70″ Thomson 70UD6406

4/5 - (1 vote)

Jeho velmi tenký rámeček otevírá cestu k opravdu úchvatnému vizuálnímu zážitku. Jeho 10bitová obrazovka využívá technologii HDR, nejnovější 4K UHD standard obrazu, se čtyřmi podrobnostmi více než Full HD. Zvuk nebyl zanechán, zvukovou technologii DTS Premium, která vám nabízí úchvatný zvukový zážitek. Pokud jde o zábavu, Android TV přináší do vašeho televizoru skvělý obsah, aplikace a hry. Streamujte filmy, sledujte Netflix nebo YouTube v 4K HDR, poslouchejte hudbu nebo hrajte hry Android na největší obrazovce vašeho domova. A díky užitečným funkcím, jako je hlasové vyhledávání a vestavěný Chromecast, je Android TV vaše televize chytřejší.

4K-ULTRA HD: PODÍVEJTE SE, CO JSTE NIKDY NEVIDĚLI!

Rozlišení Ultra HD (3840 x 2160) je 4 krát větší než rozlišení Full HD. Zažijte neuvěřitelně vizuální zážitek. Přesuňte se blíže k obrazovce a nechte oči odhalit neuvěřitelnou přesnost detailů, ostrost obrysů obrazu v nejvzdálenějších rovinách, které vytvářejí úžasný dojem z realismu a hloubky.

70" Thomson 70UD6406 1

HDR: OBJEVTE OSTRÝ REALISTICKÝ OBRAZ S TECHNOLOGIÍ HDR!

Technologie HDR (High Dynamic Range) zaručuje dokonalou správu kontrastu, když se shromáždí světlé a tmavé části. Pokud se např. V tmavé místnosti otevře okno na jasném nebi, uvidíte podrobnosti o stěně namalované ve tmě při zachytávání odstínů modré venku. To dává ostré realistické snímky s přesnou reprodukcí detailů při slabém osvětlení a velmi jasných scénách.

70" Thomson 70UD6406 2

MICRO STMÍVÁNÍ PRO LEPŠÍ KONTRAST

Funkce Micro Dimming analyzuje televizní obraz v přibližně sto oddělených zónách pro přizpůsobení jasu. Kvalita obrazu je výrazně vylepšena pro výjimečný vizuální zážitek, zejména ve tmě.

70" Thomson 70UD6406 3

PPI 1200

Index výkonnosti obrazu (PPI) umožňuje ocenit kvalitu obrazu tím, že vezme v úvahu klíčové prvky: rozlišení, kontrast, barevný gamut, pohyb a typ obrazovky. Řada D64 kombinuje pokročilou technologii zpracování obrazu (4K-UHD, HDR, Micro Dimming a 10bitový panel), která umožňuje dosáhnout PPI 1200.

70" Thomson 70UD6406 4

SIMPLY VYUŽTE VELKÉ ZÁBAVY S ANDROID TV!

Aplikace Android TV přináší do televizoru skvělý obsah, aplikace a hry. Streamujte filmy, poslouchejte hudbu nebo hrajte hry Android na největší obrazovce vašeho domova. A díky užitečným funkcím, jako je hlasové vyhledávání a vestavěný Chromecast, je Android TV vaše televize chytřejší.

YOUTUBE: NYNÍ K DISPOZICI V KVALITĚ 4K UHD HDR

S YouTube můžete vidět, co celý svět sleduje, od nejoblíbenějších hudebních videí až po videohry a populární zábavní programy, přes zprávy a mnoho dalšího. Přihlaste se k kanálům, které se vám líbí, sdílejte s přáteli a sledujte na libovolném zařízení. A nyní je k dispozici v kvalitě 4K UHD HDR.

DVB-T2

 

Označení certifikovaných přístrojů podporujících nové terestriální vysílání DVB-T2, které byly ověřeny Českými radiokomunikacemi (ČRa).

 

Manuály ke stažení Thomson 70UD6406
70" Thomson 70UD6406 5Manuál Thomson 70UD6406 – česky.pdf

Manuál Thomson 70UD6406 – slovensky.pdf

Firmware ke stažení Thomson 70UD6406
 Firmware Thomson 70UD6406 – download

DO OBCHODU ALZA.CZ

 

Recenze televize Thomson 70UD6406

dosud žádná recenze.

 

Technické parametry televize Thomson 70UD6406

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.