65″ Sony Bravia KD 65S8005C

Přidej hodnocení

Kdo nezažil na vlastní oči, neuvěří. Řada S80C nabízí úchvatně pohlcující zážitek, jaký nemá obdoby. Jemné a přirozené křivky modelů řady S80C se zakřivenou obrazovkou představují dokonalé spojení pohodlí a prožitku.

4K procesor X1 – jeden čip změní vše

Užijte si větší čistotu, lepší barvy a kontrast s čipem 4K Processor X1
Čip 4K Processor X1 nabízí úchvatnou kvalitu obrazu, ať sledujete cokoli. Každý zdroj, od televizního vysílání, disků Blu-ray Disc™, DVD až po internetová videa 4K, je analyzován a jeho rozlišení je maximálně vylepšeno na úroveň 4K. Dopřejte si skvělý obraz 4K s úchvatnou zřetelností, přirozenějšími barvami a výrazným kontrastem

Vylepšete každý obraz na kvalitu rozlišení 4K

Ať už sledujete cokoli, sledujte to v rozlišení 4K
Na zdroji nezáleží, každý pixel je vylepšen naší dosud nejvýkonnější technologií zpracování obrazu v rozlišení 4K. Záběry jsou analyzovány a porovnány se speciální obrazovou databází pro dosažení přirozených detailů, ať sledujete cokoli.

4K procesor X1 – přesné vylepšení detailů

Čip 4K Processor X1 přináší mimořádně přirozené detaily s využitím algoritmů, jako například Noise Crusher, Flat Area Detection a Super Resolution. Tyto technologie udržují přirozeně vypadající optimalizovaný obsah nativního i vylepšeného obrazu.

4K procesor X1 – přesné mapování barev

Přesné mapování barev přesahuje běžný systém vylepšení, neboť optimalizuje barvy jednotlivě v reálném čase. Tím poskytuje maximální výkon zobrazení a dokonale řídí podání všech barev.

Optimalizace jasu – snímek po snímku

Vylepšení dynamického kontrastu vylepšuje kontrast všeho, na co se díváte
Čip 4K Processor X1 zajišťuje nepřetržitě optimalizaci dynamického rozsahu jasu na obrazovce, snímek po snímku.

Vylepšení dynamického kontrastu – 4K Processor X1

Zásluhou vylepšení dynamického kontrastu v čipu 4K Processor X1 dochází nepřetržitě k optimalizaci rozsahu jasu, snímek po snímku. Úrovně se přizpůsobují dění na obrazovce.

Rozlišení 4K pro jakýkoli zdroj

Nyní můžete prozkoumat svět zábavy v rozlišení 4K v pohodlí domova. Díky kompatibilitě s nejnovějšími standardy rozlišení 4K, včetně VP9, HDMI® pro 50p/60p, si budete moci vychutnat veškerý svůj oblíbený obsah.

DVB-T2
Označení certifikovaných přístrojů podporujících nové terestriální vysílání DVB-T2, které byly ověřeny Českými radiokomunikacemi (ČRa).

Manuály ke stažení Sony Bravia KD 65S8005C
65" Sony Bravia KD 65S8005C 1Manuál Sony Bravia KD 65S8005C – česky.pdf
Firmware ke stažení Sony Bravia KD 65S8005C
Firmware Sony Bravia KD 65S8005C

DO OBCHODU …

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.