55″ Samsung QE55Q9FN

4.5/5 - (2 votes)

Objevte barevné bohatství, které se skrývá za pouhými čtyřmi slovy: Více než miliarda barev. Rozsáhlá škála tónů vás okouzlí při sledování QLED TV a její realistická barevnost propůjčí život každé scéně. Ani ten nejrozmanitější záběr neztratí na televizoru s technologií Quantum Dot a schopností reprodukce 100 % objemu barev nic ze svých odstínů.

Půvab světel a krása stínů

Základem každého vizuálního zážitku je souhra barev, světla a tmy. QLED televizor vytváří prostřednictvím inovativní technologie kontrastu Q Contrast Elite ve spolupráci s přímým zadním podsvícením panelu a antireflexní vrstvou Ultra Black Elite precizně vyváženou kombinaci všech těchto prvků. Nezáleží na sledovaném filmu ani okolním osvětlení, obraz na TV bude vždy perfektní.

Půvab světel a krása stínů

 

Sledujte film očima režiséra

Odstraňte veškerá technologická omezení, která vám dosud bránila ve vychutnání si filmového zážitku v takové podobě, jakou zamýšlel režisér. Díky pokročilé technologii vysokého dynamického rozsahu HDR10+ se děj na obrazovce neztratí ve stínech, ani se jemné detaily nerozplynou v mimořádně jasné scéně. Každý záběr se vám pokaždé odhalí v celé své kráse.

Sledujte film očima režiséra

 

Nestárnoucí obrazová kvalita

Při nákupu televizoru s technologií Quantum Dot dostanete jen to nejlepší. Jak v obrazové kvalitě, tak v designovém zpracování TV, ale i s ohledem na její prvotřídní konstrukci. Panely QLED TV totiž používaní anorganické materiály, které oproti těm organickým časem neztrácí nic ze své zářivé kvality a odolávají vypálení obrazových bodů.

Nestárnoucí obrazová kvalita

Splyne s vaším interiérem

Ani v okamžiku, kdy přestanete sledovat své oblíbené filmy a seriály ve vysoké kvalitě, neztratí Samsung QLED TV nic ze svého půvabu. V režimu Ambient Mode vám totiž namísto černé obrazovky obyčejné vypnuté televize umí nabídnout pozadí, které ladí s okolím, předpověď počasí a přehled zpráv, možnost zobrazit si vlastní fotografie nebo přehrávání vámi zvolených skladeb.

Splyne s vaším interiérem

 

Inteligentní přístup k zábavě

QLED televizor není jen plátnem pro filmový zážitek v té nejvyšší kvalitě. Je to inteligentní a výkonné zařízení, které se postará o veškerou vaši multimediální zábavu. Jeho prostřednictvím snadno ovládnete připojená zařízení, budete mít pod dohledem svou chytrou domácnost a pomocí služby Smart Hub získáte přístup k rozmanitému obsahu.

Inteligentní přístup k zábavě

 

Jediný ovladač pro vaše zařízení

Nezáleží na tom, jaká další zařízení chcete připojit ke svému QLED televizoru. S inteligentním One Remote ovládnete jak samotnou TV, tak například i Blu-ray přehrávač. A to samozřejmě i v případě, že využíváte One Invisible Connection a připojené přístroje jste spolu s jejich kabely umístili mimo dohled.

Jediný ovladač pro vaše zařízení

DVB-T2 OVĚŘENO

DVB-T2 OVĚŘENO

Certifikace DVB-T2 garantuje připravenost televizorů Samsung na novou generaci digitálního vysílání DVB-T2 (H.265), modernějšího nástupce současného zemského digitálního vysílání DVB-T. Nové vysílání DVB-T2 bude spuštěno po roce 2020.

 

 

 

Manuály ke stažení Samsung QE55Q9FN
55" Samsung QE55Q9FN 1Manuál Samsung QE55Q9FN – česky.pdf
Firmware ke stažení Samsung QE55Q9FN
Firmware Samsung QE55Q9FN

 

DO OBCHODU…

 

Recenze Samsung QE55Q9FN

 

 

Technické parametry Samsung QE55Q9FN

Energetická třída B
Úhlopříčka 138 cm
Úhlopříčka v palcích 55 
Rozlišení Ultra HD (3840×2160)
TV tuner Duální, Kabelový DVB-C, Satelitní DVB-S/S2, Pozemní DVB-T, Pozemní DVB-T2 HEVC
Typ podsvícení Direct LED, LED, Lokální stmívání
Chytré funkce HbbTV, sdílení v domácí síti (DLNA), internetový prohlížeč, podpora klávesnice, přehrávání z USB, nahrávání na USB, Timeshift
Síťová připojení Bluetooth, LAN, Wi-Fi
Barva černá
Tvar obrazovky rovná
3D technologie Bez 3D
Typ TV Smart TV
Frekvence panelu 100 Hz
HDR ano
Operační systém Tizen
Konektory HDMI, HDMI 2.0, optický audio výstup, USB
Vestavěný DVD přehrávač ne
Obraz v obrazu (PIP) ano
Výstupní výkon (RMS) 60 W
ARC (zpětný audio kanál) ano
Samostatná regulace sluchátek ne
Šířka 123.1 cm
Výška 70.7 cm
Hloubka 3.9 cm
Hmotnost 19.5 kg
Šířka včetně podstavce 123.1 cm
Výška včetně podstavce 78.9 cm
Hloubka včetně podstavce 28.4 cm
Hmotnost včetně podstavce 23.2 kg
Spotřeba energie (roční) 215 Kilowatth.
Spotřeba energie (průměrná) 155 W
Napájení 12 V (auto) ne
Rozteč otvorů VESA 200×200
Model roku 2018

 

DO OBCHODU…

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.