55“ Sony Bravia KD-55AF9

3.3/5 - (3 votes)

Objevte umění autenticity. Podívejte se, jak se obrazovka OLED skvěle doplňuje s technologií řady MASTER Series. Výsledkem je maximálně realistická zábava na 4K televizoru OLED HDR – obraz a zvuk v dokonalém souznění.

Maximalizace kontrastu OLED v každé barvě

Tento televizor s nejlepší kvalitou obrazu je poháněn procesorem Picture Processor X1™ Ultimate a kombinuje hlubokou černou a přirozené barvy displeje OLED s technologií Pixel Contrast Booster™, čímž zvyšuje kontrast barev při silné iluminaci. Vše, co budete sledovat, oživne díky jemným detailům a živým barvám.

55'' Sony Bravia KD-55AF9 1

 

Maximální věrnost

Díky nepřekonatelnému výpočetnímu výkonu dokáže procesor Picture Processor X1™ Ultimate rozpoznat stovky různých objektů na obrazovce a inteligentně vylepšit jas, detaily a barvy, takže vše, co sledujete, je čisté, jasné a neuvěřitelně realistické.

Zvuk v mnoha rozměrech

Díky technologii Acoustic Surface Audio+™ se zvuk ozývá z různých směrů – stejně tak jako v koncertní síni. Tři aktivační mechanizmy a dva výkonné subwoofery poskytují vícerozměrný zvuk, který vás pohltí a nabídne zcela nový zážitek z poslechu.

55'' Sony Bravia KD-55AF9 2

 

Krásy života odhaluje více barev

Podívejte se na živé barvy ze skutečného světa. Displej TRILUMINOS mapuje širší paletu barev a věrně reprodukuje každý stín a odstín.

Objevte vzrušující zábavu v kvalitě 4K HDR

Tento televizor vám přináší vzrušení z filmů a her v kvalitě 4K HDR. Poradí si s celou řadou formátů HDR, včetně formátů HDR10, Hybrid Log-Gamma a Dolby Vision™.

Objevte vzrušující zábavu v kvalitě 4K HDR

 

Stačí mluvit a objevíte nové světy

Svou vysněnou zábavu dostanete tak rychle, jak si o ni zvládnete říct. Díky vylepšenému hlasovému ovládání vám platforma Android TV 4K umožní užívat si během okamžiku filmy a pořady z aplikací a vysílání.

Stačí mluvit a objevíte nové světy

 

Vychutnejte si kvalitu režimu Netflix Calibrated

Tento režim byl vyvinut speciálně pro originální pořady Netflix a v televizoru reprodukuje stejnou kvalitu obrazu jako na hlavní studiové kopii. V režimu Netflix Calibrated je plně zachována vize a záměr autora snímku.

Nenápadný design obrazovky

Tento televizor 4K OLED HDR se pyšní čistým, minimalistickým designem, díky kterému se můžete soustředit na to důležité – na obraz.

55'' Sony Bravia KD-55AF9 3

 

Netflix doporučuje 4K televizory s platformou Android TV

Služba Netflix vytvořila snadný způsob, jak rozeznat televizor s lepším výkonem, snazším přístupem k aplikacím a novými funkcemi. Televizory doporučené službou Netflix vám umožní užít si oblíbené pořady a filmy pomocí speciálního tlačítka a hlasového ovládání.

Hraní na televizorech Sony BRAVIA®.

OLED televizory BRAVIA® s rozlišením 4K HDR od společnosti Sony tvoří dokonalého partnera pro konzole PlayStation®4 a PlayStation®4 Pro. Nechte se pohltit zábavnými herními světy a vychutnejte si živé textury a výrazné barvy.

OLED televizor BRAVIA® a systém PlayStation®4 Pro

Zkombinujte špičkový OLED televizor BRAVIA® se špičkovým systémem PlayStation® a posuňte svůj herní zážitek na novou úroveň.

Kvalita obrazu

S procesorem X1 Ultimate a funkcí Pixel Contrast Booster si všimnete každého plíživého pohybu ve stínech a vychutnáte si realistické textury s dynamickým kontrastem a výraznými barvami – každý detail tak bude působit mnohem realističtějším dojmem. Úžasná kvalita obrazu televizoru od Sony zobrazuje obsah tak, jak si jej vývojáři představovali – grafiku systému PlayStation® si tedy na televizoru od Sony vychutnáte tak, jako nikde jinde!

55'' Sony Bravia KD-55AF9 4

DVB-T2

 

Označení certifikovaných přístrojů podporujících nové terestriální vysílání DVB-T2, které byly ověřeny Českými radiokomunikacemi (ČRa).
 

TOP 5 televizí SONY


 

Manuály ke stažení Sony Bravia KD-55AF9
55'' Sony Bravia KD-55AF9 5Manuál Sony Bravia KD-55AF9 – česky.pdf
Firmware ke stažení Sony Bravia KD-55AF9
 Firmware Sony Bravia KD-55AF9 – download

 

Recenze televize Sony Bravia KD-55AF9

dosud žádná recenze.


Technické parametry televize Sony Bravia KD-55AF9

Energetická třída B
Úhlopříčka 139 cm
Úhlopříčka v palcích 55 
Rozlišení 4K (3840×2160)
TV tuner Duální, Kabelový DVB-C, Pozemní DVB-T, Satelitní DVB-S/S2, Pozemní DVB-T2 HEVC
Typ podsvícení OLED
Chytré funkce přehrávání z USB, Timeshift, nahrávání na USB, podpora klávesnice, ovládání hlasem, Miracast (zrcadlení obrazu), sdílení v domácí síti (DLNA), HbbTV (červené tlačítko), internetový prohlížeč
Síťová připojení Bluetooth, LAN, Wi-Fi
Barva černá
Tvar obrazovky rovná
3D technologie Bez 3D
Typ TV Smart TV
HDR ano
Operační systém Android
Konektory optický audio výstup, kompozitní vstup, USB 2.0, HDMI 2.0, HDMI
Vestavěný DVD přehrávač ne
Obraz v obrazu (PIP) ne
Základní hotelový mód ano
Časovač zapnutí ano
Výstupní výkon (RMS) 98 W
ARC (zpětný audio kanál) ano
Samostatná regulace sluchátek ano
Šířka 122.8 cm
Výška 71 cm
Hloubka 8.6 cm
Hmotnost 23.8 kg
Šířka včetně podstavce 122.8 cm
Výška včetně podstavce 71 cm
Hloubka včetně podstavce 32 cm
Hmotnost včetně podstavce 30 kg
Rozteč podstavce 39.7 cm
Spotřeba energie (roční) 208 Kilowatth.
Spotřeba energie (průměrná) 150 W
Napájení 12 V (auto) ne
Rozteč otvorů VESA 400×200
Model roku 2018

 

TOP 5 televizí SONY

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.