Samsung UE65KS7502

4.2/5 - (4 votes)

SUHD televizory s Quantum dot displejem překonávají zažité konvence a stanovují nový standard zážitků ze sledování. Díky obrovskému barevnému rozpětí až miliardy barev obraz zcela ožívá. Úžasný kontrast světla a stínů odkrývá detaily, o kterých jste ani netušili, že existují. Samotný displej je navržen s ohledem na dlouhou životnost obrazovky, bez obsahu kadmia a jako šetrný k životnímu prostředí.

Quantum dot colour

Zavřete oči a představte si tu nejbarevnější scénu, kterou jste kdy viděli. Otevřete je a podívejte se na SUHD TV. Quantum dot technologie vám ukáže svět tak jako ve skutečnosti, v 64násobně vyšším barevném rozpětí než u běžných televizorů.

HDR 1000

HDR 1000
Díky technologii High Dynamic Range, která zajišťuje špičkový jas 1 000 nitů, uvidíte každý detail – stín temné noci i paprsek denního světla. To, co vidíte v reálném světě, uvidíte na obrazovce s Quantum dot technologií v celé své kráse, i se všemi detaily.

Ultra Black

Antireflexní vrstva Ultra Black dokáže absorbovat okolní světlo, a tak vás už nebudou rušit nežádoucí odlesky z okolí a vy se budete moci plně soustředit na dokonalý obraz vašeho nového televizoru.

Peak Illuminator Ultimate

Funkce Peak Illuminator Ultimate zvyšuje rozsah jasu a kontrastu obrazu a posouvá zážitek ze sledování na novou úroveň. Mimořádně jasný a detailní obraz u SUHD televizorů je výsledkem přímého podsvětlení LED BLU diod s 2,5krát vyšší intenzitou ve světlých oblastech obrazovky.

Pohlcující zážitek ze sledování

Pohlcující zážitek ze sledování
DKřivky jsou pro lidské oko přitažlivější, a to platí i pro SUHD televizory. Jde o více než jen o vzhled, neboť křivky vás přímo přenesou do světa pohlcující zábavy. Nechte se vtáhnout do děje a zážitku ze sledování bez nepříjemného zkreslení obrazu a zajistěte pohodlí vašim očím.

Prohnutý design

Prohnutý design
Nádherně navržený zaoblený design křivek SUHD televizorů přitahuje pozornost a vyvolává příjemné pocity. Díky křivkám převzatým z přírody a architektury můžeme vzhled prohnutých SUHD televizorů ocenit, i když jsou vypnuté..

DVB-T2 ověřeno

Samsung UE65KS7502 1
Společnost Samsung, lídr mezi výrobci televizorů, oznámila výsledky testování svých Smart a UHD TV, které proběhlo z hlediska hardwarové i softwarové připravenosti na příjem signálu nové generace DVB-T2 s kodekem H. 265 HEVC. Testy byly prováděny v souladu s platným D-Bookem, přehledem základních technických parametrů, jež by měly splňovat televizní přijímače a tunery DVB-T2 určené pro český trh. Ověřeno tak bylo zdrojové kódování obrazu i zvuku, jazyková lokalizace, EPG, teletext, radiové kmitočty a šířka pásma, modulační formáty DVB-T2, HbbTV a další parametry.
 

TOP 5 televizí SAMSUNG

Manuály ke stažení Samsung UE65KS7502
Samsung UE65KS7502 2Manuál Samsung UE65KS7502 – česky.pdf
Firmware ke stažení Samsung UE65KS7502
Firmware Samsung UE65KS7502

 

do obchodu ALZA.CZ

Technické parametry SAMSUNG UE65KS7502

Energetická třída
Energetická třída A+
Obrazovka
Úhlopříčka (v palcích) 65 “
Úhlopříčka obrazovky (v cm) 165
Rozlišení Ultra HD (4K) (3840×2160)
Frekvence 2 200 Hz
Tunery
Integrovaný tuner DVB-T2/C/S2
DVB-T2 Ano
DVB-T2 (HEVC/H.265) Ano
Obecné funkce
Operační systém Tizen
Lokální řízení jasu (Micro Dimming) Ano
DLNA Ano
HbbTV Ano
Obraz v obraze (PiP) Ano
Konektivita
Wi-Fi připojení Ano
CI-Slot Ano
Ethernet (LAN) Ano
PC vstup (VGA) HDMI
Zvuk
Hudební výkon 40 W
Ostatní funkce
Záruční doba 24 měsíců
Integrovaná webkamera Ne
Ovládání hlasem Ano
Ovládání gesty Ne
Hotelový mód Ano
Rozměry
Šířka včetně podstavce 144,17 cm
Výška včetně podstavce 90,77 cm
Hloubka včetně podstavce 29,71 cm
Hmotnost včetně podstavce 23,7 kg
Šířka bez podstavce 144,17 cm
Výška bez podstavce 83,02 cm
Hloubka bez podstavce 10,5 cm
Hmotnost bez podstavce 23,2 kg
Šířka 144,17 cm
Výška 83,02 cm
Hloubka 10,5 cm
Hmotnost 23,2 kg
Výrobce SAMSUNG
Kategorie Televize SAMSUNG

 

TOP 5 televizí SAMSUNG

do obchodu ALZA.CZ

You may also like...

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments