65″ Thomson 65UC6406

Přidej hodnocení

Zažijte neuvěřitelně vizuální zážitek. Přesuňte se blíže k obrazovce a nechte oči odhalit neuvěřitelnou přesnost detailů, ostrost obrysů obrazu v nejvzdálenějších rovinách, které vytvářejí úžasný dojem z realismu a hloubky.

Technologie HDR (High Dynamic Range) umožňuje zobrazit mnohem jasnější bílé a mnohem hlubší, tmavší černé a širší a bohatší paletu barev. To dává ostré realistické snímky s přesnou reprodukcí detailů při slabém osvětlení a velmi jasných scénách.

Aplikace Android TV přináší do vašeho televizoru skvělý obsah, aplikace a hry. Streamujte filmy, poslouchejte hudbu nebo hrajte hry Android na největší obrazovce vašeho domova. A díky užitečným funkcím, jako je hlasové vyhledávání a vestavěný Chromecast, je Android TV vaše televize chytřejší.

Vestavěný Chromecast vám umožní přenášet oblíbené zábavy a aplikace z telefonu, tabletu nebo notebooku přímo do svého televizoru. Pracuje s nejoblíbenějšími zařízeními, včetně iPhone, iPad, telefonů a tabletů Android, Mac, Windows a Chromebooků.

Android TV nabízí nový způsob, jak hrát hry Android v telefonu, tabletu nebo televizoru. Spusťte doma na televizoru a poté pokračujte v telefonu, když jste na cestách. Hry Google Play sledují váš pokrok, abyste mohli vyzvednout, kde jste přestali.

Použijte dálkový ovladač televizoru nebo telefon pro příležitostné hry s přáteli a rodinou. Nebo seberte až čtyři gamepady (prodávané samostatně) a ponořte se do multiplayerových arkádových závodníků, 3D bitev a krásných dobrodružství.

DVB-T2

 

Označení certifikovaných přístrojů podporujících nové terestriální vysílání DVB-T2, které byly ověřeny Českými radiokomunikacemi (ČRa).

 

Manuály ke stažení Thomson 65UC6406
65" Thomson 65UC6406 1Manuál Thomson 65UC6406 – česky.pdf

Manuál Thomson 65UC6406 – slovensky.pdf

Firmware ke stažení Thomson 65UC6406
 Firmware Thomson 65UC6406 – download

VÍCE PODROBNOSTÍ…

 

Recenze televize Thomson 65UC6406

dosud žádná recenze.

 

Technické parametry televize Thomson 65UC6406

 

 

VÍCE PODROBNOSTÍ…

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.