Vše záleží na pozorovacím úhlu
Na rozdíl od běžných televizorů, které mohou při sledování obrazu ze strany zkreslovat barvy, zachovává televizor LG NanoCell TV přesně barvu jak z bočního, tak z přímého pozorovacího úhlu.
4K Cinema HDR, zhmotnění vize filmařů
4K Cinema HDR společnosti LG zásluhou podpory většiny formátů HDR zajišťuje věrnost vize filmařů. Užijte si filmy naplno díky hlavním formátům HDR včetně Advanced HDR od společnosti Technicolor a HDR10 Pro.
Dolby Vision a Atmos – Doma jako v kině
Technologie Dolby přemění váš domov v zábavní centrum s filmovým HDR obrazem i zvukem.
🔥 ZÍSKEJTE VÍCE ZÁBAVY ZDARMA!
Objednejte si předplatné ještě dnes
a získejte VŠECHNY doplňkové balíčky na 4 měsíce ZDARMA!
🔥 + Speciální obsah a další výhody
💰 Ušetříte až 4 440 Kč!
📢 Možnost přeskakování reklam na kanálech Primy
🎁 TV Barrandov zdarma na vyžádání
Ultratenký rámeček – Jednoduchý a harmonický design
Úzký rámeček a elegantní provedení televizoru LG NanoCell dokonale splyne s vaší místností a dodá jí punc výjimečnosti.
LG TV si podává ruku s novou inteligencí
LG AI TV rozšiřuje váš zážitek s UI o asistenty Google Assistant a Amazon Alexa. Vychutnejte si zázraky, které předvádí LG AI TV.
Barvy zůstávají díky zásahu expertů věrné realitě.
Automatická kalibrace CalMAN® ihned připravená k použití umožňuje úpravu barevného zobrazení. Účinně zachovává konzistentní a přesné barvy.
Označení certifikovaných přístrojů podporujících nové terestriální vysílání DVB-T2, které byly ověřeny Českými radiokomunikacemi (ČRa).
TV získala certifikát pro příjem terestriálního signálu v přicházejícím standardu DVB-T2 s kódováním HEVC (verze 4.03).
Hlavní vlastnosti LG 55SM8600PLA
- NanoCell displej
- Inteligentní procesor α7 2. Gen
- webOS SMART TV + HbbTV
- LG ThinQ
- Propojení s mobilem
TOP 5 televizí LG
| Manuály ke stažení LG 55SM8600PLA |
| Firmware ke stažení LG 55SM8600PLA |
| Firmware LG55SM8600PLA |
Recenze LG 55SM8600PLA
Technické parametry televize LG 55SM8600PLA
| Značka: | Lg |
|---|---|
| Techn.pohyb.interpolace: | PMI |
| ? Frekvence pohyb.interpolace: | 3300 |
Display/Grafika
| ? Úhlopříčka: | 55 „ |
|---|---|
| ? Úhlopříčka: | 139 cm |
| ? Typ obrazovky: | Nano Cell LCD |
| ? Typ rozlišení: | 4K Ultra HD |
| ? Rozlišení: | 3840×2160 |
| ? Zobraz.frekvence obraz. (HZ): | 100 |
| Hloubka barev: | 10 Bit |
| Tvar obrazovky: | rovná |
| Poměr stran: | 16:9 |
Konektivita
| ? Wi-Fi: | Ano |
|---|---|
| ? Bluetooth: | Ano |
| ? Počet HDMI portů: | 4 |
| Kompozitní video vstup: | ne |
| ? PVR: | Ano |
| ? Počet USB 2.0 portů: | 3 |
| ? Počet USB 3.0 portů: | |
| Počet RF vstupů: | 2 |
| ? Rozhraní CI: | Ano |
| Výstup pro sluchátka: | Ano |
| ? Ethernet / LAN připojení: | Ano |
| Podpora SCART: | Ne |
Fyzické vlastnosti a barva
| Barva: | titan |
|---|---|
| Šířka: | 123,2 cm |
| Výška: | 71,6 cm |
| Hloubka: | 6,4 cm |
| Výška s podstavcem: | 78,6 cm |
Obsah balení
| Obsah balení: | Stojan, šrouby, Magický d.o., návod |
|---|
Smart TV
| ? Smart TV: | Ano |
|---|
Funkce managementu
| ? Programový průvodce (EPG): | Ano |
|---|
Uchycení
| ? VESA standard: | 300×300 |
|---|
TV tuner
| ? Typ signálu: | DVB-C, DVB-T2, DVB-S2 |
|---|---|
| Twin tuner: | Ne |
Operační systém
| OS TV: | WebOS |
|---|
Funkce
| ? 3D kompatibilita: | Ne |
|---|
Energetické údaje
| ? Třída energ.účinnosti: | A |
|---|
Ostatní
| Kód produktu: | 55SM8600PLA.AEE |
|---|
TOP 5 televizí LG
Další informace o televizích LG najdete zde: Televize LG.

Dobré ovládání,hezká tv.
Kvalitní obraz a nízká spotřeba.
Je to chytrá televize, zatím svojí inteligencí často překvapí