55″ Sony Bravia KD-55XG8196

4/5 - (1 vote)

S úchvatným obrazem v rozlišení 4K vám zábava ožije před očima.
Kombinací technologie 4K X-Reality™ PRO na zvýšení rozlišení s úchvatně živým displejem TRILUMINOS a platformou Android TV™ jsme docílili toho, že sledování vašich oblíbených filmů a pořadů bude ještě zábavnější.

Objevte znovu každý detail v rozlišení 4K

Technologie 4K X-Reality™ PRO zvyšuje rozlišení obrazu na rozlišení blízké 4K, což zajišťuje pozoruhodně čistý obraz. Obraz je zaostřen a vyladěn v reálném čase a díky tomu odhaluje další detaily v knihách a architektuře knihovny.

Krásy života odhaluje více barev

Podívejte se na živé barvy ze skutečného světa. Displej TRILUMINOS mapuje širší paletu barev a věrně reprodukuje každý stín a odstín.

Širší paleta barev

Displej TRILUMINOS™ skvěle reprodukuje červené, zelené a modré odstíny, tedy barvy, jejichž přesné zobrazení obvykle dělá televizorům problémy. Reprodukuje ty nejjemnější barevné odstíny pro dosažení nejlepšího možného obrazu.

Stvořeno k poslechu

Poslech je stejně přirozený jako obraz, který sledujete. Režim ClearAudio+ vyladí zvuk televizoru a zajistí emocionálně bohatý zážitek, který vás obklopí. Hudbu i rozhovory poslouchejte s větší čistotou a zřetelně bez ohledu na to, co sledujete.

Zvuk ClearAudio+

DVB-T2

Označení certifikovaných přístrojů podporujících nové terestriální vysílání DVB-T2, které byly ověřeny Českými radiokomunikacemi (ČRa).

TOP 5 televizí SONY

Manuály ke stažení Sony Bravia KD-55XG8196
55" Sony Bravia KD-55XG8196 1Manuál Sony Bravia KD-55XG8196 – česky.pdf
Firmware ke stažení Sony Bravia KD-55XG8196
 Firmware Sony Bravia KD-55XG8196 – download

Recenze televize Sony Bravia KD-55XG8196

dosud žádná recenze.

Technické parametry televize Sony Bravia KD-55XG8196

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.