65″ LG OLED65G8PLA

Přidej hodnocení

LG SIGNATURE OLED TV W se zaměřuje na samotnou podstatu TV. O váš dokonalý zážitek ze sledování se postará minimalistický design, Inteligentní procesor α9 a technologie LG ThinQ AI.

Dokonalá černá. Ohromující kontrast

Dokonalá černá zaručuje bohatý kontrast, což otevírá mnoho možností. Tato úroveň kontrastu přidává na hloubce všem barvám a odkrývá detaily a textury obrazu pro dosažení maximálního filmového zážitku.

Dokonalá černá

 

Brilantní mozek TV, Inteligentní procesor α9

Inteligentní procesor α9 (Alpha9) je optimalizován pro LG OLED TV. Čistota s jedinečnými detaily, vynikající barvy a větší hloubka – to lze zaznamenat v každém obrazu díky inteligentnímu procesoru α9.

Brilantní mozek TV

 

4K Cinema HDR, zhmotnění vize filmařů

Zásluhou podpory většiny formátů HDR lze s technologiemi Dolby Vision™ a Advanced HDR od společnosti Technicolor i formáty HDR10 Pro a HLG Pro reprodukovat skutečnou vizi filmařů.

4K Cinema HDR

 

Dolby Atmos® Filmový zvuk u vás doma

Technologie Dolby Atmos realisticky zachycuje pohyb každého předmětu a vytváří 360° prostorový zvuk. V kombinaci s technologií Dolby Vision nabízí plnohodnotný zážitek jako v kině.

65" LG OLED65G8PLA 1

 

Jednoduché možnosti pro vaše pohodlí

Objevujte různé funkce chytrých televizorů se systémem LG webOS. Zapomeňte na standardní ovládání a vyhledávejte a využívejte vybrané aplikace a jiné prémiové služby, které můžete ovládat i hlasem.

Jednoduché možnosti pro vaše pohodlí Objevujte různé funkce chytrých televizorů se systémem LG webOS. Zapomeňte na standardní ovládání a vyhledávejte a využívejte vybrané aplikace a jiné prémiové služby, které můžete ovládat i hlasem.

 

Splynutí s obývacím prostorem

LG SIGNATURE OLED TV W dokonale splyne se stěnou, takže ze svého prostoru vytěžíte maximum. Harmonicky zapadne do interiéru a bude doplňovat váš životní styl.

Splynutí s obývacím prostorem

 

DVB-T2

 

Označení certifikovaných přístrojů podporujících nové terestriální vysílání DVB-T2, které byly ověřeny Českými radiokomunikacemi (ČRa).

 

HEVC

TV získala certifikát pro příjem terestriálního signálu v přicházejícím standardu DVB-T2 s kódováním HEVC (verze 4.03).

 

Manuály ke stažení LG OLED65G8PLA
65" LG OLED65G8PLA 2Manuál LG OLED65G8PLA – česky.pdf
Firmware ke stažení LG OLED65G8PLA
Firmware LG OLED65G8PLA

 

Recenze LG OLED65G8PLA

dosud žádná recenze.

 

Technické parametry televize LG OLED65G8PLA

 

You may also like...

Subscribe
Upozornit na
guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments