55" Panasonic TX-55EZ950E | 4K OLED SMART | TvSmart.cz

55″ Panasonic TX-55EZ950E

Model 4K PRO HDR, na kterém spolupracovali skuteční filmoví tvůrci, v sobě spojuje procesor Studio Colour HCX2* a panel OLED nové generace, a dosahuje tak vynikající barevné čistoty, kontrastu a jasu. Provedení Art & Interior je navrženo tak, aby splynulo s vaším domovem.

Špičková kvalita obrazu nové generace podle představ filmařů

Špičkové televizory 4K PRO HDR od společnosti Panasonic jsou kompletně navrženy a vyladěny v Hollywoodu a přinášejí kvalitu obrazu přesně podle představ tvůrců filmu. Televizory 4K PRO HDR jsou vybaveny špičkovým procesorem Studio Colour HCX2* společnosti Panasonic s profesionální technologií správy barev s tabulkou 3D Lookup Table a panelem OLED nové generace, takže zachytí každý detail originálního filmu.

 

 

Naše nejlepší zpracování formátu 4K a speciální vyladění hollywoodským koloristou

Nový procesor Studio Colour HCX2* 4K představuje vrchol zpracování obrazu společnosti Panasonic. Tento systém využívá know-how o barvách, úrovni černé a jasu získané z našich referenčních plazmových televizorů a profesionálního vybavení pro vysílání. Navíc byl zdokonalen hollywoodským koloristou tak, aby přinášel kvalitu obrazu přesně podle představ filmařů.

 

Ultra HD Premium

Nový standard, který přináší podrobný a barevný obraz v kvalitě 4K s optimálním výkonem HDR
Ultra HD Premium je nový standard z dílny společnosti UHD Alliance, víceoborovým sdružením předních filmových studií, výrobců spotřební elektroniky, distributorů obsahu a technologických společností, a společnosti Panasonic je jedním z členů rady. Televizory musí splnit výkonnostní metriky související s rozlišením, dynamickým rozsahem a širokým barevným gamutem.

 

Podpora více formátů HDR

Televizory Panasonic podporují nyní více formátů HDR, například HDR10, standardní HDR formát pro filmy a disky UHD Blu-ray, a nyní také Hybrid Log Gamma, HDR formát pro vysílání vyvinutý společností BBC a japonskou společností NHK.

DVB-T2

 

Označení certifikovaných přístrojů podporujících nové terestriální vysílání DVB-T2, které byly ověřeny Českými radiokomunikacemi (ČRa).

 

 

Manuály ke stažení Panasonic TX-55EZ950E
Manuál Panasonic TX-55EZ950E – česky.pdf
Firmware ke stažení Panasonic TX-55EZ950E
 Firmware Panasonic TX-55EZ950E – download

 

Recenze televize Panasonic TX-55EZ950E

dosud žádná recenze.

 

Technické parametry televize Panasonic TX-55EZ950E

Sdílej:

  You may also like...

  Komentujte

  avatar
    Subscribe  
  Upozornit na
  Více:
  Gogen TVU 43V298 STWEB
  43″ Gogen TVU 43V298 STWEB

  Užijte si obraz dokonalejší než realita! UHD / 4K rozlišení (3840 x 2160 pxl). Čistotu, ostrost a plynulost obrazu v...

  Zavřít