Samsung UE32ES5500

Přidej hodnocení
Samsung UE32ES5500

Samsung UE32ES5500

32 “ LED televizor Samsung s plným full HD rozlišením 1920 × 1080 a rozšířenou nabídkou funkcí. Na rozdíl od základen rady ES5000 má hezčí design s velmi tenkým profilem, který se hodí i na volné umístění nebo montáž na stěnu. Technologie Wide Color Enhancer rozšiřuje možnosti zobrazení přirozené zelené a modré barvy, vylepšená je i úroveň černé na dosažení vernejšieho dojmu. televizorem nechybí podpora teletextu a českého jazyka v menu, mezi rozšířené funkce patří prohlížení internetu v plnohodnotném prohlížeči a nahrávání na USB.

Displej
Úhlopříčka: 80 cm
Typ displeje: LED
Rozlišení: 1920 x 1080
3D: ne
Tuner
DVB-T: pozemní ano
DVB-C: kabelový ano
DVB-S: satelitní ne
Vstupy a výstupy
Wi-Fi: ano
USB: ano
HDMI: 3 x
AV:
LAN: ano
SCART: ano
Ostatní
Internetový prohlížeč: ano

Všechny oblíbené pořady si můžete uložit na externí disk, na to se dá využít rozhraní USB pro připojení flash, popř. pevného disku. Nahrané pořady se dají později přehrávat z důvodu ochrany proti kopírování pouze v této televizi, soubor se ukládá ve speciálním formátu. Televize má dva vestavěné tunery, DVB-T a DVB-C, pokud máte tedy možnost připojení kabelové televize, dá se nahrávat i jiná relace jako právě sledujete.

Na rozdíl od základních modelů Samsungu má ráda ES5500 krásné tenký profil a velmi elegantní design. Snadno tak vytvoří dominantu vašeho obývacího pokoje, kde zaujme už při pohledu na TV stolek. Stejně dobře se hodí k zavěšení na zeď pomocí 200 × 200mm VESA adaptéru, stačí pouze šikovně schovat kabely a televizor bude vypadat spíše jako obraz než běžný kus elektroniky. Užijte si Samsung „One Design“.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.