Samsung UE65KS7002

3.3/5 - (9 votes)

V současné době je mnoho formátů s různými parametry a některé z nich nejsou v tak vysokém rozlišení jako jiné. V takové chvíli přichází ke slovu SUHD TV Remastering Engine. Tato technologie automaticky analyzuje a remasteruje jakýkoli obsah, který není v SUHD rozlišení, a vylepšuje jeho kvalitu na nejvyšší možnou úroveň. Konečně si vychutnáte filmové zážitky přesně dle záměru tvůrců.

Quantum dot colour

Zavřete oči a představte si tu nejbarevnější scénu, kterou jste kdy viděli. Otevřete je a podívejte se na SUHD TV. Quantum dot technologie vám ukáže svět tak jako ve skutečnosti, v 64násobně vyšším barevném rozpětí než u běžných televizorů.

HDR 1000

HDR 1000
Díky technologii High Dynamic Range, která zajišťuje špičkový jas 1 000 nitů, uvidíte každý detail – stín temné noci i paprsek denního světla. To, co vidíte v reálném světě, uvidíte na obrazovce s Quantum dot technologií v celé své kráse, i se všemi detaily.

Ultra Black

Antireflexní vrstva Ultra Black dokáže absorbovat okolní světlo, a tak vás už nebudou rušit nežádoucí odlesky z okolí a vy se budete moci plně soustředit na dokonalý obraz vašeho nového televizoru.

Peak Illuminator Ultimate

Funkce Peak Illuminator Ultimate zvyšuje rozsah jasu a kontrastu obrazu a posouvá zážitek ze sledování na novou úroveň. Mimořádně jasný a detailní obraz u SUHD televizorů je výsledkem přímého podsvětlení LED BLU diod s 2,5krát vyšší intenzitou ve světlých oblastech obrazovky.

Pohlcující zážitek ze sledování

Pohlcující zážitek ze sledování
DKřivky jsou pro lidské oko přitažlivější, a to platí i pro SUHD televizory. Jde o více než jen o vzhled, neboť křivky vás přímo přenesou do světa pohlcující zábavy. Nechte se vtáhnout do děje a zážitku ze sledování bez nepříjemného zkreslení obrazu a zajistěte pohodlí vašim očím.

Prohnutý design

Prohnutý design
Nádherně navržený zaoblený design křivek SUHD televizorů přitahuje pozornost a vyvolává příjemné pocity. Díky křivkám převzatým z přírody a architektury můžeme vzhled prohnutých SUHD televizorů ocenit, i když jsou vypnuté..

DVB-T2 ověřeno

Samsung UE65KS7002 1
Společnost Samsung, lídr mezi výrobci televizorů, oznámila výsledky testování svých Smart a UHD TV, které proběhlo z hlediska hardwarové i softwarové připravenosti na příjem signálu nové generace DVB-T2 s kodekem H. 265 HEVC. Testy byly prováděny v souladu s platným D-Bookem, přehledem základních technických parametrů, jež by měly splňovat televizní přijímače a tunery DVB-T2 určené pro český trh. Ověřeno tak bylo zdrojové kódování obrazu i zvuku, jazyková lokalizace, EPG, teletext, radiové kmitočty a šířka pásma, modulační formáty DVB-T2, HbbTV a další parametry.

Samsung UE65KS7002 2

 

 

Manuály ke stažení Samsung UE65KS7002
Samsung UE65KS7002 3Manuál Samsung UE65KS7002 – česky.pdf
Firmware ke stažení Samsung UE65KS7002
Firmware Samsung UE65KS7002

VÍCE PODROBNOSTÍ…

Technické parametry SAMSUNG UE65KS7002

Energetická třída
Energetická třída A+
Obrazovka
Úhlopříčka (v palcích) 65 „
Úhlopříčka obrazovky (v cm) 165
Rozlišení Ultra HD (4K) (3840×2160)
Frekvence 2 100 Hz
Tunery
Integrovaný tuner DVB-T2/C/S2
DVB-T2 Ano
DVB-T2 (HEVC/H.265) Ano
Obecné funkce
Operační systém Tizen
Lokální řízení jasu (Micro Dimming) Ano
DLNA Ano
HbbTV Ano
Obraz v obraze (PiP) Ano
Konektivita
Wi-Fi připojení Ano
CI-Slot Ano
Ethernet (LAN) Ano
PC vstup (VGA) HDMI
Zvuk
Hudební výkon 40 W
Ostatní funkce
Záruční doba 24 měsíců
Integrovaná webkamera Ne
Ovládání hlasem Ano
Ovládání gesty Ne
Hotelový mód Ano
Rozměry
Šířka včetně podstavce 145,24 cm
Výška včetně podstavce 92,42 cm
Hloubka včetně podstavce 37,87 cm
Hmotnost včetně podstavce 14 kg
Šířka bez podstavce 145,24 cm
Výška bez podstavce 84,07 cm
Hloubka bez podstavce 4,45 cm
Hmotnost bez podstavce 14 kg
Šířka 145,24 cm
Výška 84,07 cm
Hloubka 11,47 cm
Hmotnost 14 kg
Výrobce SAMSUNG
Kategorie Televize SAMSUNG

VÍCE PODROBNOSTÍ…

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.