazovky: | rovná |
| Poměr stran: | 16:9 |
Konektivita
| ? Wi-Fi: | Ano |
|---|---|
| ? Bluetooth: | Ano |
| ? Počet HDMI portů: | 4 |
| Kompozitní video vstup: | ne |
| ? PVR: | Ano |
| ? Počet USB 2.0 portů: | 3 |
| ? Počet USB 3.0 portů: | |
| Počet RF vstupů: | 3 |
| ? Rozhraní CI: | Ano |
| Výstup pro sluchátka: | Ano |
| ? Ethernet / LAN připojení: | Ano |
| Podpora SCART: | Ne |
Fyzické vlastnosti a barva
| Barva: | titan |
|---|---|
| Šířka: | 172,1 cm |
| Výška: | 98,9 cm |
| Hloubka: | 0,6 cm |
| Výška s podstavcem: | 98,9 cm |
Obsah balení
| Obsah balení: | Stojan, šrouby, Magický d.o., návod |
|---|
Smart TV
| ? Smart TV: | Ano |
|---|
Funkce managementu
| ? Programový průvodce (EPG): | Ano |
|---|
TV tuner
| ? Typ signálu: | DVB-C, DVB-T2, DVB-S2 |
|---|
Operační systém
| OS TV: | WebOS |
|---|
Funkce
| ? 3D kompatibilita: | Ne |
|---|
Energetické údaje
| ? Třída energ.účinnosti: | A |
|---|
Ostatní
| Kód produktu: | OLED77W9PLA.AEE |
|---|
Další informace o televizích LG najdete zde: Televize LG.
