Time Machine II

Time Machine II

Již nemusíte mít strach, že byste propásli někdy svůj oblíbený pořad.
Nová generace oblíbené funkce LG Time Machine Vám umožní TV pořady nahrávat, přetáčet, pozastavovat a nebo opakovaně sledovat.

Live Payback:
– Přehrávejte, pozastavujte, přetáčejte nebo znovu sledujte Vaše
oblíbené pořady uložené na externím pevném disku.

Plánování nahrávání:
– Vyberte si program a naplánujte dopředu, kdy se má nahrát.

*) Pro funkci Time Machine II je nutné externí HDD (není součástí TV).

Subscribe
Upozornit na
guest
12 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Jirka
Jirka
7 let před

Není řečeno jaké HDD, 2,5″ nebo 3,5″. Nebo je to jedno ? Dále se mi na TV 42LA690S nezobrazí ikona TIME MACHINE II. Servis nedal po několika dotazech jak na to.

Honza
Honza
7 let před

nahravani na hardisk funguje perfektne akorat jak jsem pripojil disk k tv tak se naformatoval a od te doby mi ten hdd nenacte pocitac. čim to muze byt? pri napojeni do tv hdd funguje

mimi
mimi
6 let před
Reply to  Honza

Mám stejnej problém, OS mě HDD nenajde, poradí někdo jak naformátovat HDD, aby šel znova na pC??

DANIEL
DANIEL
6 let před
Reply to  mimi

Zdravím,
Fungovalo to pěkně, jenže jsem kvůli jednoho zasraného filmu přišel o 930 GB dat…. dá se to řešit formátováním disku do formátu NTFS přes správu disků ( nelze jednoduše přes počítač a příkaz formátovat (disk se neobrazí)).

Katka
Katka
6 let před
Reply to  mimi

Zrovna jsem tenhle problém řešila… Je to fakt na prd… Naformátovat to jde přes START – do vyhledávače SPRÁVA POČÍTAČE – SPRÁVA DISKŮ.

Pavel
Pavel
6 let před
Reply to  Katka

Ahoj bohužel se mi stalo to samé a nevím si s tím vůbec rady mám win 8 ….předpokládám, že veškeré data jsou asi nenávratně pryč že?? 🙁

Katka
Katka
6 let před
Reply to  mimi

Pravým tlačítkem na HDD – odstranit svazek a pak znovu vytvořit nový, po dokončení se automaticky zformátuje. Když si ale na HDD stáhnete nějaké filmy z PC, píchnete to do TV a budete chtít využít funkci time machine II, tak si to vyžádá znovu inicializaci a tím zase ztratíte všechny data a v PC HDD zase neuvidíte 🙁 Jediné řešení je mít ještě jedno HDD, které budete využívat pro funkci time machine a druhé na stahování a přehrávání… Nebo funkci time machine nepoužívat 🙁 fakt blbě vyřešené 🙁

Líba
Líba
6 let před

Chci si koupit televizi LG 42 LB 650V – lze nahrávat pořad a zároveň se dívat na jiný kanál?

Lukas
Lukas
6 let před

Jde o autorská práva. Někde jsem to viděl ve videu. Prostě co si na TV nahrajete tak přehrajete jen na té samé TV a nikde jinde ani v PC. Je proto lepší mít dva disky. Jeden bude fungovat jako flash ale nesmíto ho v TV nechat zformátovat. Jinak Vám z něj všechno zmizí to je logické. TV má vlastní formát. A druhej jen na nahrávání z TV.

Martina
Martina
6 let před

Bohužel jsem zapojila nesprávný externí disk do SMART TV. Na disku mám dost důležitá data, lze je nějakým způsobem dostat z disku? Operační systém Windows disk samozřejmě nenačte. Když bych zapojila disk do pc s LINUX či IOS načte se?