Panasonic TX-65AX800E

Přidej hodnocení

TV Panasonic TX-65AX800E je 4K ULTRA HD LED LCD televizor, který se objevil na trhu teprve v roce 2014. Tato novinka, která zaplavila trh, dokáže uspokojit i nejnáročnější klientelu. Jedná se o 3D televizor, který umožňuje převod mezi 2D-3D a nabízí možnost plného připojení k síti. Televizor se svou uhlopříčkou 165cm (65“) a poměrem stran 16:9, imponuje LED technologií s rozlišením UltraHD (3840×2160 pixelů).
Nejen díky vestavěné Wi-Fi a Webovému prohlížeči, ale především díky funkcím mezi které patří například PIP (čili obraz v obraze), světelný senzor a dokonce i ovládání hlasem (požadovaný obsah lze vyhledat pomocí hlasového ovládání Voice Assistant – rozpoznávání mluvčího zrychluje a zjednodušuje přihlášení uživatele), patří TV Panasonic TX-65AX800E mezi světové jedničky. Mezi další multimediální funkce, kterými se televizor může pyšnit, patří MY STREAM (automatické a intuitivní doporučování obsahu), Bluetooth, nahrávání na USB, teletext, DLNA, EPG a dvojitý HD tuner DVB-S/T2/T/C.


Televizor má v sobě zabudovanou kameru ve formátu Full HD s automatickým spuštěním. Tato vysoce výkonná kamera dokáže rozpoznat obličeje. Televizor Panasonic TX-65AX800E se dá ovládat dvěma intuitivními způsoby, a to hlasem či dotekem prstů. Díky tlačítku my, které bylo na ovladači přidáno je Váš oblíbený obsah snadno dosažitelný. Uživatel dozajista ocení dvojitý HD tuner, díky němuž může sledovat nebo nahrávat hned dvě televizní vysílání současně. Pokud máte zájem o sledování dvou kanálů současně, dá se jeden pustit na TV a druhý jednoduše přesměrovat na tablet nebo smartphone.
Ultra vysoké rozlišení, společně s nejvyšším kontrastem, Vám nabízí neuvěřitelně realistický obraz. Co se týká energetické účinnosti, je televizor řazen do třídy B a díky podsvícení LED nabízí TV Panasonic TX-65AX800E nízkou spotřebu energie.

 

Manuály ke stažení Panasonic TX-65AX800E
Panasonic TX-65AX800E 1Návod na použití Panasonic TX-65AX800E – česky.pdf
Firmware ke stažení Panasonic TX-65AX800E
Upgrade Panasonic TX-65AX800E

 

Recenze Panasonic TX-65AX800E

dosud žádná recenze.

 

Technické parametry Panasonic TX-65AX800E

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.