65″ Samsung UE65NU8002

3.3/5 - (3 votes)

Vychutnejte si výjimečně ostré záběry na obrazovce prémiového televizoru s 4K UHD rozlišením. Jeho certifikace od Digital Europe garantuje, že každý pixel je schopný reprodukovat barvy v plném barevném spektru. Velká obrazovka vám poskytne zážitek jako návštěva prvotřídního kina nebo atmosféru srovnatelnou s návštěvou sportovního stadionu. Tak živé barvy a jemné detaily budete chtít sledovat bez přestání zase a znovu.

HDR Elite odhalí i skryté detaily

Sledujte na obrazovce Samsung Premium UHD TV své oblíbené filmy a seriály s ještě více detaily než doposud. HDR Elite zajistí větší rozsah jasu, díky kterému uvidíte více obsahu v těch nejtmavších i nejsvětlejších scénách. Pokročilá technologie HDR 10+ optimalizuje obraz pro ještě bohatší podání obrazu ve vysokém dynamickém rozsahu.

HDR Elite odhalí i skryté detaily

 

Technologie Dynamic Crystal Colour

Čistou a realistickou barevnost obrazové technologie Dynamic Crystal Colour spatříte na první pohled. Jakmile jednou zahlédnete úchvatně rozsáhlou paletu odstínů na obrazovce své TV, už vám jiný pohled stačit nebude.

Technologie Dynamic Crystal Colour

 

Herní režim pro ty nejlepší výsledky

Vychutnejte si díky spojení s vaším účtem služby Steam nejnovější videohry na obrazovce své Samsung TV. Prostřednictvím funkce Steam Link, která spojí váš televizor s herním počítačem, si hraní užijete na větší obrazovce, ve vyšší kvalitě a ve větším pohodlí než na monitoru. Režim Game Mode vám k tomu poskytne ideální podmínky a díky minimální době odezvy si vychutnáte i tu nejrychlejší akci bez nepříjemné prodlevy.

Herní režim pro ty nejlepší výsledky

 

Nespoutaný design

Ponořte se do takřka neomezeného obrazu své Premium UHD TV. Bezrámečkové provedení tří stran a elegantní design vám poskytnou ničím nerušený zážitek a pozdvihnou sledování TV na vyšší úroveň.

Nespoutaný design

 

Skryjte připojené kabely

Stačí tři jednoduché kroky – a díky designovému řešení Clean Cable už váš divácký zážitek ani interiér nebude narušen nevzhledným klubkem kabelů. Krok 1: Zapojte kabely do TV. Krok 2: Zatlačte kabely do drážky na zadní straně TV. Krok 3: Takto upevněné kabely následně veďte stojanem TV. Ukryjte kabely. Zachovejte čistotu interiéru.

Skryjte připojené kabely

 

Půvab 360° designu

Minimalistický 360° design televizoru poskytuje nádherný pohled bez ohledu na to, kam se usadíte. A jeho působivě tenké provedení svou elegancí pozdvihne jakýkoliv interiér.

Půvab 360° designu

 

Ještě chytřejší způsob sledování Smart TV

Získejte rychlejší, snazší a chytřejší přístup k rozmanitému zábavnému obsahu. Pomohou vám v tom inteligentní funkce Smart TV, praktický dálkový ovladač i centrum ovládání připojených zařízení. Zapomeňte na zdlouhavé hledání a raději věnujte čas své zábavě. Teď už jí nic v cestě nestojí.

Ještě chytřejší způsob sledování Smart TV

 

Ovladač One Remote

Ovládněte všechna připojená zařízení a obsah na svém televizoru jediným dálkovým ovladačem. One Remote Control dokáže další připojené přístroje navíc automaticky identifikovat a označit. Už nebudete muset hledat různé ovladače. Stačí vám jen jeden.

Ovladač One Remote

DVB-T2 OVĚŘENO

DVB-T2 OVĚŘENO

Certifikace DVB-T2 garantuje připravenost televizorů Samsung na novou generaci digitálního vysílání DVB-T2 (H.265), modernějšího nástupce současného zemského digitálního vysílání DVB-T. Nové vysílání DVB-T2 bude spuštěno po roce 2020.

 

TOP 5 televizí SAMSUNG


 

Manuály ke stažení Samsung UE65NU8002
65" Samsung UE65NU8002 1Manuál Samsung UE65NU8002 – česky.pdf
Firmware ke stažení Samsung UE65NU8002
Firmware Samsung UE65NU8002

 

DO OBCHODU…

 

Recenze Samsung UE65NU8002

dosud žádná recenze.

 

Technické parametry Samsung UE65NU8002

Energetická třída A+
Úhlopříčka 163 cm
Úhlopříčka v palcích 65 
Rozlišení Ultra HD (3840×2160)
TV tuner Duální, Kabelový DVB-C, Satelitní DVB-S/S2, Pozemní DVB-T, Pozemní DVB-T2 HEVC
Typ podsvícení Edge LED, LED, Lokální stmívání
Chytré funkce HbbTV, sdílení v domácí síti (DLNA), internetový prohlížeč, podpora klávesnice, Miracast (zrcadlení obrazu), přehrávání z USB, nahrávání na USB, Timeshift
Síťová připojení Bluetooth, LAN, Wi-Fi
Barva stříbrná
Tvar obrazovky rovná
3D technologie Bez 3D
Typ TV Smart TV
HDR ano
Operační systém Tizen
Konektory HDMI, HDMI 2.0, optický audio výstup, USB
Vestavěný DVD přehrávač ne
Obraz v obrazu (PIP) ano
Výstupní výkon (RMS) 40 W
ARC (zpětný audio kanál) ano
Samostatná regulace sluchátek ne
Šířka 145 cm
Výška 83.4 cm
Hloubka 5.5 cm
Hmotnost 24.2 kg
Šířka včetně podstavce 145 cm
Výška včetně podstavce 91 cm
Hloubka včetně podstavce 34.5 cm
Hmotnost včetně podstavce 26.4 kg
Spotřeba energie (roční) 164 Kilowatth.
Spotřeba energie (průměrná) 118 W
Napájení 12 V (auto) ne
Rozteč otvorů VESA 400×400
Model roku 2018

 

TOP 5 televizí SAMSUNG


DO OBCHODU…

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.