65″ Panasonic TX-65EZ950E

3.5/5 - (2 votes)

Model 4K PRO HDR, na kterém spolupracovali skuteční filmoví tvůrci, v sobě spojuje procesor Studio Colour HCX2* a panel OLED nové generace, a dosahuje tak vynikající barevné čistoty, kontrastu a jasu. Provedení Art & Interior je navrženo tak, aby splynulo s vaším domovem.

Špičková kvalita obrazu nové generace podle představ filmařů

Špičkové televizory 4K PRO HDR od společnosti Panasonic jsou kompletně navrženy a vyladěny v Hollywoodu a přinášejí kvalitu obrazu přesně podle představ tvůrců filmu. Televizory 4K PRO HDR jsou vybaveny špičkovým procesorem Studio Colour HCX2* společnosti Panasonic s profesionální technologií správy barev s tabulkou 3D Lookup Table a panelem OLED nové generace, takže zachytí každý detail originálního filmu.

65" Panasonic TX-65EZ950E 1

 

 

Naše nejlepší zpracování formátu 4K a speciální vyladění hollywoodským koloristou

Nový procesor Studio Colour HCX2* 4K představuje vrchol zpracování obrazu společnosti Panasonic. Tento systém využívá know-how o barvách, úrovni černé a jasu získané z našich referenčních plazmových televizorů a profesionálního vybavení pro vysílání. Navíc byl zdokonalen hollywoodským koloristou tak, aby přinášel kvalitu obrazu přesně podle představ filmařů.

65" Panasonic TX-65EZ950E 2

 

Ultra HD Premium

Nový standard, který přináší podrobný a barevný obraz v kvalitě 4K s optimálním výkonem HDR
Ultra HD Premium je nový standard z dílny společnosti UHD Alliance, víceoborovým sdružením předních filmových studií, výrobců spotřební elektroniky, distributorů obsahu a technologických společností, a společnosti Panasonic je jedním z členů rady. Televizory musí splnit výkonnostní metriky související s rozlišením, dynamickým rozsahem a širokým barevným gamutem.

65" Panasonic TX-65EZ950E 3

 

Podpora více formátů HDR

Televizory Panasonic podporují nyní více formátů HDR, například HDR10, standardní HDR formát pro filmy a disky UHD Blu-ray, a nyní také Hybrid Log Gamma, HDR formát pro vysílání vyvinutý společností BBC a japonskou společností NHK.

65" Panasonic TX-65EZ950E 4

DVB-T2

 

Označení certifikovaných přístrojů podporujících nové terestriální vysílání DVB-T2, které byly ověřeny Českými radiokomunikacemi (ČRa).

 

TOP 5 televizí PANASONIC

 

Manuály ke stažení Panasonic TX-65EZ950E
65" Panasonic TX-65EZ950E 5Manuál Panasonic TX-65EZ950E – česky.pdf
Firmware ke stažení Panasonic TX-65EZ950E
 Firmware Panasonic TX-65EZ950E – download

 

Recenze televize Panasonic TX-65EZ950E

dosud žádná recenze.

 

Technické parametry televize Panasonic TX-65EZ950E

You may also like...

1 Response

  1. Dan napsal:

    Obraz opravdu excelentní. Pokud ale chcete nahrávat z TV na externí HDD, případně z dalšího USB vstupu sledovat uložené filmy, pořiďte si HDD s vlastním zdrojem. TV „neutáhne“ napájení HDD z USB. S tím tedy má stará LG plazma opravdu problém neměla.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.