55″ Philips 55POS901F

Přidej hodnocení

OLED televizory od Philips představují novou generaci technologie televizorů. Na rozdíl od konvenčních LED televizorů nepotřebuje OLED podsvícení. Každý pixel si vytváří vlastní barvu a světlo, ale vypnuté pixely jsou zcela černé. Tyto tmavší odstíny černé zajišťují lepší kvalitu barev a výrazný kontrast, s nímž si na televizoru Philips užijete dosud nejčistší a nejvíce realistický obraz.

Dopřejte si čtyřjádrový výkon a integrovaný systém Android

Dopřejte si čtyřjádrový výkon a integrovaný systém Android

Čtyřjádrový procesor Philips společně s výkonem systému Android přinášejí vzrušující zážitek ze hry. Systém Android na vašem televizoru vám umožní navigovat, spouštět aplikace a přehrávat videa způsobem, který je mimořádně rychlý, mimořádně intuitivní a mimořádně zábavný.

Technologie Perfect Pixel Ultra HD zajistí nejlepší kvalitu obrazu

55" Philips 55POS901F 1

Zakládáme si na své oceňované kvalitě obrazu UHD, a proto jsme mohli kvalitu obrazu ve vysokém rozlišení povznést na zcela novou úroveň. Pokročilý software na zpracování obrazu technologie Perfect Pixel Ultra HD promění obraz na ostré rozlišení 4K Ultra HD. Výsledek? Uvidíte nejsytější černou, nejzářivější bílou a nejživější barvy včetně přirozených odstínů pleti. To vše ožívá v nejplynulejší a nejostřejší obrazové kvalitě – vždy a z libovolného zdroje.

Podsvícení Ambilight navždy změní váš zážitek ze sledování televize

Podsvícení Ambilight navždy změní váš zážitek ze sledování televize

Už jste vytvořili domov, který je něco víc než jen dům. Proč tedy nezvolit televizor, který atmosféru domova podpoří? Díky jedinečné technologii Ambilight společnosti Philips je obrazovka mnohem širší – a zážitek ze sledování mnohem hlubší. Mimořádně široká záře svítí ze tří stran televizní obrazovky na okolní stěny. Barva, živost a vzrušení překračují hranice obrazovky a zaplní váš obývací pokoj úchvatným a intenzivním diváckým zážitkem

Obchod Google Play a galerie aplikací Philips: víc než koukání na televizi

Obchod Google Play a galerie aplikací Philips víc než koukání na televizi

Obchod Google Play a galerie aplikací Philips překračují původní možnosti televizního programu a přinášejí vám velkou sbírku filmů, televizních pořadů, hudby, aplikací a her. 16 GB rozšiřitelné paměti nabízí dostatek prostoru pro všechny vaše oblíbené programy a pro instalaci nových aplikací.

DVB-T2

 

Označení certifikovaných přístrojů podporujících nové terestriální vysílání DVB-T2, které byly ověřeny Českými radiokomunikacemi (ČRa).

 

Manuály ke stažení Philips 55POS901F
55" Philips 55POS901F 2Manuál Philips 55POS901F – česky.pdf
Firmware ke stažení Philips 55POS901F
 Firmware Philips 55POS901F – download

DO OBCHODU…

 

Recenze televize Philips 55POS901F

dosud žádná recenze.

You may also like...

Subscribe
Upozornit na
guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments