Samsung UE65KS9002

3.6/5 - (5 votes)

UHD televizory s velkou úhlopříčkou sice zlevňují, ale stále patří k luxusnímu zboží. To platí i o tomto nejvyšším modelu televizorů Samsung. Za téměř sto tisíc nabízí maximální kvalitu obrazu, maximální výbavu a luxusní ovládání. Televizor podporuje zobrazení v HDR režimu, díky kterému produkuje obraz s výraznými barvami a vysokým kontrastem. Právě funkce HDR nás potěšila víc než vysoké rozlišení. V testovací laboratoři jsme se přesvědčili, že tato technologie výrazně vylepšuje i podání obyčejného “ ne HDR “ obsahu.

Velmi kvalitní je reprodukce Blu-ray filmů ve Full HD rozlišení, které při převodu na UHD vykazují jen minimální šum v tmavých scénách. Kromě špičkového obrazu přináší Samsung UE65KS9002 i vynikající a hlasitý zvuk u něhož jsme ani na maximální hlasitost nezaznamenali rušivé zkreslení. Televizor na první pohled zaujme zakřivenou obrazovkou. Ta má rozlišení 3 840×2 160 bodů a používá přímé LED podsvícení, díky němuž dosahuje extrémně vysokého maximálního jasu na úrovni 1 200 cd/m2 a špičkového šachovnicového kontastu. Direct LED dále zajišťuje dokonalou homogenitu světlých i tmavých scén. Vzhledem k použitého VA panelu jsme však zaznamenali poněkud omezené pozorovací úhly. Od 27 respektive 35 stupňů vykazuje obraz pouze poloviční kontrast.
Absence 3D režimu dnes nikoho nezklame, vzhledem k ceně zařízení bychom ale ocenili trochu lepší konektivitu. K externí portové krabičce lze připojit pouze jeden SCART konektor. Zajímavý je dálkový ovladač s minimálním počtem tlačítek. Běžné funkce se sním ovládají skvěle, ale například pro vkládání textu do vyhledávače by bylo praktičtější obyčejná klávesnice.
S ohledem na velikost obrazovky jsme byli velmi spokojeni i s nízkou spotřebou. V běžném provozu se příkon televizoru pohybuje okolo 110 W.
SUHD televizory s Quantum dot displejem překonávají zažité konvence a stanovují nový standard zážitků ze sledování. Díky obrovskému barevnému rozpětí až miliardy barev obraz zcela ožívá. Úžasný kontrast světla a stínů odkrývá detaily, o kterých jste ani netušili, že existují. Samotný displej je navržen s ohledem na dlouhou životnost obrazovky, bez obsahu kadmia a jako šetrný k životnímu prostředí

Quantum dot colour

Quantum dot colour
Zavřete oči a představte si tu nejbarevnější scénu, kterou jste kdy viděli. Otevřete je a podívejte se na SUHD TV. Quantum dot technologie vám ukáže svět tak jako ve skutečnosti, v 64násobně vyšším barevném rozpětí než u běžných televizorů.

HDR 1000

HDR 1000
Díky technologii High Dynamic Range, která zajišťuje špičkový jas 1 000 nitů, uvidíte každý detail – stín temné noci i paprsek světla ve dne. To, co vidíte v reálném světě, uvidíte na obrazovce s Quantum dot technologií v celé své kráse, i se všemi detaily.

Zakřivená obrazovka

Zakřivená obrazovka
Křivky jsou pro lidské oko přitažlivější, a to platí i pro SUHD televizory. Jde o více než jen o vzhled, neboť křivky vás přímo přenesou do světa pohlcující zábavy. Nechte se vtáhnout do děje a zážitku ze sledování bez nepříjemného zkreslení obrazu a zajistěte pohodlí vašim očím.

Prohnutý design

Prohnutý design
Nádherně navržený zaoblený design křivek SUHD televizorů přitahuje pozornost a vyvolává příjemné pocity. Díky křivkám převzatým z přírody
a architektury můžeme vzhled prohnutých SUHD televizorů ocenit, i když jsou vypnuté.

 

TOP 5 televizí SAMSUNG

Manuály ke stažení:
Samsung UE65KS9002 1Manuál Samsung UE65KS9002 – česky.pdf
Firmware ke stažení:
Firmware Samsung UE65KS9002

VÍCE PODROBNOSTÍ…

 

Technické parametry SAMSUNG UE65KS9002

Obrazovka
Úhlopříčka obrazovky (v cm) 165
Úhlopříčka (v palcích) 65 „
Rozlišení Ultra HD (4K) (3840×2160)
Frekvence 2 400 Hz
Obecné funkce
HbbTV Ano
Smart TV Ano
Operační systém Tizen
DLNA Ano
Lokální řízení jasu (Micro Dimming) Ano
Obraz v obraze (PIP) Ano
Rodičovský/hotelový mód Ano
Ovládání gesty Ne
Obraz v obraze (PiP) Ano
Ovládání hlasem Ano
Tunery
Integrovaný tuner DVB-T2/C/S2
DVB-T2 Ano
DVB-T2 (HEVC/H.265) Ano
Výbava
CI-Slot Ano
Časovač vypnutí Ano
Integrovaná webkamera Ne
Zvuk
Hudební výkon 60 W
Konektivita
PC vstupy HDMI
Wi-Fi připojení Ano
HDMI Ano
USB Ano
Ethernet (LAN) Ano
Spotřeba
Energetická třída A+
Rozměry
Šířka včetně podstavce 144,34 cm
Výška včetně podstavce 92,87 cm
Hloubka včetně podstavce 40,46 cm
Hmotnost včetně podstavce 28,8 kg
Šířka bez podstavce 144,34 cm
Výška bez podstavce 83,58 cm
Hloubka bez podstavce 10,91 cm
Hmotnost bez podstavce 26,5 kg
Šířka 144,34 cm
Výška 83,58 cm
Hloubka 10,91 cm
Hmotnost 26,5 kg
Ostatní parametry
Záruční doba 24 měsíců
Modelový rok 2 016
Výrobce SAMSUNG
Kategorie Televize SAMSUNG

ZJISTIT CENU

 

TOP 5 televizí SAMSUNG

You may also like...

Subscribe
Upozornit na
guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments